Fulgusori Noiembrie-Decembrie 2009(27)

Raspunsuri - Pagina 9

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Flavours spune:

fetelor,

bebele meu are acum 63 cm si daca pana acum il tineam intr-un balansoar, de acum se cam foieste si mai are putin si cade din el. voi ce alte solutii aveti? la orizontala nu prea vrea el in brate nu prea vreau eu... :)

mami de Tudor (04.11.2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ancutza_Bro spune:

Citat:
citat din mesajul lui lili_a

Bun gasit fetelor! Pfuuu, ce v-am mai alergat si inca nu v-am prins, tropai repejor ca mai am vreo 5 pagini pina sa va ajung.
Deci, recuperez si revin, intre timp va las poze de la botez incepind de aici

si o intrebare, parcul Lia Manoliu e 23 august? linga patinoar? Vin si eu, vin si eu!!!!


eu de ce n pot sa vad pozele?

zice "hopa...nu e nimic de vazut aici"

_
ANCA mamica fericita de SABINA IOANA (03.11.2009)
Fulgusorul meu iubit

The virtue of true love is not by finding the perfect person but loving the imperfect person perfectly !!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralu_seby spune:

Trebuie sa va cer o parere pt ca tind sa cred ca piticul meu e prea sensibil, de ex: tocmai a fost la noi o pereche de fini impreuna cu fetita lor de 1 an. Toate bune si frumoase, insa atunci cand Anes, cea mica, a venit la Matei si a incercat sa "vorbeasca" cu el, mai mult tipand, ca deh nu vb asa de bine, piciul meu s-a pus pe-un plans..tragic, cu urlete, inrosit la fata, ce mai..speriat tare.
Acelasi lucru ieri cu taica-su, el ii facea o demonstratie de karate, cum se vor lupta ei peste cativa ani si Matei a tipat (pt prima oara) si s-a pus pe un plans isteric
El si din somn se trezeste mai intai martaind si apoi in plans dc nu ajung repejor la el.
Nu stiu dc sa imi fac sau nu probleme...fina mea spunea ca mama ei a discutat cu un psiholog si cica e bine dc plange si se sperie pt ca reactioneaza la mediul inconjurator..acum..nu stiu ce sa mai zic

poponitzu' meu Matei-Andrei

Credinta face totul posibil, Dragostea face totul usor :)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monis5 spune:

Citat:
citat din mesajul lui Ancutza_Bro

Citat:
citat din mesajul lui lili_a

Bun gasit fetelor! Pfuuu, ce v-am mai alergat si inca nu v-am prins, tropai repejor ca mai am vreo 5 pagini pina sa va ajung.
Deci, recuperez si revin, intre timp va las poze de la botez incepind de aici

si o intrebare, parcul Lia Manoliu e 23 august? linga patinoar? Vin si eu, vin si eu!!!!


eu de ce n pot sa vad pozele?

zice "hopa...nu e nimic de vazut aici"

_
ANCA mamica fericita de SABINA IOANA (03.11.2009)
Fulgusorul meu iubit

The virtue of true love is not by finding the perfect person but loving the imperfect person perfectly !!!




log in cu userul comun (fulgusori)

monis si piticutzul Santiago (Iulian 02 nov '09)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinutza_24 spune:

Dankutza cu ajutorul lui Doamne Doamne o sa fie si mama ta bine,trebuie doar sa crezi,pe mine ma ajuta foarte mult gandirea pozitiva.e greu sa treci prin asa ceva mai ales cand ai si un bebe mic dar o sa fie bine

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monis5 spune:


Citat:
citat din mesajul lui lili_a

Bun gasit fetelor! Pfuuu, ce v-am mai alergat si inca nu v-am prins, tropai repejor ca mai am vreo 5 pagini pina sa va ajung.
Deci, recuperez si revin, intre timp va las poze de la botez incepind de aici

si o intrebare, parcul Lia Manoliu e 23 august? linga patinoar? Vin si eu, vin si eu!!!!



Foarte frumoase pozele, dar mai ales protagonistele!
Una din bunici este cine cred eu?

monis si piticutzul Santiago (Iulian 02 nov '09)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crissa13 spune:

buna seara,

suntem si noi crestini de sambata, inca nu ne-am revenit dupa petrecere (adica mami si tati pt ca bb e in forma). robert a fost cuminte in timpul ceremoniei, a plans doar la dezbracat si si cand l-a bagat in cristelnita pt ca ii era frigut. a adormit de-abia la ora 8 cand trebuia sa mergem la local, drept urmare pe el l-am dus acolo doar putin la ora 12 noaptea cand s-a trezit sa pape.

lalu sper sa iti treaca cat mai repede sanul.

smaranditza felicitari pt desfundare.

azi am iesit si noi la plimbare cu carutul ca l-am primit sambata si a fost tare bine. pt ca era din ce mai greu si imi rupea mainile.

va pup

mamica implinita de bebe Robert Andrei (14 decembrie 2009)
poze bb Robert

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinutza_24 spune:

Fetele care alaptati exclusiv,cand incepeti diversificarea?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ancutza_Bro spune:

Citat:
citat din mesajul lui monis5

log in cu userul comun (fulgusori)

monis si piticutzul Santiago (Iulian 02 nov '09)


mda, m-am prins si eu dupa ce am fortat putin si ultimul neuron
thanks

_
ANCA mamica fericita de SABINA IOANA (03.11.2009)
Fulgusorul meu iubit

The virtue of true love is not by finding the perfect person but loving the imperfect person perfectly !!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ancutza_Bro spune:



va fac si eu cunostinta cu micuta mea IT-sta

aici si aici

il enerva pe tac'su pt ca apasa tasta space si oprea muzica



_
ANCA mamica fericita de SABINA IOANA (03.11.2009)
Fulgusorul meu iubit

The virtue of true love is not by finding the perfect person but loving the imperfect person perfectly !!!

Mergi la inceput