Dovleceii sarbatoresc,6luni implinesc(sept-oct) 84

Raspunsuri - Pagina 12

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ralu0308 spune:

Citat:
citat din mesajul lui madalina84

Eu caut jumper pe net si am gasit intre 375 si 500 ron.Mi-ar place tare mult pt iri dar parca nici nu-mi vine sa dau atat

D-ZEU MI-A TRIMIS RASPLATA
IRINEL ANDREI
POZE CU NOI

o perioada din viata mea Rasplata a sosit


Unde ai gasit la 375? ca eu numai de la 550 la 730 am gasit!

Raluca mamica lui Alexandru 10.09.09

Poze cu noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns raluk16 spune:

Citat:
citat din mesajul lui lutoniana

Raluk l-am vazut pe Alex gimnastul ce dragut e si cat ador eu mutrita aceea de dupa intoarcere: hopa,oare unde sunt ? ce am facut ? ce mi-a iesit ? Sunt asa mirati si frumosi sa-i papi cu totul.
Dar cand dau cu ochisorii de mami care e acolo,la locul ei, pe pozitii, care rade, e fericita si aplauda sau ii incurajeaza....li se schimba fetisoara ca si cum: aha, e de bine.
Sa-ti traiasca si ma bucur ca a inceput sa doarma si in scoica, e un pas minunat.

Lucia, mami de David 13 Septembrie 2009


multumiiiiimmmm

Da ia zi, mami, ce faceai tu la ora aia pe net?


Mami fericita de minune Alex (16 octombrie 2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns raluk16 spune:

Meli imi pare rau pentru prietena ta . Si m-a impresionat postarea ta . Doamne ajuta sa treceti cu bine peste ziua de maine.



Mami fericita de minune Alex (16 octombrie 2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madalina84 spune:

http://www. super bambi ni.ro/super bambi ni/eshop/12-1-Centre-de-joaca/0/5/80-Jumper-X-FACTOR
SCoate tu spatiile,e si mai ieftin

D-ZEU MI-A TRIMIS RASPLATA
IRINEL ANDREI
POZE CU NOI

o perioada din viata mea Rasplata a sosit

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madalina84 spune:

Sa-mi spuneti si mie ce parere aveti de el

D-ZEU MI-A TRIMIS RASPLATA
IRINEL ANDREI
POZE CU NOI

o perioada din viata mea Rasplata a sosit

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns raluk16 spune:


Techila, la postarea ta cu luna neagra care intra in zodia Ralucai nu pot afirma ca m-am cracanat de ras , pentru ca eu cand rad asa tare imi apropiu picioarele sa nu fac pipi pe mine

Claucia ia fa putina reclama, te rog, statiunii aceleia? Eu sunt indragostita de un loc din Halkidiki, dar poate pierd ceva frumos ca nu ma interesez si in alte parti . Tot am vrut sa-ti zic sa faci un efort si sa-ti iei blugii aia daca te-ar face asa fericita, si vad ca intr-adevar au avut efect!

Ralu distractie placuta la Botez! Imi pare rau pentru ziua asa de ghinionista!

Cristina imi amintesc din timpul sarcinii cum ma certau fetele ca ma speriam la fiecare nastere prematura, plangeam pentru fiecare, ma emotionam la fiecare. Si imi spuneau atunci ca nu fac bine sa iau asupra mea toate problemele tuturor. Mami, tie nu ti-s de-ajuns ale tale? Sa ajungi iar sa faci o alergie din aia pe fond nervos? Pupam fata sufletista

Adinus ai o fata minunata, cu ochi frumoooooosssiii . Si filmul tau, pe langa cel al Dianei si al Mihaelei (apropo, unde esti? ) m-au facut sa ma gandesc serios la un jumper. Ma bucur ca au trecut problemele, dar tot ar fi bine sa stii de la ce apar, poate vii in tara sa faci un consult

Monique bestiala Teo cu raspunsul pentru bunica

Santo am vazut poze minunate! Cea cu Biserica in spate parca e pictata! Si am sorbit cele ale voastre de la intalnirea cu Uka

Uka imi pare rau pentru sperietura! Speram sa fie totul ok

L-am vazut si eu pe Radulescu intorcandu-se dar destul de greu, nu stiu de ce mie nu-mi arata pozele, decat daca dau clik orbeste pe spatiul alb unde am eu impresia ca sunt mai multe poze.

