Dovleceii sarbatoresc,6luni implinesc(sept-oct) 87

Raspunsuri - Pagina 9

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns biaz29 spune:

Ati vazut fotografiile cu paunitza noastra? Sunt absolut mortale!
Iar Fragutza finutza nu a zis nimic de ele. (Su am ratat eu mesajul? )

De unde i-ai gasit un asemenea costum? Sa nu zici ca l-ai facut tu.

_
Bia, mamica lui Busici (24 mai 2005) si a lui Mosorel (22 sept 2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ioanna81 spune:

intru sa o pe Monica si ma duc sa fac un dus ca am creierii prastie. baiatul meu a fost in apogeul istericaleleor azi. am zis ca o iau razna nu alta. am ajuns si la doctor cu el. n-are nimic. nu se stie de ce plange. poate nu-i mai ajunge laptele si ii e foame, poate e obosit, poate are ceva la putza... o sa incerc sa recoltez urina pentru sumar si o sa vedem. seoate sa nu-i mai ajunga lapticul nici nu stiu. in seara asta i-am dat 30 ml de cereale. le-a halit intr-o clipita. nu facea fata taicasu sa ii dea atat de repede pe cat inghitea el.

ma gandeam la monikus cand zbiera carol si ma intrebam cum rezista ea ca eu nu stiu ce m-as face.

revin dupa dus.



Ioana mama lui Carol Ioan


Pataniile noastre

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns biaz29 spune:

Citat:
citat din mesajul lui Dana15

Tare greu merge netul la mine..de 20 de minute citesc 4 pagini..este drept, am vazut si pozici cu copilasi care mai de care mai dragalasi: Mosorelul cel voios si fratiorul Busici cu privirea blanda (bonus, mamica draga), Ebru- cea frumoasa, Natalix costumata de carnaval (este o scumpa!!), Iulikul cel voinic..sa va traiasca mamici! sa fie sanatosi si va umple casa de bucurie!

Criss, eu tare am poftit la paella aceea...ia spune mami, cat sofran ai pus sa iasa orezul asa galbior? oricum, sar'mana pt tratatie



Mamica de minune scumpa Ana Elisa -16.octombrie.2009

Nasterea unei prichindute




Thank God I'm a woman!

www.flickr.com/photos/38426629@N04" target="_blank">Noi



A... buna seara doamna aducatoare de vesti bune! Ia spuneti, la ce agentie de stiri lucrati?

Multumim de complimente.

Ce mai face Ana nazdravana pui frumos de Dana?

_
Bia, mamica lui Busici (24 mai 2005) si a lui Mosorel (22 sept 2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Fragutza spune:

Bia, nuuu, l-am comandat!

Abia astept sa se faca mai caldutz afara s-o scot in costumul de paun

If your baby is "beautiful and perfect, never cries or fusses, sleeps on schedule and burps on demand, an angel all the time," you're the grandma.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns suede spune:

Ioana tin pumnii sa scapati repede!
Sa nu fie dintii...
Va

Citat:
citat din mesajul lui Ioanna81

intru sa o pe Monica si ma duc sa fac un dus ca am creierii prastie. baiatul meu a fost in apogeul istericaleleor azi. am zis ca o iau razna nu alta. am ajuns si la doctor cu el. n-are nimic. nu se stie de ce plange. poate nu-i mai ajunge laptele si ii e foame, poate e obosit, poate are ceva la putza... o sa incerc sa recoltez urina pentru sumar si o sa vedem. seoate sa nu-i mai ajunga lapticul nici nu stiu. in seara asta i-am dat 30 ml de cereale. le-a halit intr-o clipita. nu facea fata taicasu sa ii dea atat de repede pe cat inghitea el.

ma gandeam la monikus cand zbiera carol si ma intrebam cum rezista ea ca eu nu stiu ce m-as face.

revin dupa dus.



Ioana mama lui Carol Ioan


Pataniile noastre


Laura fericita de puiut scump norocos Mihnea Costin 12.10.2009

FEBRUARIE:
http://family.webshots.com/album/576696699yHysnI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns selen80 spune:

Citat:
citat din mesajul lui Ioanna81

intru sa o pe Monica si ma duc sa fac un dus ca am creierii prastie. baiatul meu a fost in apogeul istericaleleor azi. am zis ca o iau razna nu alta. am ajuns si la doctor cu el. n-are nimic. nu se stie de ce plange. poate nu-i mai ajunge laptele si ii e foame, poate e obosit, poate are ceva la putza... o sa incerc sa recoltez urina pentru sumar si o sa vedem. seoate sa nu-i mai ajunga lapticul nici nu stiu. in seara asta i-am dat 30 ml de cereale. le-a halit intr-o clipita. nu facea fata taicasu sa ii dea atat de repede pe cat inghitea el.

ma gandeam la monikus cand zbiera carol si ma intrebam cum rezista ea ca eu nu stiu ce m-as face.

revin dupa dus.



Ioana mama lui Carol Ioan


Pataniile noastre


ofo of, mai mai incercati sa-i dati supliment, sa vedeti daca mai plange asa...multa rabdare iti doresc

poate va intrebati ce-i cu mine la ora asta....Ebru a adormit pe la 8.30 si nu s-a mai trezit....de mancat a mancat la 6.30 ultima data...parca vad ca se trezeste pe la 11-12 cu chef de joaca, ca ea pana la 10.30 de obicei nu adormea....dar azi a dormit f putin pe zi si a picat lata acum seara...

VOTATI-NE, VA RUGAM! MULTUMIM!

de ursulica Ebru Fatima (29.08.2009) PRIMA POZA!

POZE URSULICA
nunta


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns biaz29 spune:

Dianmar, am vazut un puiut tare frumos ascuns dupa un zambet mare-mare care ar putea sa topeasca si un ghetar.

_
Bia, mamica lui Busici (24 mai 2005) si a lui Mosorel (22 sept 2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Iulika29 spune:

Gata mi-s!!

mada Iri e un frumos si creste pe zi ce trece..ce mocusoare face el la poze..aia cuum se uita la farfurie e criminala..in curand nu mai poti manca cu el in brate..Pupåm si noi Irinelu' drågutelu'

Crissbebe la multi ani impreuna!!..Si multumim de tratatie.

merg sa vad si eu poze de fragutå

www.webshots.com/user/IulikaB" target="_blank">POZE

Iuliana, Cea mai Fericitå de Bruce Nicholas (14.08.2009)

Bruce, minunea noastrå

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monique02 spune:

Fragutza e mortala paunitza, cum ti-a venit idea sa ii comanzi asa un costum. O sa fie tare de tot in parc cu costumasul.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Fragutza spune:

Citat:
citat din mesajul lui monique02

Fragutza e mortala paunitza, cum ti-a venit idea sa ii comanzi asa un costum. O sa fie tare de tot in parc cu costumasul.

Monica, mamica de Teodora (04.09.06) si de surioara Andreea (20.08.09)




Pai am zis sa se vada din ce familie vine

If your baby is "beautiful and perfect, never cries or fusses, sleeps on schedule and burps on demand, an angel all the time," you're the grandma.

Mergi la inceput