LMA!!!Ghiocei de Martie-Aprilie 2009**163**

Raspunsuri - Pagina 7

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns aris26 spune:

gataaa!!! am poarta la scara
ce dezamagire pe pitic ca s-o trezi


25 martie 2009

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns georgiana310 spune:

Salutare...

Dragut ca v-ati amintit de inceputurile noastre la odisee. eu am facut asta acum cateva zile dar nu am avut vreme sa ma si laud si sa va emotionez.

am fost tare trista de ieri incoace dar sper ca saptamana asta sa fie una buna...

va pup

Gia, mama lui Briseis, 16 aprilie 2009

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns georgiana310 spune:

Citat:
citat din mesajul lui aris26
mai fetelor, eu sunt singura nebuna care nu s-a rupt de copil nici macar o noapte???...

25 martie 2009



Nici eu! Nu cred ca as putea inca...

Gia, mama lui Briseis, 16 aprilie 2009

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cativ13 spune:

Citat:
citat din mesajul lui georgiana310
Citat:
citat din mesajul lui aris26mai fetelor, eu sunt singura nebuna care nu s-a rupt de copil nici macar o noapte???...25 martie 2009
Nici eu! Nu cred ca as putea inca...Gia, mama lui Briseis, 16 aprilie 2009
Nici noi nu dormim separat...ca nu m-as odihni eu ea nu stiu...mami de Silvia Ioana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns zsuzsu spune:

Citat:
citat din mesajul lui aris26

gataaa!!! am poarta la scara
ce dezamagire pe pitic ca s-o trezi


25 martie 2009



de unde ai achiz poarta?
ca si Julia e amatoare de scari
si cu o poza cu poarta nu ne servesti?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aris26 spune:

ah, m-am mai linishtit...deci e o maladie

zsuzsu- e o poarta de lemn de la ikea. a fost 250 de lei dar a muncit tata o gramda la ea pt ca era prea mica si a avut nevoie de piese de adaptare ca sa o latzim cat trebuia. altfel puteam alege varianta de fier care avea si extensii, dar era tot 250 poarta si 150 fiecare extensie a cate 15cm fiecareajungeam la vreo 5mil. mai bine o croshetam eu.
o sa fac poze poate o dai la facut la o tamplarie. pana la urma nu e nevoie de tot sistemul ala de inchidere. iti trebuie doua balamale si un vazorpus cat mai sus


25 martie 2009

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aris26 spune:

gia- dar ce ai avut? tu nu sti ca cel mai buntratament este o discutie lunga despre tot felul de nimicuri pe forum?


zsuzsu- am vrut sa scriu:"zavor pus..."


25 martie 2009

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aris26 spune:

eu mi-am gasit primul mesaj aici in capitolul 3. scurt si la obiect.
hmmmm ce o fi fosst cu mine. ce am remarcat e ca atunci si am sarit cu anuntul de la primul test pozitiv.


25 martie 2009

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns petrean spune:

buna..fetelor. Intru si eu sa-mi limpezsc creierii..ca de dimineata numai in spitale suntDesi au fost gemenii+Andrei pe injectabil si suspensie antibiotic..gemenilor nu le-a trecut..deloc..si nici nu s-a amelioratAndrei aproape ok..doar a ramas cu tusea, care persista de obicei dupa pneumonie. EI..la ei.la plamani nu se mai aude/vede nimic..dar tusesc si fac febra..in continuu...am sa ajung sa o iau pe araturaAZi am facut radiografii...urasc chestia asta..ca a terbuit sa-i iradiez...am facut analize de sange, urina.tot ce era posibil si imposibil..si am lasat o caruta de bani....



Vlad si Catalin-17.03.2009
Andrei Luca -15.12.2006

Vizitati magazinul

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns denisamada spune:

Citat:
citat din mesajul lui aris26
denisa - pai vad ca Adela e pe mani bune, du-te linishita ca are cine sa strige dupa margine
eu la 10 nu ajung nici cu politia...in plus habar nu am cat mai suntem contagioshi. chiar asa, ai idee?
[...]
mai fetelor, eu sunt singura nebuna care nu s-a rupt de copil nici macar o noapte???...asa ma apuca cheful cand va aud, dar asa ma apuca dorul si cand il duc sus sa doarma...
clar, nu am scapare...e boala grea


Pai acum... depinde de crocodil, dar majoritatea sunt contagioase inainte si in prima perioada clinic manifesta, daca v-a trecut e putin probabil sa mai fiti contagiosi.

Nici eu nu am petrecut vreo noapte departe de Adela... de-aia ma si vait atat acum, cand tre sa plec 3 zile...

Raaluka, unde esti??? Vii la Sinaia?

Denisa-Madalina fericita de Adela-Marisa ( 5 aprilie 2009 )

Mergi la inceput