Dovleceii sarbatoresc,6luni implinesc(sept-oct) 84

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns adinus8 spune:

am uitat s-o interb pe Ana_Maria dc fetitele noastre sunt nascute in aceiasi zi? ca eu parca asa tineam minte...
Ioanna, f tare s-a diversificat Carol, ce tot atata cereala si morcov si dc ai timp si chef sa mai pui niste pozici ca tare tare frumusel e piciul tau

de Sonia (16.09.09), sufletel mic si iubit

pozici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adinus8 spune:

offf...
vad ca nu apare filmuletul cu jumperoo-ul in album
ma bag sa-l mai incarc o data

de Sonia (16.09.09), sufletel mic si iubit

pozici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adinus8 spune:

se incarca tare greu, da' uitati aici linkul direct, din alt album http://picasaweb.google.com/adinus8/LuvUBuni?authkey=Gv1sRgCM2Z8JaAk-GoIg#5439717420516783410

de Sonia (16.09.09), sufletel mic si iubit

pozici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anamaria1979 spune:

Moni iulia suna interesant tablia cu litere si cifre colorate. De unde ai luat-o?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns moni_iulia spune:

Citat:
citat din mesajul lui anamaria1979

Moni iulia suna interesant tablia cu litere si cifre colorate. De unde ai luat-o?


Gasesti pe toate drumurile.Eu m-am "lovit" de ea in auchan de sarbatori.
Sau intrebarea era o gluma?

Mamica iubitoare de Tudorita Mihaita in asteptarea primaverii
Romania- The land of choice




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anamaria1979 spune:

Adinus da ce topaie fetita! Eu am baietel alex e nascut 5 septembrie. Am ras cu sotul cu lacrimi oricum super faza.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anamaria1979 spune:

Moni iulia nu era o gluma. Merci de pont cred ca ajung si eu in auchan saptamana viitoare.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anamaria1979 spune:

Asta micu m-a chitait azi, l-am scos afara cand sa socializam si noi cu alte mamici incepea sa urle cum vedea pe cineva necunoscut. M-am speriat si ne-am retras doar noi doi pe o banca sa stam sa prindem soarele. Acusi mi-a tras teapa a adormit bustean de la sase si nu
s-a mai trezit pentru baita sau papa.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madalina84 spune:

DIANA_N imi pare rau ca si Nicholas are probleme cu bubitele
CRISBEBE sper ca Alex e bine si ia trecut febra
IOANNA daca tu crezi ca ii e bine cu lapticuul tau atunci nu incepe diversificarea
ANADOMNCA ma bucur ca ati rezolvat cu casa,sper ca ia trecut si la mandra kk
ANOMIS
Ioi LUTO cat de scump e Davidelul in suportul de baita
KINGA probabil ca ti-au raspuns si celelalte fete dar o fac si eu.Lapticul ramas in bibe nu se pastreaza pt urmatoarea masa caci poate face o "frumoasa" enterocolita de la el.Iri de obicei mananca cam aceasi cantitate de lapte la masa,undeva intre `120-150 ml dar si el are zile cand nu mananca mereu sau dureaza si 45 de minute masa,mai suge,mai face baloane,mai scuipa iar mananca si tot asa.Parerea mea sa-i faci mai putin lapte decat ii faci de obicei si eventual daca nu se satura mai faci o masura
Asta era din capitolul 81,mai am cateva pagini din 82 si apoi fug la cheful lui LUTO
Sunt singurica ca am lasat baiatul la mama sa doarma asa ca in seara asta imi fac de cap

D-ZEU MI-A TRIMIS RASPLATA
IRINEL ANDREI
POZE CU NOI

o perioada din viata mea Rasplata a sosit

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madalina84 spune:

ADINUS ce fericita e Sonia in jumper.Cat costa unul?cred ca daca ii mai cumpar si d-asta or sa zica ai mei ca sunt nebuna

D-ZEU MI-A TRIMIS RASPLATA
IRINEL ANDREI
POZE CU NOI

o perioada din viata mea Rasplata a sosit

Mergi la inceput