LMA!!!Ghiocei de Martie-Aprilie 2009**163**

Raspunsuri - Pagina 9

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Dodo-pui spune:

Am lipsit din motive de pc bolnav

Anca
Bogdana multa putere si sa se gaseasca repede motivele febrei ....
Pisik ai pm...


Bazar general pe DC


Blogul www.bogdan-andrei-speranta-moare-ultima.blogspot.com/" target="_blank">Speranta moare ultima
Blogul lui Bogdan Andrei , goblenuri,Varsta lui Donu' Bodo,Varsta Isabella-Elena


Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la
Dumnezeu imposibilul!



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Bianca2503 spune:

Citat:
citat din mesajul lui ramona7575

Fetelor, gata m-am suparat pe voi, nu mai intru ever pe forum, m-ati contazis, m-am citat si dicutat... pai ce inseamna asta? Se poate ? Daca ma intalnesc cu voi va fac ou cu otet ... hmmm... lasa ca va arat eu voua. Ei, as putea sa zic mai multe dar ma abtin , hmmm



Tu faci misto acum. Banuiesc! Adica asa pare din mesajul tau.
Daca nu faci misto, cine te-a contrazis? Cine te-a citat?

Daca tu in mesajul tau vorbesti serios, desi mie mi se pare ca nu, inseamna ca prin scris nu reusesti sa transmiti ceea ce ai vrut sa spui. Iar daca tie ti s-a intamplat asta inseamna ca i se poate intampla oricui si tu ai interpretat gresit.

Singura "cearta" pe care am vazut-o eu pe forum a fost atunci cand s-a aprins Ilinca. Atat.

Eu una astept lamuriri din partea ta ca nu inteleg ce vrei sa zici.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ramona7575 spune:

Citat:
citat din mesajul lui Bianca2503

Citat:
citat din mesajul lui ramona7575

Fetelor, gata m-am suparat pe voi, nu mai intru ever pe forum, m-ati contazis, m-am citat si dicutat... pai ce inseamna asta? Se poate ? Daca ma intalnesc cu voi va fac ou cu otet ... hmmm... lasa ca va arat eu voua. Ei, as putea sa zic mai multe dar ma abtin , hmmm



Tu faci misto acum. Banuiesc! Adica asa pare din mesajul tau.
Daca nu faci misto, cine te-a contrazis? Cine te-a citat?

Daca tu in mesajul tau vorbesti serios, desi mie mi se pare ca nu, inseamna ca prin scris nu reusesti sa transmiti ceea ce ai vrut sa spui. Iar daca tie ti s-a intamplat asta inseamna ca i se poate intampla oricui si tu ai interpretat gresit.

Singura "cearta" pe care am vazut-o eu pe forum a fost atunci cand s-a aprins Ilinca. Atat.

Eu una astept lamuriri din partea ta ca nu inteleg ce vrei sa zici.


te iubeste mama , citeste pagina 9 .am zis io c=o sa mearga treaba bine.

Acum nu mai rad... aseara am dus hardul external la fratele, di greleala a dat peste el si nu-l mai recunoaste computerul... acolo aveam poze si filmarea de la botez . Of, sper sa il repare baiatul la care l-a dus sotul ca e jale mare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Bianca2503 spune:

Citat:
citat din mesajul lui ramona7575

Citat:
citat din mesajul lui Bianca2503

Citat:
citat din mesajul lui ramona7575

Fetelor, gata m-am suparat pe voi, nu mai intru ever pe forum, m-ati contazis, m-am citat si dicutat... pai ce inseamna asta? Se poate ? Daca ma intalnesc cu voi va fac ou cu otet ... hmmm... lasa ca va arat eu voua. Ei, as putea sa zic mai multe dar ma abtin , hmmm



Tu faci misto acum. Banuiesc! Adica asa pare din mesajul tau.
Daca nu faci misto, cine te-a contrazis? Cine te-a citat?

Daca tu in mesajul tau vorbesti serios, desi mie mi se pare ca nu, inseamna ca prin scris nu reusesti sa transmiti ceea ce ai vrut sa spui. Iar daca tie ti s-a intamplat asta inseamna ca i se poate intampla oricui si tu ai interpretat gresit.

