Dovleceii sarbatoresc,6luni implinesc(sept-oct) 84

Raspunsuri - Pagina 21

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns madalina84 spune:

KIKI sa fi sanatoasa,fericita si sa ai parte de tot ce iti doresti alaturi de familia ta

D-ZEU MI-A TRIMIS RASPLATA
IRINEL ANDREI
POZE CU NOI

o perioada din viata mea Rasplata a sosit

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kiki_cri spune:

Am uitat sa va zic neata!

Daca vreti sa vedeti poze cu noi:http://picasaweb.google.ro/alexrazvanchiorean/1819Feb2010#

KIKI mamica fericita de gemenii Alex&Razvan (3 septembrie 2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kiki_cri spune:

MADALINA multumesc frumos!Pupici la Irinel cel frumusel si bafta la BAC.Am citit si eu de sora ta...si imi pare f rau...cum ziceau fetele poate nu era pregatit sa vina inca...

KIKI mamica fericita de gemenii Alex&Razvan (3 septembrie 2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madalina84 spune:

KIKI multumesc mult
Fetele eu am plecat la tara,sper sa fiti la fel de cuminti ca si ieri
Oare stie cineva unde am pus cardul de la ap foto

D-ZEU MI-A TRIMIS RASPLATA
IRINEL ANDREI
POZE CU NOI

o perioada din viata mea Rasplata a sosit

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monique02 spune:

Buna dimineata

Elle am admirat ce bine ii sta Annei cu palarioara, asa imi place de tine ca daca ti se pune pata tu chiar musai in cumperi piticei.

Mery ce dragalasi ai tu acolo, o amintire f f frumoasa.

Raluk mai vroiam sa iti spun un amanunt la scaunele de masina, e important materialul din care e facuta husa, eu m-am uitat sa aiba bumbac sa nu fie material din acela super sintetic sa transpire in el. Si sa fie husa detasabila sa poti sa o speli.

Mihaela si pe Josh.


Am facut niste poze printeselor cand faceau baie, nu va zic ce emotii am avut sa nu o scape Teodora pe Andreea
http://picasaweb.google.com/MonicaPercea/2010?authkey=Gv1sRgCOCcz_zej7WYTw#5440636462332966018


O zi frumoasa va doresc, si sa nu uit Moni sa vi cu vesti bune maine de la control.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Iulika29 spune:

Bunå dimineata!!Avem soare!!Avem soare!si -15 grade

La multi ani scumpa noastrå, Kiki!!!!

Am vazut pozutele si baietii tai sunt adorabili!Si tu mami arati atat de bine si esti atat de dulce!!

La multe lunite , Karolina si Razvi!!! Woww, 6 lunite, juma' de an..


La multe lunite, Parlamentarul meu preferat!!!

La multe lunite, Mattia!!

Miha ma mucur ca ai mai intrat si ne scrii ce mai faceti voi..Sa stii ca si eu te admir cat de frumos te descurci tu cu 3 copilasi..

www.webshots.com/user/IulikaB" target="_blank">POZE

Iuliana, Cea mai Fericitå de Bruce Nicholas (14.08.2009)

Bruce, minunea noastrå

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monique02 spune:

Raluk am vazut pozele si filmulete cu Alex, e un scump, cat de mult a crescut, si sa sti ca pare cumintel asa din afara. Imi place cum iti sta scurt, parca esti o pustoaica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kiki_cri spune:

Iulikamultumesc frumos de uarari si de complimente.Tu ai poze recente cu Bruce?Am citit ca e un mare voinic 10 kg parca ziceai...

Cred ca e minunat in Suedia si daca sunt -15 grade

Poze Kiki&Twins

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Roxxy80 spune:

Salutare!

Am vazut ca vorbeati despre premergatoare. Eu sunt impotriva lor. Am vazut multi copilasi care au folosit premergatorul si aveau mersul deformat. Am ascultat si parerea unui medic ortoped care spunea ca afecteaza si coloana vertebrala. Intr-adevar este comod sa-l lasi pe pui in premergator pt ca asa mai apuci sa respiri, dar prefer sa ma chinui putintel si sa nu folosesc premergatorul nici de data aceasta. Parerea mea ca daca va hotarati sa-l folositi sa nu o faceti inainte de a se ridica copilul singurel pe marginea patului (mobilei) si a face primii pasi tinandu-se de margine patutului/mobilei.

Mary, sunt f f frumoase pozele. Ai doi baieteii frumosi si care se iubesc f mult.

Eu sunt f suparata pt ca Matei are Roseola Infantum si astept sa faca si Maria . Matei a facut o forma super usoara, fara febra, doar cu multe bubite. Boala aceasta se caracterizeaza in principal prin febra peste 39. As innebuni daca face Maria febra.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andraiulia spune:

Roxxy, sper sa fie bine piticutza. Poate ca prin minune, nu ia. Sau face o forma la fel de usoara.

Elle, adorabila dragostea mica, tiza cu noi. Ii sta tare bine bumfleiului. Cu hainutzele, te inteleg. Yo am dezvoltat o obsesie.

Mada, ma bucur ca sora ta e bine. Imi pare rau ca n-a fost acum sa fie, dar si cand va fi...

Yo ma duc sa mai pun niste poze.

Mergi la inceput