Fulgusori Noiembrie-Decembrie 2009(27)

Raspunsuri - Pagina 8

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns monis5 spune:


Am vrut sa trimit un filmulet fain pentru una din fetele de la noi care spunea ca a fost la concert cu Tankian - scuze, chiar nu mai stiu daca era Arcadia sau Coquelicot sau poate chiar altcineva ... si am uitat, asa ca il pun aici. Pe mine m-a impresionat tare... tata si fiu... (moama ca sentimentala mai sunt de cand am nascut )
www.youtube.com/watch?v=eOkRCR40sqU" target="_blank">cu drag

monis si piticutzul Santiago (Iulian 02 nov '09)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns FDANIELA spune:

monis5 daca iti amintesti ti-as fi tare recunoascatoare

http://picasaweb.google.es/morientesdana/PaulaGabrielaLunaAPatra#

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns laviniablaga spune:

Am aterizat si noi de afara!

Cuscra, Rares a fost extrem de incantat de raspuns...acum gangureste satisfacut! Sa stii ca noi chiar avem de gand sa venim pana de Paste la Cluj, sa isi cunoasca aleasa...oricum mami are ceva treburi pe la facultate ...asa ca venim sa o luam pe Maia la plimbarica!

FDaniela multumim de soare!

Ancutzik pupam Sabinutza frumoasa si pe mama ei!(A nu se intelege altceva...e un pupic prietenesc...ca inima noastra e data la Cj)

Miany...tu ce mai faci?

Simina, tare as vrea sa ajungem o data sa ne cunoastem cu toatele si sa stam la cafelutza! Vorbeam la un moment dat cu Raluci si ne-am imaginat cum ar fi ca in concediul de vara al sotilor sa ne intalnim la o pensiune pentru un week-end si sa schimbam pareri!

Shtephy


Lavinia, cea mai fericita de Rares Cristian, un grabit!NASTEREA UNUI FULGUSOR GRABITRARES CRESTE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monis5 spune:

Citat:
citat din mesajul lui FDANIELA

monis5 daca iti amintesti ti-as fi tare recunoascatoare

mami de señorita Paulita (15.11.2009)
http://picasaweb.google.es/morientesdana/PaulaGabrielaLunaAPatra#




ai PM

monis si piticutzul Santiago (Iulian 02 nov '09)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns krelia spune:

am scos si eu tzutzupidu' pe balcon....caci pana sa ma....stiti voi, ca-ntr-o caldare ...a adormit mancat..si s-a dus si soarele...dar macar mai era lumina...asa ca, 1 ora tot i-a suflat aerul rece pe la nasuc

acum l-am adus in casa, nici eu nu l-am deschis la cosmonaut...am incercat sa-i dau jos copertina ...si deja deschisese ochii (Doamne, ca sensibil copil mai am....).....l-am mai "impins" de 2-3 ori inainte-inapoi si a adormit la loc.......

(soacra-mea tot ii da cu "de-acum o sa inceapa sa doarma din ce in ce mai putin"...si eu.."da, dar nu de-acum, ca e totusi prea mic"....u chiar refuz sa cred ca gata.....asta a fost...totusi, la 4 luni mi se are mic sa stea treaz ziua..sau sa doarma doar asa..juma' de ora dupa ce papa si apoi sa stea cu ochii cat cepele...)

monis, eu ma insciu la un Hera'...cred ca cel mai potrivit ar fi intr-o sambata/duminica....insa vorbit si stabilit in prealabil (si la care intrare, ca e f.important ), ca sa nu avem alte trebi la agenda

"ai pup ol za garls"

_
Krelia, mami de printes Rares-Mihai

"Children make you want to start life over."
Muhammad Ali

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns raluci_b spune:

LALU - sa fi bine, sa vii cu bine
smaranditza - felicitari pt desfundare

simina - hai inca putin, ca apoi venim la tine si trebe sa faci curat dupa noi , abia astept sa mananc o placintzica cu mere facuta de cuscra si cu asta rezolvam si ce zice lavi de pensiunea aia, am putea organiza ceva la cssa noua a siminei

fdaniela- bun soarele despre ce scaun zici ca nu am fost pe faza

moni- felicitari pt somnic si plimbare, va reveniti voi acusi acusi

Shtephy ce sa mai -ici fara exceptie

Ralu, mami de Remus Andrei (8 nov '09)Primul an de peripetii
www.popasmusic.com" target="_blank"> un strop de placere
Poze BUBU

"Un optimist nu e decat un prost fericit. Pesimistul e doar un prost." - Louis Bernanos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dankutza spune:

alinutza_24 ce bine ca s-a terminat cu bine. Ma bucur ca mami tau este bine. Sper ca si mami meu sa se faca bine.

Va multumesc mult pt sfaturile referitoare la suzete.

Poze noi cu Pinky de la 2 luni (nascuta in 09.12.09)

www.youtube.com/watch?v=eAQj284jG3o" target="_blank"> Varul Zbuciumix iubeste pe verisoara Atomix

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns FDANIELA spune:

raluci_b intrebam de un scaun de masina pentru copil care sa se faca patut , la drumuri lungi sa pot schimba pozitia scaunului

http://picasaweb.google.es/morientesdana/PaulaGabrielaLunaAPatra#

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lili_a spune:

Bun gasit fetelor! Pfuuu, ce v-am mai alergat si inca nu v-am prins, tropai repejor ca mai am vreo 5 pagini pina sa va ajung.
Deci, recuperez si revin, intre timp va las poze de la botez incepind de aici

si o intrebare, parcul Lia Manoliu e 23 august? linga patinoar? Vin si eu, vin si eu!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ancutza_Bro spune:

Citat:
citat din mesajul lui laviniablaga

Ancutzik pupam Sabinutza frumoasa si pe mama ei!(A nu se intelege altceva...e un pupic prietenesc...ca inima noastra e data la Cj)


prietenesc prietenesc , si inima noastra e la Brasov data

sa va fie de bine plimbarea

_
ANCA mamica fericita de SABINA IOANA (03.11.2009)
Fulgusorul meu iubit

The virtue of true love is not by finding the perfect person but loving the imperfect person perfectly !!!

Mergi la inceput