Dovleceii sarbatoresc,6luni implinesc(sept-oct) 87

Raspunsuri - Pagina 8

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns selen80 spune:

Mada Iri e un flacau tare smecheras si dragalas! si dovlecimea colega il pupa inapoi

si cum am uitat eu...sa-i zic Monicai ca SI NOI O IUBIM PE EA!

noapte buna, in caz ca nu mai reusesc sa intru..somnic pufos dovleceilor si mamicilor

VOTATI-NE, VA RUGAM! MULTUMIM!

de ursulica Ebru Fatima (29.08.2009) PRIMA POZA!

POZE URSULICA
nunta


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crocodana spune:

Laura, Ioanna si un dulce!

Am tot stat in spatele canapelei la inceput cu ceva piticii de genul Monicai,legati de motricitate, care intre timp au disparut iar apoi pentru ca pur si simplu am realizat ca nu pot raspunde ordonat si organizat tuturor si nu as fi vrut sa uit sau sa se supere cineva!
Dovleceii sunt extraodinari si frumosi foc iar mamicile de exceptie! Stiam asta deja dar fiecare mesaj in parte adresat colegei si atitudinea grupului au fost inca o dovada!Sunteti "niste DUAMNE" si de aceea tin aproape mereu!





, de Amilici Crocodilibici
Maestrii se dovedesc in lipsa mijloacelor!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns selen80 spune:

Citat:
citat din mesajul lui biaz29

[

Mi-a luat pana azi sa-mi dau seama cine e Fragutza si asta fiindca am intrat pe mesajele private si m-am mirat ca eu nu am comunicat niciodata cu sus-numita. Tare ametita mai sunt.




mai intreba si Kinga zilele trecute pe unde e Ralucapaun

VOTATI-NE, VA RUGAM! MULTUMIM!

de ursulica Ebru Fatima (29.08.2009) PRIMA POZA!

POZE URSULICA
nunta


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns selen80 spune:

Citat:
citat din mesajul lui crocodana

Laura, Ioanna si un dulce!

Am tot stat in spatele canapelei la inceput cu ceva piticii de genul Monicai,legati de motricitate, care intre timp au disparut iar apoi pentru ca pur si simplu am realizat ca nu pot raspunde ordonat si organizat tuturor si nu as fi vrut sa uit sau sa se supere cineva!
Dovleceii sunt extraodinari si frumosi foc iar mamicile de exceptie! Stiam asta deja dar fiecare mesaj in parte adresat colegei si atitudinea grupului au fost inca o dovada!Sunteti "niste DUAMNE" si de aceea tin aproape mereu!





, de Amilici Crocodilibici
Maestrii se dovedesc in lipsa mijloacelor!



bine ca s-au luat de mana cu piticii Monicai si au disparut si de acum chiar daca nu poti raspunde fiecareia din urma, ia-o de unde apuci, ca nu se supara nimeni...asa cum ai facut azi...
niste poze noi cu domnisoara Amilici???

VOTATI-NE, VA RUGAM! MULTUMIM!

de ursulica Ebru Fatima (29.08.2009) PRIMA POZA!

POZE URSULICA
nunta


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crocodana spune:

Fragutza,..zic si eu ca Techila, nu insa in acelasi stil inegalabil, ma bucur tare ca v-a placut cioco si ca am contribuit si eu cu ceva!

Pot sa indraznesc sa cer un PM cu noua parola?



, de Amilici Crocodilibici
Maestrii se dovedesc in lipsa mijloacelor!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns suede spune:

Dana

Astfel de pitici avem toate,sunt convinsa .
Si eu mi-am luat cateva zile liber de la forum ,trebuia sa mai imi spal creierii si cu altceva.
Cine pe cine iubeste se stie deja,asa ca ce atatia pitici ?


Citat:
citat din mesajul lui crocodana

Laura, Ioanna si un dulce!

Am tot stat in spatele canapelei la inceput cu ceva piticii de genul Monicai,legati de motricitate, care intre timp au disparut iar apoi pentru ca pur si simplu am realizat ca nu pot raspunde ordonat si organizat tuturor si nu as fi vrut sa uit sau sa se supere cineva!
Dovleceii sunt extraodinari si frumosi foc iar mamicile de exceptie! Stiam asta deja dar fiecare mesaj in parte adresat colegei si atitudinea grupului au fost inca o dovada!Sunteti "niste DUAMNE" si de aceea tin aproape mereu!





, de Amilici Crocodilibici
Maestrii se dovedesc in lipsa mijloacelor!



