Dovleceii sarbatoresc,6luni implinesc(sept-oct) 84

Raspunsuri - Pagina 20

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns techila spune:

neata mamicilor,
iau si eu o cafea de la miha...ma bucur tare tare sa te revad.

trimit ca nu stiu daca imi posteaza...revin

Dana- rasfatata mamica de andrei si stefan 25aug09, techila 25mai07 si dexter 03mai09 - ditai familia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madalina84 spune:

Buna dimineata
MIHA multumim de cafeluta,ma bucur ca ne-ai mai dat vesti despre voi si ca in principiu sunteti toti bine.Multa sanatate pentru mama ta
DIANA multumesc mult pentru raspuns
KAWAICHAN si tie iti multumesc si da intradevar m-a prins microbul si l-am comandat,desi am dat 5 mil pe el ma bucur ca am scutit 2,2 mil cat e in magazin.Cred ca o sa ajunga undeva pe joi si abia astept sa-l pun pe pici in el care intradevar cel mai fericit e cand il pun in picioare si topaie,se roteste sa vada jucariile si face pasi pe burta mea
MARY ai niste copii foarte frumosi,pozele in care Alex il pupa pe capusor pe Razvi imi plac cel mai mult.Multa putere pentru azi caci stiu ca vei avea o zi grea
Deci dupa ce am stat ieri toata ziua sa caut jumpere,am gasit stiti si voi bine ca v-am inebunit toata ziua si i-am luat,sora-mea stie cat dau pe el dar ai mei nu or sa stie.Ma pregatesc sa ma fac la par repejor si sa plecam la tara sper sa nu scrieti si pt ieri azi caci toata ziua m-ati lasat singura
Va si sa aveti o zi minunata
Aaa si la multe lunite tuturor sarbatoritilor de azi,sa cresteti mari si sanatosi

D-ZEU MI-A TRIMIS RASPLATA
IRINEL ANDREI
POZE CU NOI

o perioada din viata mea Rasplata a sosit

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns techila spune:

am fost ieri in parc si m-am intalnit cu dovlecitza frumoasa si dormicioasa in marsupiu la mami uve. si mami foarte frumoasa

si dupa ce ne-am plimbat in parc am venit acasa si am prestat la curatenie de mi-au sarit impresiile....doat la etaj...dar cu pasiune si indarjire. azi am parterul programat, dar e aproape 11 si eu tot in pat stau. nu mai iesim afara azi ca e un vant de te ia pe sus. oricum azi vine dresorul ca il scolim pe dexter.

am vazut ca ieri au forumit doar oropsitele care nu au avut o raza de soare de expoatat. io va si va doresc soare macar azi

Dana- rasfatata mamica de andrei si stefan 25aug09, techila 25mai07 si dexter 03mai09 - ditai familia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns SabinaY. spune:

Vroiam sa rog mamicile carora le-am trimis invitatie de prietenie pe webshots,daca doresc sa de-a accept :)
Invitatia este de pe userul comun


Mely cu foarte multa placere!




"Bataia este rupta din rai...dar nici nu foloseste la nimic"
"Palmele nu sunt argumente tari,ba mai mult,nu rezolva nimic."

Jurnal de "mogalnete"
Japonia prin ochii unui amator


Sabina Y.mami de www.desprecopii.com/info.asp?id=1269" target="_blank">Erika Ilaria(31 august 2007) si Lisa Maria(23 iulie 2009)

fosta devylla

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns techila spune:

si meli...superbi puii tai...pe cuvant. l-am chemat si pe sotz sa ii vada, era afara si l-am chemat sa vada pui minunati. sa-ti traiasca, sa te bucuri de ei!

mada, sa-i fie de bine lui iri jumperoo!!!sa il foloseasca cu placere



Dana- rasfatata mamica de andrei si stefan 25aug09, techila 25mai07 si dexter 03mai09 - ditai familia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns SabinaY. spune:


Meli superbe fotografii si protagonisti!
Cine e fotograful?




"Bataia este rupta din rai...dar nici nu foloseste la nimic"
"Palmele nu sunt argumente tari,ba mai mult,nu rezolva nimic."

Jurnal de "mogalnete"
Japonia prin ochii unui amator


Sabina Y.mami de www.desprecopii.com/info.asp?id=1269" target="_blank">Erika Ilaria(31 august 2007) si Lisa Maria(23 iulie 2009)

fosta devylla

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns raluk16 spune:

Neatza.

Elle ti-am trimis PM. Nu stiu ce are telefonul sau orange-ul meu ca nu-mi trimite in dimineata asta mesaje...




Mami fericita de minune Alex (16 octombrie 2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns raluk16 spune:

La multi ani, Kiki!!! Numai sanatate si bucurii alaturi de familia ta frumoasa! Te pup cu drag

La multe jumatati de ani Karolina si Razvan!

Ce zile speciale, imi amintesc cum acu 6 luni dimineata pe la 4 am primit mesaj de la Clodute ca merge la spital ca are contractii. Repede am scris aici si a avut parte de putina galerie, si daca era asa dimineata, si repede am primit mesaj ca a nascut . Apoi de la amiaza asteptam eu si Anco cu sufletul la gura mesajul de la Meli sa ne spuna cum e comoara ei

La multe lunite si la multi ani Radu si Mattia!

Deci e o zi de sarbatoare in suflete, la noi nu e si afara, cum va aud pe voi... ploaia continua de zilele trecute si de azi-noapte s-a transformat in ninsoare. Atmosfera tot intunecata...

Daca dispar in ceata inseamna ca uscatorul de par nu si-a mai facut treaba si s-a trezit piciulicul


Mami fericita de minune Alex (16 octombrie 2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns raluk16 spune:

Citat:
citat din mesajul lui techila

am fost ieri in parc si m-am intalnit cu dovlecitza frumoasa si dormicioasa in marsupiu la mami uve. si mami foarte frumoasa

si dupa ce ne-am plimbat in parc am venit acasa si am prestat la curatenie de mi-au sarit impresiile....doat la etaj...dar cu pasiune si indarjire. azi am parterul programat, dar e aproape 11 si eu tot in pat stau. nu mai iesim afara azi ca e un vant de te ia pe sus. oricum azi vine dresorul ca il scolim pe dexter.

am vazut ca ieri au forumit doar oropsitele care nu au avut o raza de soare de expoatat. io va si va doresc soare macar azi

Dana- rasfatata mamica de andrei si stefan 25aug09, techila 25mai07 si dexter 03mai09 - ditai familia


Ce de informatii in asa scurt mesaj!

Am vrea poze cu intalnirea neprogramata, macar un telefon cred ca aveati la voi

Curatenie poti baga motiv ca e duminica

Super distractiv ca il duceti pe Dexter la scoli inalte speciale sa nu se joace cu gunoiul.

Multumim noi oropsitele, dar vad ca urarea nu a fost din timp facuta, ca e urat in continuare, poate isi va face efectul doar la noapte

Pupicei


Mami fericita de minune Alex (16 octombrie 2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kiki_cri spune:

RALUKmultumesc frumos!

Doresc si eu dovleceilor care s-aunascut in frumoasa zi de 21 multa sanatate si sa aduceti numai bucurii parintilor si familiei

KIKI mamica fericita de gemenii Alex&Razvan

Mergi la inceput