Dovleceii sarbatoresc,6luni implinesc(sept-oct) 88

Raspunsuri - Pagina 9

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns diamar78 spune:

Salutare!
Multumim fetelor de apreceri, Cristina sa stii ca doar acum nu de mult a inceput sa rada in hohote. Pana acum nu reuseanm sa-l prnd in nicio poza razand. Prea curand nu o sa mai pun poze pt ca ni s-a stricat aparatul de cate trante a luat de la david din maini si in graba nu cred ca o sa ne mai cumparam ca avem alte prioritati.]Bun venit Doris! Cu pozele nu te pot ajuta cu sfaturi, eu pun poze pe email ca altfel nu stiu.
Fraguta, am admirat-o si eu pe Natalia in costumas dar eu am crezut ca e fluturas. Cu coastele nu e problema, daca te deranjeaza poti sa scoti un rand ca cica se practica pt a subtia talia.
Bia, dar ce dolofanel ai tu acolo si cel mare cred ca e un cuminte.
Iulika, pozele sunt la semnatura ca nu le-am vazut? Mary, am vazut si eu pozele tare reusite. Si al meu e plecat la buni si nu vrea sa vina acasa doar seara il apuca dorul pe la ora 22.
Apropos, stii ceva despre un "vraci" din Sebes?
Era sa uit ce era mai important.
Lisa si Calin!Sa cresteti mari, frumosi si sanatosi.
Uka, eu nu am ami avut rabdare sa ma uit la tv la serialele preferate anatomia lui grey si neveste disperate si acum sunt la zi cu ele de pe net.
Cred ca mai erau multe de spus dar nu mai stiu ca nu mi-am notat. Ma bag sa vad poze cu Alain Delon. Mami, te deranjeza cumva comparatia?

mamica fericita de Matei 11.09.2009 si David 25.05.2007

Doamne ajuta pe toata lumea!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dana15 spune:

gata?!! au plecat galagioasele astea?!!!
sa stau si eu linistita acum, sa beau cafeaua, sa pap cereale..ia, cu cine ma intretin si eu la aceasta ora minunata?

Suede mami, la voi este frig?!! ca la noi zici ca imediat infloresc ciresii!!!

Doris bine ai venit! te descurci cu pozele? ca daca nu, incerc eu o explicatie..
-trebuie sa-ti faci album (in Picassa te rog eu frumossss! ca webshots-ul merge atat de greu)
-apoi iei cu copy/paste linkul albumului ..te duci la profil personal..si acolo, la semnatura, pui linkul
-ca sa apara frumos, cu o anumita denumire, gen "poze teodora" trebuie sa folosesti urmatoarea formula:
[url=*link*]poze teodora[/url]
in loc de asterix, sa pui ghilimele!!!

Mamica de minune scumpa Ana Elisa -16.octombrie.2009

Nasterea unei prichindute




Thank God I'm a woman!

www.flickr.com/photos/38426629@N04" target="_blank">Noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madalina84 spune:

O fi bine?uni la plimbare alti la curatenie.Mi sa luat de o curatenie,urasc rotile alea de carucior care le vad mereu pe jos si trebuie sa fac neaparat ca doar imi vine jumperul si trebuie sa filmez.
DANA mami nu stiu cate au mai ramas pe acasa si cele care sunt probabil au treaba,las ca ne delectam diseara cu poze
Gata ma duc sa ma apuc de treaba ca tot zic si tot in pat sunt.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dana15 spune:

Mada, spor la curatenie mami!

Mamica de minune scumpa Ana Elisa -16.octombrie.2009

Nasterea unei prichindute




Thank God I'm a woman!

www.flickr.com/photos/38426629@N04" target="_blank">Noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns suede spune:

Hai ca a iesit si soarele!E un soare cam cu dinti....ce sa zic,dar iesim afara ,merge .


Citat:
citat din mesajul lui Dana15

gata?!! au plecat galagioasele astea?!!!
sa stau si eu linistita acum, sa beau cafeaua, sa pap cereale..ia, cu cine ma intretin si eu la aceasta ora minunata?

Suede mami, la voi este frig?!! ca la noi zici ca imediat infloresc ciresii!!!