Laura fericita de puiut scump norocos Mihnea Costin 12.10.2009

FEBRUARIE:
http://family.webshots.com/album/576696699yHysnI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lali_mete spune:

Buna seara fetelor!!!
Nu am reusit sa citesc tot ce ati scris de vineri pana acum,incerc sa recuperez.
HAPPY UKA sper ca te-ai linistit,si fetita nu a patit nimic ptr ca a facut buf. printesa mica si printesa mare,sa nu mai fie speriate.
Roxxy 80,apropos de cumnatel,am rezolvat-o cum m-a sfatuit cineva la postul deschis despre depresia mea, l-am ignorat total,i-am raspuns cu aceeasi moneda o perioada,l-am 'parat' socrilor, acestia i-au tinut o morala intre 6 ochi,cum le-am cerut,fara sa il injoseasca in fata noastra,sau pe noi in fata lui,si vad ca deocamdata merge.
UKA si SANTORINI ,cu prima ocazie,vin si eu la "ieseala" ,abea astept.Santo,scuze ca nu intelegeam ce spui la tel,era un drum asa plin de gropi,ca imi zgaltaia si semnalul la telefon .
ADINUS8 o scumpa fetita ta,cum sare draga de ea,ii place mult in jumper.
toate fetele care au citit cuvintele mele spuse cu tristete mare,ar mai fi multe de spus,dar nu isi au rostul aici... Aici e loc de povestit despre bebicii nostri,nu despre supararea mea...M-ati emotionat profund cand am vazut cata lume mi-a trimis imbratisari si floricele virtuale.Nici nu aveti idee cat ridicati moralul unui om care se simte depasit de cate rele sunt in jur.

Lali Lacra de
Paul-Iulian
http://picasaweb.google.com/Lali.mete/Paul#
http://picasaweb.google.com/Lali.mete/PaulSiMamiSinguriAcasa#

http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=146916 Nasterea lui Paul_Iulian

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dana15 spune:

Tare greu merge netul la mine..de 20 de minute citesc 4 pagini..este drept, am vazut si pozici cu copilasi care mai de care mai dragalasi: Mosorelul cel voios si fratiorul Busici cu privirea blanda (bonus, mamica draga), Ebru- cea frumoasa, Natalix costumata de carnaval (este o scumpa!!), Iulikul cel voinic..sa va traiasca mamici! sa fie sanatosi si va umple casa de bucurie!

Criss, eu tare am poftit la paella aceea...ia spune mami, cat sofran ai pus sa iasa orezul asa galbior? oricum, sar'mana pt tratatie



Mamica de minune scumpa Ana Elisa -16.octombrie.2009

Nasterea unei prichindute




Thank God I'm a woman!

www.flickr.com/photos/38426629@N04" target="_blank">Noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns suede spune:

Vreau si iooooooooooo

PLSSSSS!
Da ce s-a intamplat de ati schimbat-o?Am vazut ca au fost ceva discutii....

Citat:
citat din mesajul lui crocodana

Fragutza,..zic si eu ca Techila, nu insa in acelasi stil inegalabil, ma bucur tare ca v-a placut cioco si ca am contribuit si eu cu ceva!

Pot sa indraznesc sa cer un PM cu noua parola?



, de Amilici Crocodilibici
Maestrii se dovedesc in lipsa mijloacelor!



Laura fericita de puiut scump norocos Mihnea Costin 12.10.2009

FEBRUARIE:
http://family.webshots.com/album/576696699yHysnI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crocodana spune:

Citat:
citat din mesajul lui selen80

Citat:
citat din mesajul lui crocodana

Laura, Ioanna si un dulce!

Am tot stat in spatele canapelei la inceput cu ceva piticii de genul Monicai,legati de motricitate, care intre timp au disparut iar apoi pentru ca pur si simplu am realizat ca nu pot raspunde ordonat si organizat tuturor si nu as fi vrut sa uit sau sa se supere cineva!
Dovleceii sunt extraodinari si frumosi foc iar mamicile de exceptie! Stiam asta deja dar fiecare mesaj in parte adresat colegei si atitudinea grupului au fost inca o dovada!Sunteti "niste DUAMNE" si de aceea tin aproape mereu!





, de Amilici Crocodilibici
Maestrii se dovedesc in lipsa mijloacelor!



bine ca s-au luat de mana cu piticii Monicai si au disparut si de acum chiar daca nu poti raspunde fiecareia din urma, ia-o de unde apuci, ca nu se supara nimeni...asa cum ai facut azi...
niste poze noi cu domnisoara Amilici???

VOTATI-NE, VA RUGAM! MULTUMIM!

de ursulica Ebru Fatima (29.08.2009) PRIMA POZA!

POZE URSULICA
nunta





Selen, esti o finutza ca intotdeauna! Cum primesc parola pun pe mail! Mi-a placut tare dedicatia domnisoarei Ebru pentru tati!E atat de delicata!



, de Amilici Crocodilibici
Maestrii se dovedesc in lipsa mijloacelor!

Mergi la inceput