Dovleceii sarbatoresc,6luni implinesc(sept-oct) 86

Raspunsuri - Pagina 7

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns madalina84 spune:

BRAVO MONICA in sfarsit sper ca au murit toti toti pitici


D-ZEU MI-A TRIMIS RASPLATA
IRINEL ANDREI
POZE CU NOI

o perioada din viata mea Rasplata a sosit

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lullaby_2009 spune:

Cristina de asta am si intrat pe forum, mai aveam de recuperat, dar vroiam sa spun ca abia astept sa ies cu gasca vesela in parc. Am vazut ca e frumos afara si m-am gandit sa va intreb daca iesiti la plimbare si ... citesc mesajul de la tine. Gand la gand.

Eu vin in Moghioros daca e frumos afara maine.

Fug ca s-a trezit mandrul.



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns hepilica spune:

Monica - ma bucur pentru puiul tau. felicitari mami! acum sa te linistesti si sa te bucuri pe deplin de copilul minunat pe care il ai.

h.

de minunata (22.09.2009).

Multumesc lui DD.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns biaz29 spune:

Ce mult ma bucur ca s-au limpezit apele pentru Monica! Desi eram sigura ca asa vfi! Nu avea cum sa fie altfel!

Dana, ce draguta esti ca ai intrat repede sa ne spui!

_
Bia, mamica lui Busici (24 mai 2005) si a lui Mosorel (22 sept 2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristina_ana spune:

Tocmai m-a sunat Anomis care e in parcul Moghioros. I-am zis ca din pacate azi nu pot iesi din lipsa de carucior, dar ne vedem maine. I-am zis sa o sune pe Alex, ca ea era doritoare de colege de plimbare.

Cristina, mamica de Andrei Eric (26.07.2007) si Emma Ioana (05.09.2009) )
POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns liliac1 spune:

Monic Bine ca s-au dus piticii aia rai, fir-ar ei sa fie! Te asteptam cu detalii. Sunt tot cu sufletul la voi.
Stim ca acum esti pe undeva si bagi un de bucurie si papi si-o praji asa ca stam cumintele si te asteptam sa ne spui tot-tot in detaliu

Danuta multumim mult de tot. Tu esti ingerul nostru cu vesti bune. Pupam fetele frumoase

Liliana, Andra-Maria (29.09.2003) & Radu-Mihai (21.10.2009)

Fii asa cum simti si se va vedea in tot ce faci!

D'ale Andrei

Vremuri

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns selen80 spune:

abia astept si eu sa primim vesti de Monica nu ca n-as sti deja ca totul e ok, dar s-o vad pe ea mai linistita...
Monikus imi pare rau ca nu se intrevad zile mai bune pt voi...sper ca ai in continuare ajutoare, sa te mai poti odihni si tu...tin pumnii sa treaca perioada grea

Elle eu iti admirasem papusa Eva in filmulete de la inceputurile odiseei...si chiar vroiamsa te intreb de unde ai tarcul acela, ca mi se pare mai ok, mai mare, lasa mult spatiu de joaca, nu ca cele din panza...

Alex sa va fie de bine prima papica, e o dulce Zeina!

Cristina noi zici ca suntem surori, si eu am carutu la sotz in masina, am iesit cu Ebru putin in brate in curte....acum m-a anuntat sotz ca vine acasa, ca si-a uitat si portofelul, si lasa si carutzu

Hepilica multumim pt informatriile de la dr tau! eu sunt sigura ca Maia va pune destula carnita pe ea acum, cu diversificarea...

avem vesti de la Monica, avem vesti de la Monica!!! sper ca de acum sa te bucuri linistita de puiul tau perfect sanatos!

si o si pe Dana ca ne-a dat vestea cea buna!!

VOTATI-NE, VA RUGAM! MULTUMIM!

de ursulica Ebru Fatima (29.08.2009) PRIMA POZA!

POZE URSULICA
nunta


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns happy_uka spune:

Citat:
citat din mesajul lui Dana15

Am primit o veste minunata in timp ce ma plimbam cu Anuca..Dragos este un pui perfect sanatos!


Mamica de minune scumpa Ana Elisa -16.octombrie.2009

Nasterea unei prichindute




Thank God I'm a woman!

www.flickr.com/photos/38426629@N04" target="_blank">Noi



Ah ce bine! Ce bine! Felicitari mamico, esti in al noua-lea cer cred!!
Multumim Dana ca ne-ai spus!


Uka, cea mai fericita mamica de C a r i n a - 14 septembrie 2009

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns hepilica spune:

La multe lunite inainte puilor dragi Amos si Alexandu! Sa cresteti mari pui dragi, sa fiti sanatosi si veseli!

h.

de minunata (22.09.2009).

Multumesc lui DD.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Iulika29 spune:

Citat:
citat din mesajul lui cristina_ana

Fetelor, oare cu ce ar merge avocado de facut salata? Eu de cand l-am descoperit, adica de vreo 3-4 saptamani, mananc in fiecare zi o bucata. Nu ma mai satur de el, m-am indragostit iremediabil. Dar il pap pe paine prajita, cu sare si lamaie. L-am facut guacamole dar nu mi-a placut ca nu se mai simtea deloc gustul lui.
Acum as vrea sa renunt la paine si sa-l pun in salate. Dar nu stiu cu ce alte legume merge. Ma gandeam sa fac salata de ton, cu avocado, ou fiert, rosii si castraveti. O merge? Sau daca aveti alte idei de salate..!!!!!!

Cristina, mamica de Andrei Eric (26.07.2007) si Emma Ioana (05.09.2009) )
POZE



Buna dimineata!!Iau si eu o cafeluta si ma asez la aparat!

Cristina mami, salata cu avocado , castraveti, rosii si ceapå papa eu aproape in fiecare zi..Nu ma saturr ..e o bunatate..Acum nu stiu daca iti place tie dar mie...da

www.webshots.com/user/IulikaB" target="_blank">POZE

Iuliana, Cea mai Fericitå de Bruce Nicholas (14.08.2009)

Bruce, minunea noastrå

Mergi la inceput