Dovleceii sarbatoresc,6luni implinesc(sept-oct) 84

Raspunsuri - Pagina 8

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Fragutza spune:

Adinus, Sonia e tare frumoasa! Si dc zici ca nu sta deloc e sora cu Natalie a mea!
Jumperoo-ul ala pare misto de tot, cred ca asta ar multumi-o si pe a mea..si-ar mai consuma din energie.

Pana nu se imprieteneste cu Sophie, pe care TOTI COPIII o adora...ca asa scria in prezentarea ei... nu-i mai iau nimic! Am zis, am zis!

If your baby is "beautiful and perfect, never cries or fusses, sleeps on schedule and burps on demand, an angel all the time," you're the grandma.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madalina84 spune:

FRAGUTZA cate ati mai patit si voi azi,ma bucur ca Natalix e bine.Chiar ma intrebam daca ai fost sau nu la petrecere dar cum vroiam sa recuperez nu am intrebat.Distractie placuta maine si asteptam si ceva poze
MONICA ma bucur sa te simt mai optimista si bravo lui Dragoselul ca te cearta cand dai apa la pitici
Si eu il imbrac pe Irinel in toate culorile posibile,macar acum cat nu poate comenta.De intors pe-o parte si alta,mai zicea o mamica ca e bine cat nu se intorc ca apoi trebuie sa stam numai cu ochi pe ei si asa e...eu nu il mai pot lasa 2 sec singur pe domnul irinel ca imediat se intoarce.
CRISTINA ma bucur ca ai revenit,te asteptam la cafeluta dimineata
Am si eu umidificator ca al Techilei si eu pun apa de la robinet,desi mie tare greu sa-l umplu cu apa,dar am noroc ca la mine mereu sunt haine de uscat
IULIKA cred ca urmeaza un somn bun ca de doua zile sunt zombie

D-ZEU MI-A TRIMIS RASPLATA
IRINEL ANDREI
POZE CU NOI

o perioada din viata mea Rasplata a sosit

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anomis28 spune:

Adinus, ce mi-ai facut mami, cea mai buna reclama la jumperoo este Sonia sarind asa fericita in el, uite cum m-am apucat acum sa-i caut si lui Dinu sa-l vad si pe el asa fericit.

Mami de Chiara vreau o poza cu voi doua la malul marii cu 25 de grade. saru' mana.



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica_dicut spune:

Apropos de jumper. Ia uitati-va aici Are al meu nepotel care are 7 luni si e mega incantat de el. Ma gandeam ca daca vreti, e mult mai ieftin. Vreau si eu sa-i iau lu zgatix

Monica de Minune Dragos Alexandru(26.08.2009)
Povestea noastra
Toate se intampla in viata cu un scop. Nu trebuie sa intrebam "de ce",
trebuie doar sa ridicam capul si sa mergem inainte
Ingerasul Andrei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Fragutza spune:

Techila, o avea traseu maica..Clinceni-Valea Oltului

If your baby is "beautiful and perfect, never cries or fusses, sleeps on schedule and burps on demand, an angel all the time," you're the grandma.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns moni_iulia spune:

Citat:
citat din mesajul lui Ellenuta

moni am vazut bubita, nu stiu ce sa spun .. probabil e o reactie la vaccin. ce frumos se intinde puiul dupa jucarele.



Vazui si eu o bulanoasa frumoasa foc si mai are si sapca...
Puiul facea turul la patut(ajunge cu capul unde ar trebui sa fie picioarele) daca tot s-a vazut in labele goale.Ca stare e ok(il cam manaca gingiile si cauta sa muste orice)asa ca nu-mi fac griji mari de bubita.
Tu cu 2 puiuti sigur trebuie sa stii dk sunt normale firicelele maronii in kk.Mi se mai pune si mie cate o pata.

Mamica iubitoare de Tudorita Mihaita in asteptarea primaverii
Romania- The land of choice




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Fragutza spune:

Alooo,doamnelor, pe unde sunteti?

If your baby is "beautiful and perfect, never cries or fusses, sleeps on schedule and burps on demand, an angel all the time," you're the grandma.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica_dicut spune:

Io-s aici. Incerc sa o cumpar si io pe sophie, dar daca dau 45 pe ea si 35 pe transport imi bag cracii vorba techilei

Monica de Minune Dragos Alexandru(26.08.2009)
Povestea noastra
Toate se intampla in viata cu un scop. Nu trebuie sa intrebam "de ce",
trebuie doar sa ridicam capul si sa mergem inainte
Ingerasul Andrei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns moni_iulia spune:

Citat:
citat din mesajul lui monica_dicut

Io-s aici. Incerc sa o cumpar si io pe sophie, dar daca dau 45 pe ea si 35 pe transport imi bag cracii vorba techilei

Monica de Minune Dragos Alexandru(26.08.2009)
Povestea noastra
Toate se intampla in viata cu un scop. Nu trebuie sa intrebam "de ce",
trebuie doar sa ridicam capul si sa mergem inainte
Ingerasul Andrei

Tocmai vroiam sa zic ca am vazut-o intr-un magazin din cora dar,era vb de oita aia de tras pe ochi nu de girafa.
Eu trag pe dreapta.
Noapte buna!

Mamica iubitoare de Tudorita Mihaita in asteptarea primaverii
Romania- The land of choice




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adinus8 spune:

Citat:
citat din mesajul lui Fragutza

Adinus, Sonia e tare frumoasa! Si dc zici ca nu sta deloc e sora cu Natalie a mea!
Jumperoo-ul ala pare misto de tot, cred ca asta ar multumi-o si pe a mea..si-ar mai consuma din energie.

Pana nu se imprieteneste cu Sophie, pe care TOTI COPIII o adora...ca asa scria in prezentarea ei... nu-i mai iau nimic! Am zis, am zis!

If your baby is "beautiful and perfect, never cries or fusses, sleeps on schedule and burps on demand, an angel all the time," you're the grandma.


hai mai mami, fii si tu mai intelegatoare...io ce sa mai zic ca ne-a facut sa-i luam si leganus si bouncer ca sa nu stea in ele nici macar 10 minute, de-mi venea sa dau cu ele direct pe geam.noroc cu e-bayu asta, ca le-am vandut pe toate, e adevarat la juma' de pret, da' oricum...
pup Natixu' frumos si blondut(care parca seamana un pic cu Sonica mea)

de Sonia (16.09.09), sufletel mic si iubit

pozici

Mergi la inceput