Dovleceii sarbatoresc,6luni implinesc(sept-oct) 87

Raspunsuri - Pagina 6

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns selen80 spune:

am vazut si eu poze cu pui frumosi de Bia (daca nu citeam comentariul nici nu observam pijamalele, eu ma uitam la voi ce frumosi sunteti ) si de Diamar, si bonus si o paunitza , prietena cu girafa Sophie

Bia la admirat e liber, mami

si am salivat la tarta de la Criss, la multe aniversari fericite impreuna!

VOTATI-NE, VA RUGAM! MULTUMIM!

de ursulica Ebru Fatima (29.08.2009) PRIMA POZA!

POZE URSULICA
nunta


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns biaz29 spune:

Citat:
citat din mesajul lui Iulika29

Bia nu stiu cu cine så incep..Mosorelul e un dulce ,cum rade el strengareste in scaunul de maså, si le dau dreptate asistentelor care il aratau la toti, e un dulce care nu ai cum decat så te uiti la el....e musai så il smotocesti un picut. Busici m-a dat gata cu puzzle-ul de 1000 de piese..E un scump..Are ochii tai nu?? Si tu mami, arati bine si in pijamale så stii

www.webshots.com/user/IulikaB" target="_blank">POZE

Iuliana, Cea mai Fericitå de Bruce Nicholas (14.08.2009)

Bruce, minunea noastrå




Vai, multumesc de aprecieri. Imi creste inima in mine cand imi lauda cineva puii de cioruta.
Acuma sa nu crezi ca Marele puzzle-ist a facut puzzle-ul ala singur. Nu de alta, dar ma amendeaza unombun. Am muncit din greu la el si bunica si eu. El a pus in total cam vreo 100 de piese. Dar s-a mandrit la sfarsit.

_
Bia, mamica lui Busici (24 mai 2005) si a lui Mosorel (22 sept 2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madalina84 spune:

IULIKA,MONIQUE sarumana de raspunsuri,eu m-am gandit sa-i dau ou de prepilita cand o sa-i bag oul,nu ma grabesc caci el e predispus la hepatita b de la mine si nu are rost sa ma grabesc,dar ma gandeam ca ala de prepelita poate e mai bun ca cele normale ca doar sunt si mai scumpe
BIANCAM eu nu am incercat si nici nu cred ca o s-o fac ca sunt sigura ca nu o sa reusesc,probabil ca nu o sa mai ceara singurel
FRAGUTZA ce frumusica e Natalix,in albinuta e o scumpa
BIAZ ti-am vazut si tie comorile,niste frumosi amandoi iar pe tine cu o spun e prima oara cand te vad,pari o femeie tare blanda.Am incercat sa citesc si povestile tale dar scarba asta de calculator nu imi deschide,adica in loc de cifre imi aparea nu stiu ce semne.
L-am vazut si pe ranjitul lui DIAMAR
Am pus si eu poze cu piticul meu IRINEL

D-ZEU MI-A TRIMIS RASPLATA
IRINEL ANDREI
POZE CU NOI

o perioada din viata mea Rasplata a sosit

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns BiancaM spune:

Doamne fereste; nu a fost nici o urma de ironie. Chiar am zis-o serios. Si eu mai fac unele chestii care nu sunt chiar bune, dar le fac tocmai ca sa am un pic de liniste eu, si sa fie si copiii linistiti. Am incercat si eu cu un lapte praf care zic ei s-ar fi digerat mai greu, dar la al meu nu a facut nici o diferenta. Acu vad ca e mai bine, dar de vreo 2 luni mi se trezeste din 2 in 2 ore noaptea. Tot sper ca dupa ce o sa incep cu solide sa se linisteasca si el.

Mami de Amalia si Andrei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns biaz29 spune:

Citat:
citat din mesajul lui selen80

am vazut si eu poze cu pui frumosi de Bia (daca nu citeam comentariul nici nu observam pijamalele, eu ma uitam la voi ce frumosi sunteti ) si de Diamar, si bonus si o paunitza , prietena cu girafa Sophie

Bia la admirat e liber, mami

si am salivat la tarta de la Criss, la multe aniversari fericite impreuna!

VOTATI-NE, VA RUGAM! MULTUMIM!

de ursulica Ebru Fatima (29.08.2009) PRIMA POZA!

POZE URSULICA
nunta





Pai am zis sa ma amendez singura ca altfel o sa va intrebati din ce stil smuls ma inspir cand ies din casa.

Frumusetile veritabile trebuie admirate. Iar puiutul meu cel mic si-a format obiceiul cand papa tzitzi si eu satu in fata calculatorului sa faca cate o pauza in care se intoarce sa priveasca monitorul. Un parinte normal ar zice ca il atrag luminile si culorile dar eu cred ca ii plac tare pozele de domnisoare de pe forum care mai de care mai frumoasa. Asa ca admira in voie si apoi mai ia un gat de laptic. (Ceea ce pe mine ma dispera ca stil de supt. )

_
Bia, mamica lui Busici (24 mai 2005) si a lui Mosorel (22 sept 2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns suede spune:

Unde e ????

Laura fericita de puiut scump norocos Mihnea Costin 12.10.2009

FEBRUARIE:
http://family.webshots.com/album/576696699yHysnI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monique02 spune:

Cristina daca nu vrei sa ii dai Emmei mar crud poti sa il faci astfel: iei un mar il decojesti si il tai bucatele. Intr-o craticioara pui marul cu doua linguri de apa, pui un capac si il fierbi asa 5 min si cand e gata se paseaza marul cu apa in care a fiert.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crissbebe spune:

Suede eu am dat de mancare si de baut dar vad ca nu se grabeste nimeni la o hora...

(22.09.09)

http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=148726

http://community.webshots.com/album/570763181pdonnI?start=72

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns biaz29 spune:

Madalina, dar ce puiut cu freza lunga ai tu acolo. [emoticon care-si roade unghiile de invidie fiindca noi avem doar cheliutza.] Fotografia 46 e de milioane. Merita sa o faci tablou.



_
Bia, mamica lui Busici (24 mai 2005) si a lui Mosorel (22 sept 2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns moni_iulia spune:

Citat:
citat din mesajul lui Ellenuta

Citat:
citat din mesajul lui monikus

Multumim fetele.

Elle vezi ca Tudorita e al lui Moni_iulia. Dar Rares te pupa oricum.

Monica, mami fericita de Rares Andrei (16.10.2009) ALBUM RARES ANDREI BEBE
povestea nasterii puiului de om Rares Andrei


m-am zapaccit ..... scuza-ma .. vin cu mielu! promit!

am reparat greseala ...

Elena, mami de Eva Maria (14.01.2008) si Anna Sophia (04.10.2009)
Eva
Anna
papa bun

Si Tudorita isi cere partea lui:cate un pupic de la mamici si de la dovlecica.
PS:cat ati putut sa scrieti... eu inca alerg dupa voi.

Mamica iubitoare de Tudorita Mihaita in asteptarea primaverii
Romania- The land of choice




Mergi la inceput