LMA!!!Ghiocei de Martie-Aprilie 2009**163**

Raspunsuri - Pagina 8

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns denisamada spune:

Citat:
citat din mesajul lui cativ13

Citat:
citat din mesajul lui georgiana310

Citat:
citat din mesajul lui aris26
mai fetelor, eu sunt singura nebuna care nu s-a rupt de copil nici macar o noapte???...


Nici eu! Nu cred ca as putea inca...



Nici noi nu dormim separat...ca nu m-as odihni eu ea nu stiu...



Noi pasul cu patutul l-am facut... pe la 3 luni jumate, la cererea clientului...

Denisa-Madalina fericita de Adela-Marisa ( 5 aprilie 2009 )

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns zsuzsu spune:

Citat:
citat din mesajul lui petrean

buna..fetelor. Intru si eu sa-mi limpezsc creierii..ca de dimineata numai in spitale suntDesi au fost gemenii+Andrei pe injectabil si suspensie antibiotic..gemenilor nu le-a trecut..deloc..si nici nu s-a amelioratAndrei aproape ok..doar a ramas cu tusea, care persista de obicei dupa pneumonie. EI..la ei.la plamani nu se mai aude/vede nimic..dar tusesc si fac febra..in continuu...am sa ajung sa o iau pe araturaAZi am facut radiografii...urasc chestia asta..ca a terbuit sa-i iradiez...am facut analize de sange, urina.tot ce era posibil si imposibil..si am lasat o caruta de bani....



Vlad si Catalin-17.03.2009
Andrei Luca -15.12.2006

Vizitati magazinul


ufff......... saracutii de ei
sa se insanatoseasca cat mai repede
eu stiu cum e sa ai copii bolnavi si sa nu stii cum sa-i ajuti
si mamica sa fie puternica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns zsuzsu spune:

aris

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns denisamada spune:

Vazut pozici frumoase de la aniversarea printzesei pisicutze!

Eu inca nu m-am hotarat cu ziua Adelei... sa facem cu invitati sau numai cu familia? Sa facem la restaurant sau acasa (la Targoviste)? Ziua Adelei va fi in a doua zi de Paste si ma gandesc ca multi dintre prieteni vor petrece prin alte parti... Hmmm... cuget.

Fetelor, care mai stiti obiceiuri la 1 an, expuneti-le aici, ca sa "ne alegem" si noi ce "respectam". Multe dintre ele mi se par tare distractive.

Denisa-Madalina fericita de Adela-Marisa ( 5 aprilie 2009 )

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carmenada spune:

salutare .

Azi ma simt mai bine ..fizic ... a functionat punga de gheata, Aris, plus ca Ina nu s-a trezit deloc azi noapte... este a doua noapte in care doarme fara pauza... Cand s-a trezit nu a vrut tzitzi nici macar fugarita.. asa ca iarasi m-a apucat plansul .... se intarca puiul meu singur .... numai ma-sa nu vrea sa accepte Ma apuca bocitul ....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carmenada spune:

Citat:
citat din mesajul lui chatonel

Citat:
citat din mesajul lui Galushca

Iete cum imi atrageti voi atentia si ma deraiati de la muncit:
Cum e aia sex cu autoxervire, Chatonescu? Sa stie si baba.

Si facui o galeata de cafea, ca mi-e somn. Si niste pita cu crema de cioco.
Va rog sa poftiti.
Sexoasele la regim sa nu citeasca.



Hihihihi, ce scapara okii cind e vb de SEX
Sexu cu autoservire e ala cind sari pe om cind iti vine pofta Banuiesc ca e valabila si reciproca

Famille Dragoon cu Izia, 23 mars 2009

Toulouse, la ville rose



Pai scapara scapara ca pe langa smotocit si pupacit copil este printre putinele placeri la indemana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carmenada spune:

Citat:
citat din mesajul lui aris26

gataaa!!! am poarta la scara
ce dezamagire pe pitic ca s-o trezi


25 martie 2009




Hehe lasa ca se consleaza el repede cu ceva cabluri, prize, butoane de la aragaz....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carmenada spune:

Citat:
citat din mesajul lui petrean

buna..fetelor. Intru si eu sa-mi limpezsc creierii..ca de dimineata numai in spitale suntDesi au fost gemenii+Andrei pe injectabil si suspensie antibiotic..gemenilor nu le-a trecut..deloc..si nici nu s-a amelioratAndrei aproape ok..doar a ramas cu tusea, care persista de obicei dupa pneumonie. EI..la ei.la plamani nu se mai aude/vede nimic..dar tusesc si fac febra..in continuu...am sa ajung sa o iau pe araturaAZi am facut radiografii...urasc chestia asta..ca a terbuit sa-i iradiez...am facut analize de sange, urina.tot ce era posibil si imposibil..si am lasat o caruta de bani....



Vlad si Catalin-17.03.2009
Andrei Luca -15.12.2006

Vizitati magazinul



multa sanatate puilor tai.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carmenada spune:

Gata dispar ca s-a trezit Ina... a dormit doar 45 minute.... asta pentru ca nu trebuia sa plecam in nici o vizita ca altfel dormea cel putin 2 ore.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ramona7575 spune:

Hi, hi, hi, hi... chiar m-ati crezut ? Credeti ca scapati asa usor de mine ? Never, doar daca ma gasiti pe undeva si ma scarpinati sa imi treaca sfaturile despre sex cand vrea sotul .
Ca veni vorba de intalneala, se face vre-un meeting la Sinaia sau am inteles eu gresit (am mai sarit din pagini ca voi aveti libarnita )?

Mie mi=a trecut raceala, Stefan mai tuseste dar se rupe din gat si e pplin de viata, nu a facut temperatura asa ca mergem sper bine pana acum.
Am fost la cumparaturi si am spart la bani si nu prea se vede pe ce .
Hai va pup si nu suunt suparata pe voi

Mergi la inceput