Singura "cearta" pe care am vazut-o eu pe forum a fost atunci cand s-a aprins Ilinca. Atat.

Eu una astept lamuriri din partea ta ca nu inteleg ce vrei sa zici.


te iubeste mama , citeste pagina 9 .am zis io c=o sa mearga treaba bine.

Acum nu mai rad... aseara am dus hardul external la fratele, di greleala a dat peste el si nu-l mai recunoaste computerul... acolo aveam poze si filmarea de la botez . Of, sper sa il repare baiatul la care l-a dus sotul ca e jale mare


ma gandeam eu ca faci misto. Dar sa nu mai faci asa!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pisigri spune:

Citat:
citat din mesajul lui aris26
mai fetelor, eu sunt singura nebuna care nu s-a rupt de copil nici macar o noapte???...asa ma apuca cheful cand va aud, dar asa ma apuca dorul si cand il duc sus sa doarma...
clar, nu am scapare...e boala grea


25 martie 2009



Nu esti singura. Am seri in care sincer imi vine sa o "izghesc" de sa nu se vada, dupa ce ma chinuie cite o zi numa in brate, numa in brate, numa la MINE in brate, somnoroasa, obosita moarta, se zbate, nu vrea sa se culce, face ca toate animalurile...si dupa ce o pun in patul ei adormita si ii string jucariile prin casa, ma apuca un dooooor... Cel mai mult am lipsit cu ocazia unui botez, de la 12.30 la 18.20. Am murit de dor si de grija. Noaptea mi-e frica sa o las cu altcineva ca mi-e ca se pune pe urlat daca nu vin eu cind se trezeste. Ziua nu am cu cine sa o las. Ma chinui de ex sa ajung la ginecolog de 2 luni...pina la urma cred ca ma duc cu ea de git..



If you can't say something nice, then don't say nothing at all

"In a world filled with hate,we must still dare to hope.In a world filled with anger,we must still dare to comfort.In a world filled with despair ,we must still dare to dream. And in a world filled with distrust,we must dare to believe."-Michael Jackson

http://pisigri.blogspot.com/

Mami de Ilinca (5.03.2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ramona7575 spune:

Citat:
citat din mesajul lui Bianca2503

Citat:
citat din mesajul lui ramona7575

Citat:
citat din mesajul lui Bianca2503

Citat:
citat din mesajul lui ramona7575

Fetelor, gata m-am suparat pe voi, nu mai intru ever pe forum, m-ati contazis, m-am citat si dicutat... pai ce inseamna asta? Se poate ? Daca ma intalnesc cu voi va fac ou cu otet ... hmmm... lasa ca va arat eu voua. Ei, as putea sa zic mai multe dar ma abtin , hmmm



Tu faci misto acum. Banuiesc! Adica asa pare din mesajul tau.
Daca nu faci misto, cine te-a contrazis? Cine te-a citat?

Daca tu in mesajul tau vorbesti serios, desi mie mi se pare ca nu, inseamna ca prin scris nu reusesti sa transmiti ceea ce ai vrut sa spui. Iar daca tie ti s-a intamplat asta inseamna ca i se poate intampla oricui si tu ai interpretat gresit.

Singura "cearta" pe care am vazut-o eu pe forum a fost atunci cand s-a aprins Ilinca. Atat.

Eu una astept lamuriri din partea ta ca nu inteleg ce vrei sa zici.


te iubeste mama , citeste pagina 9 .am zis io c=o sa mearga treaba bine.

Acum nu mai rad... aseara am dus hardul external la fratele, di greleala a dat peste el si nu-l mai recunoaste computerul... acolo aveam poze si filmarea de la botez . Of, sper sa il repare baiatul la care l-a dus sotul ca e jale mare


ma gandeam eu ca faci misto. Dar sa nu mai faci asa!


Ma duc sa-l si sterg, sa nu se mai aprinda cineva

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Bianca2503 spune:

A disparut Floric!

Stie cineva ceva de ea?

dar de Florinela?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olishka spune:

Citat:
citat din mesajul lui gigelica20

Citat:
citat din mesajul lui Galushca

Iete cum imi atrageti voi atentia si ma deraiati de la muncit:
Cum e aia sex cu autoxervire, Chatonescu? Sa stie si baba.

