Dovleceii sarbatoresc,6luni implinesc(sept-oct) 86

Raspunsuri - Pagina 21

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns cristina_ana spune:

Hepilico, vrei sa vii si tu maine in Moghioros? Ce fain ar fi! E asa de bine sa ai cu cine sa te plimbi, mai ales ca acum o sa tot iesim din casa, zilnic. Eu m-am plimbat singura luni intregi la ANdrei si a fost deosebit de trist. De-abia astept sa ne intalnim si sa radem, sa povestim, etc!
Alex, te asteptam si pe tine maine!
Dana, scutecele din DM sunt marca Babylove. Anomis mi-a spus si mie de ele. Mie imi plac, nu sunt asa de moi ca cele de la Pampers dar sunt OK, mi se par calitative, nu trece kakuta prin ele. Un pachet de 84 bucati costa 58 RON, la care se adauga reducerea de 10% si vine vreo 53 RON. Mai ieftine ca Pampers. Plus ca eu am cumparat din DM si o gramada de alte lucruri, de genul pasta de dinti, deodorant, sampon, solutii de curatat diverse prin casa, detergent, saci de gunoi, folii de aluminiu, de copt, balsam de rufe, etc, toate marca Balea, mult mai ieftine decat alea din Cora. Si sunt tare multumita de ele. Mai fac si eu economii, ce sa fac!

Cristina, mamica de Andrei Eric (26.07.2007) si Emma Ioana (05.09.2009) )
POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns moni_iulia spune:

Felicitari pt vestile bune Monica!
Mama ce tastarinita aveti! Am fost si noi afara 3 ore si gasim capitolul finit.M-a dus Tudorita la mec. Da' el a dormit d-a rupt si eu sunt rupta de somn si picioare cat am colindat.Mama ce ar merge un somn... Si el are un chef de joaca....

http://happyhour.protv.ro/live/ibu4.html

Mamica iubitoare de Tudorita Mihaita in asteptarea primaverii
Romania- The land of choice




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kiki_cri spune:

Citat:
citat din mesajul lui Danuta1979

Techila si Kiki, ce copilasi fruosi aveti! Si sunt atat de diferiti....cel putin ai lui Kiki nu seamana nici macar ca 2 frati. Fiecare seamana cu unul dintre parinti.Parerea mea :) Oricum, niste superbi toti 4. Bravo voua amicilor eroine!
Chiar, de Anco, cealalta mami de gemeni, nu maistie nimeni nimic?

Dana, mami iubitoare de Ioana Maria Alexandra (16.09.2009)

http://community.webshots.com/user/Danuta1979/albums/least-recent



DANUTAmultumim frumos!Wau ce bine ma simt cand imi zici ca seamana copiii si cu mine si cu sotul

Poze Kiki&Twins

Mergi la inceput