Albinutze de Mai-Iunie 2009(64)

Raspunsuri - Pagina 15

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns CarlaV spune:

Ganesha, Lary a inceput sa se ridice singura in fundulet abia in 10 februarie, apoi in 14 (de Valentine's) s-a ridicat in picioare, la 8 luni fara o zi. Cu ocazia asta am castigat pariul cu cei care ziceau ca se va ridica la 1 an, ca are fundul mare, si eu le ziceam ca se va ridica mai devreme decat sora-sa. Acum sta cateva secunde fara sa se tina si incearca sa repete tot ce ne aude ca vorbim.

-----------------------------------
Carla, mama Larisei din 15/06/09 si mama www.sabina.geneza.ro" target="_blank">Sabinei din 07/07/07


-----------------------------------
Larisa 6-12 luni***Larisa 1-6 luni***Sarbatori de iarna 2009
"Yesterday is history. Tomorrow is a mistery. Today is a gift. That's why it's called Present"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maria_bunica spune:

http://www.dropshots.com/MariasiDarius#date/2010-01-25/21:50:33

Incepand de aici,pozici noi!

mami de Darius Nicholas(20 Mai 2009)




Buburuza noastra
www.flickr.com/photos/24984384@N08/" target="_blank">Poze cu noi
www.dropshots.com/MariasiDarius#" target="_blank">Poze 2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maria_bunica spune:

Carla..bravo pt fata curajoasa!Apropos de imitat..Darius ne imita atunci cand tusim sau radem noi in hohote..e asa dulce si dragut!

mami de Darius Nicholas(20 Mai 2009)




Buburuza noastra
www.flickr.com/photos/24984384@N08/" target="_blank">Poze cu noi
www.dropshots.com/MariasiDarius#" target="_blank">Poze 2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CarlaV spune:

Maria, Saby are febra pana la 39 si ii vine sa vomite, nimic altceva, nu muci, tuse, nu rosu in gat, nu ganglioni inflamati.
Ce flacau dulce am vazut!!!! Nu-mi vine sa cred cat a crescut. Abia astept sa vad si eu dintisori la mandra mea.

-----------------------------------
Carla, mama Larisei din 15/06/09 si mama www.sabina.geneza.ro" target="_blank">Sabinei din 07/07/07


-----------------------------------
Larisa 6-12 luni***Larisa 1-6 luni***Sarbatori de iarna 2009
"Yesterday is history. Tomorrow is a mistery. Today is a gift. That's why it's called Present"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ganesha spune:

maria...ce frumos este Darius,s-a lungit si el,in unele poze parca seamana cu Amir.Cat priveste noptile,parca e cava mai bine,dar mai avem de lucru. Azi-noapte nu a mai plans dar mi-a stat destul de mult treaz si s-a foit ca un titirez. Darincet,incet poate reusim .


http://picasaweb.google.com/ginaconstantinescu/Amir8Luni#

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns baby-first spune:

Maria, merci de aprecieri am vazut si eu poze cu flacaul tau, e tare scumpic si aresi dinti...e smecher
Tu arati super, iti sta tare bine cu nuanta asta de par

Cristina mamica fericita de Alesia Georgiana- 24 aprilie 2009



http://picasaweb.google.com/cristinadan08

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_MVT spune:

Lume, lume....




Avem un dintisor!



mami de Tudor (24/07/02) si Eduard (02/05/09)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns strunfita spune:

Carla, multa sanatate Sabinei Si felicitari Larisei pentru ridicatul in picioare. Pup fetele!

Maria, ce scump e Darius Ce-mi place de el cand se-ncrunta. Si ce seamana nepotelul tau cu tine, are aceiasi ochi frumosi.

Oana_mvt, felicitari pentru dintisor!

Betty, ma bucur ca v-ati facut bine! Las' ca trece ea si maraiala

Tre' sa-l duc pe Bogdan la culcare, asta mica doarme deja de-o ora.

Carmina + Andreea (21.05.2009) si Bogdan (04.02.2005)
Poze ***Poze *** Poze
"Live like you were to die tomorrow, learn like you were to live forever." Gandhi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anda_magda spune:

oana felicitari pt dintisor! la mai multi!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LauraOana spune:

mariaimi place foarte mult cum iti ta cu culoarea asta la par!!! iti scoate superb ochii in evidenta! si darius e un scump!!!

nu mai stiu cine ma intreba ce-i dau lui sebastian daca doar muceste...primeste homeopatul "sambucus nigra" in gurita si apa de mare in nasuc atit.

oana felicitari pt dintisor!

Mami de Sebastian Gabriel 30.Mai.2009 http://b1.lilypie.com/1dPfp2.png
www.hi5.com/friend/photos/displayPhotoUser.do?photoId=3271029365&ownerId=174883471&albumId=275705303" target="_blank">Burtica si Sebastian

Mergi la inceput