Si facui o galeata de cafea, ca mi-e somn. Si niste pita cu crema de cioco.
Va rog sa poftiti.
Sexoasele la regim sa nu citeasca.


Ma bag si io si la cafea si la pita cu cioco, ca io nu-s la sexy mother...

Sunt asa ...Victor a reactionat destul de rau la schimbarea de locatie. Ieri la 6 am ajuns acasa, in Bucuresti. Incantare retinuta, agitatie, vroia sa vada tot si totusi ii era frica de orice...ma rog, toate bune si frumoase pana la programul de nani-nani...
L-am adormit de 3 ori si l-am pus la el in pat, moment in care s-a trezit de fiecare data urland...dar ce lacrimi, ce suferinta....
Asa ca...m-am culcat cu el. Si toata noaptea, daca ma miscam putin plangea de mama focului si numai lipit strans de mine a stat...

Iar azi numai langa mine...fereasca sfantul sa ies din camera si sa-l las singur...ieseau niste lacrimi de crocxodil...

Fug ca s-a trezit urland...


Gigelica,mami pentru ca de Victor-Andrei - Pitonul
30 martie 2009


Bine ati venit acasa Lasa ca incet, incet o sa se obisnuiasca el, ca n-are incotro. Pana atunci stai pe langa el sa se simta in siguranta si pupaceste-l de sute de ori si din partea mea

Olga, mamica lui David iepurasul

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olishka spune:

Citat:
citat din mesajul lui denisamada

Citat:
citat din mesajul lui olishka

Citat:
citat din mesajul lui denisamada

Buna dimineata! Am lipsit 2 zile si am de recuperraaaaaaaaaat! O multime!

Recuperez, dar intai ma vait! Ce sa fac eu, ca in we plec la o conferinta, iar Adela participa la concursul bebelusilor care merg de-a busilea sambata! Si eu nu pot sa ma duc! O sa se duca ta-su cu ea.... dar nu stiu daca se descurca singuri...

Si sa va spun ce-a facut mica tradatoare: a invatat sa spuna "ta-ta-ie", l-a dat gata pe ta'su mare. Sincer va spun ca nu i-am insuflat eu dragostea asta pt el.

Denisa-Madalina fericita de Adela-Marisa ( 5 aprilie 2009 )


Venim sa facem galerie!!!!

Olga, mamica lui David iepurasul


De la 10:50!

Denisa-Madalina fericita de Adela-Marisa ( 5 aprilie 2009 )


Venim, venim Sambata nu?

Olga, mamica lui David iepurasul

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns curea spune:

salutare fetelor,
referitor la faptul ca nu va indurati e puii vostri, eu la 10 luni am plecat cu sotul meu 4 zile fara copil, in afara tarii. L-am lasat cu soacra si socrul meu, in conditiile in care mama mea vine zilnic la noi si a venit si atunci. In prima noapte l-am visat pe radu plangand, m-am ridicat sa il iau in brate dar atunci m-am trezit. Pediatra i-au zis parintilor sotului meu sa nu imi zica nimic. candvb cu dansii din aeroport asteptand avionul sa decoleze spre casa atunci imi zice soacra ca radu de 3 zile a facut febra...sa mor nu alta desi aveam un sentiment ca ceva nu este in regula...
pana sa ajung acasa m-am imvinovatit, stiind ca am lasat copilul sanatos acsa, cu 2 zile inainte sa plecam a venit doctora a zis ca este ok...
din zia aia am zis ca ni mai plecam fara copil , noi ne-am dorit copilul noi ne chinuiem cu el, desi nu este "chin". Este un pic mai greu atunci cand nu este acasa in mediul lui. Vom pleca cu el in mai la viena, speram sa fie ok si pe avion si acolo. Referitor la faptul ca nu va despartit de copil nici noaptea, noi dormim cu el in camera, dar el in patutul lui si este ok, ii simt fiecare miscare. Si noi trecem printr=o faza ca vrea doar la mine atunci cand suntem in vizita sau se sperie ceva...

http://family.webshots.com/album/571720469OjAmWI?start=12

Mergi la inceput