Doris bine ai venit! te descurci cu pozele? ca daca nu, incerc eu o explicatie..
-trebuie sa-ti faci album (in Picassa te rog eu frumossss! ca webshots-ul merge atat de greu)
-apoi iei cu copy/paste linkul albumului ..te duci la profil personal..si acolo, la semnatura, pui linkul
-ca sa apara frumos, cu o anumita denumire, gen "poze teodora" trebuie sa folosesti urmatoarea formula:
[url=*link*]poze teodora[/url]
in loc de asterix, sa pui ghilimele!!!

Mamica de minune scumpa Ana Elisa -16.octombrie.2009

Nasterea unei prichindute




Thank God I'm a woman!

www.flickr.com/photos/38426629@N04" target="_blank">Noi



Laura fericita de puiut scump norocos Mihnea Costin 12.10.2009

FEBRUARIE:
http://family.webshots.com/album/576696699yHysnI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doris_79 spune:

dana mersi de info incerc sa urmez sfatul tau daca nu va mai intreb

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monique02 spune:

Cristina mi-ar fi placut mult sa vin si eu dar imi facusem planuri sa imi spal masina azi ca nu se mai putea asa ca am urmatorul program: la doua vine bona sta cu Andreea, eu ma duc spal masina, vin acasa o scoatem pe Andreea in parc in Kiselef, eu intre timp ma duc sa o iau pe Teodora de la gradi o aduc in parc, ramane cu bona, eu o preiau pe Andreea si o aduc acasa
Nici nu prea stiu cam pe unde ar veni parcul vostru dar ma descurcam eu, probabil in juma de ora ajungeam. Ma gandeam data viitoare poate la un Cismigiu ca poate ar fi mai aprape de mai multe fete.

Referitor la aparatul acela pe care il are Andre, noi intamplator am cunoscut un distribuitor pt Romania ale acestor produse, daca vrei iti fac legatura, uite ca am gasit si pe site la ei:
http://www.nuskin.com/intercom/editorial.do?contentId=eu.ns.product.galvanic

Partea distractiva a fost ca ne-a dat un CD de prezentare si in reclama la aparatul acesta era chiar o prietena de-a mea din Tg MUres care e fotomodel in State

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monique02 spune:

Luto ce dolofanel ai tu acolo e super simpatic. Nu prea inteleg de ce ai ajuns sa mananci foarte putin si numai seara, sa sti ca nu e deloc sanatos.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns liliac1 spune:

Nu mai pooooot, am febra musculara la ochi de cat a alergat dupa voi si intre timp mi s-a contractat creierul si nu mai stiu ce si cum. Adica ideea mi-a ramas dar pic fix ca nuca-n perete.

Asa ca incep cu ce este important: Buna dimineata!!!!

Si...

La Multe Lunite, Lisa!!!
sa fii sanatoasa !!!

Sabina nu-i cinstit!! (una care-si pune mainile-n sold si isi arunca nas-un sus...strangand strasnic din dinti) Pai bine mai, dupa ce ca ai doua mogaldete migdalate, frumoase foc de-mi vine sa le pup prin monitor, si tu, mamis esti tanara si frumoasa de-mi rup gatul uitandu-ma dupa tine?? Pai e frumos?? Eheeeee, pai au frumusetile tale gene bune, mai. Ce sa mai comentez...ma duc sa-mi inec amarul...

Vad ca fetele se duc la o intalneala. Sper ca dupa ce ma intorc si eu de la o cura de Vit D cu flacaul sa nu mai gasesc inca vreo 2-3 capitole incheieate ca mor aici.
Io-s de formatiune inginereasca si daca nu stiu ce s-a scris in urma nu ma pot concentra pe viitor. Stiti voi, de-alea cu teoremele din cursul 1 care se aplica in cursurile 22, 43 si 81

Pupilez si eu gasca de dovlecei!

Liliana, Andra-Maria (29.09.2003) & Radu-Mihai (21.10.2009)

Fii asa cum simti si se va vedea in tot ce faci!

D'ale Andrei

Vremuri

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns liliac1 spune:

anomis Mi-a crescut self-esteem-ul. Dar lista respectiva trebuia sa te includa si pe tine

Acum chiar ca fug.


Liliana, Andra-Maria (29.09.2003) & Radu-Mihai (21.10.2009)

Fii asa cum simti si se va vedea in tot ce faci!

D'ale Andrei

Vremuri

Mergi la inceput