Moni imi pare rau ca nu ati putut sa va linistiti ieri, dar te vad mai optimista si sunt sigura ca totul e ok

Andre abia astept poze care sa ma faca sa ma zgariu de invidie . Cele de la plecare sunt pline de emotie si ce mare si frumoasa e Chiara . Ce carucior ti-ai luat pana la urma?

Lullaby multumesc

Mada imi pare foarte rau pentru sora ta . Dar vazand cat e de optimista postarea ta imi dau seama ca tu deja te asteptai la mai rau si esti fericita ca ea e sanatoasa. si eu cred ca ar trebui sa faca niste investigatii, ca sa stea linistita

Monique imi pare rau ca a avut Teodora indigestie, dar tare simpatica a fost ea sa va spuna ca vrea la spital. Pozele sunt minunate, ca de obicei

Luci se pare ca ti se arata niste intalniri cu Iulika si techila. Ce de gratare! Ce distractie!

No, oare ce-oi fi vrut sa zic ca am notat "Mada, lapte"?

Alex am vazut si poze de printesa ta frumoasa si cuminte . Si eu am vrut sa zic exact ca Meli, de ce nu o chemi pe mama ta la tine?

Dana felicitari pentru cursurile de franceza! Cu ce ocazie? Si sa inteleg ca tu stii cu o zi inainte ce program va avea Ana, cand doarme, cand papa, etc . Si sa mai inteleg ca doarme mai mult de o jumatate de ora intre mese si neleganata Super

Ralu am crezut ca mor de ras cu Natalix si Sophie

revin


Mami fericita de minune Alex (16 octombrie 2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madalina84 spune:

RALU0308 am mai gasit asa ceva care mi se pare si asta interesant

http://www. suze ta.ro/Premergator_3_in_1-2836.html# spatiile

RALUK da intradevar imi era groaza de ce se putea intampla

D-ZEU MI-A TRIMIS RASPLATA
IRINEL ANDREI
POZE CU NOI

o perioada din viata mea Rasplata a sosit

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alex25 spune:

Buna, suntem si noi prin zona, am fost afara si este SUPERB!!!

Sa aveti o zi minunata!

-------------------------------------------------------------------------
Alexandra super fericita de ALESSIA ZEINA (26 septembrie 2009)
Da Doamne sa fim sanatoase!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralu0308 spune:

Citat:
citat din mesajul lui madalina84

RALU0308 am mai gasit asa ceva care mi se pare si asta interesant

http://www. suze ta.ro/Premergator_3_in_1-2836.html# spatiile

RALUK da intradevar imi era groaza de ce se putea intampla

D-ZEU MI-A TRIMIS RASPLATA
IRINEL ANDREI
POZE CU NOI

o perioada din viata mea Rasplata a sosit


E super ca premeergator pt baieti

Iar jumperul pare fff ok. Dar sunt cam smecheri astia de la noi la pret ca m-am uitat pe ebay si ajunge cu tot cu transport vre 400 lei.

Eu am mai gasit asa:
http://www. okazii.ro/ catalog/37869458/ Fisher-Price-Rainforest-Jumperoo.html

http://www. okazii.ro/catalog/37578222/ Balansoar-Fisher-Price-Jumperoo-Precious-Planet.html

Imi place ala la 549

Raluca mamica lui Alexandru 10.09.09

Poze cu noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralu0308 spune:

mai este si asta:
http://leagane.bizoo.ro /vanzare/104201/ Leagan-bebelusi-Fisher-Price-Rainforest-Jumperoo

Dar e recomandat pana la 11 kg...adik doar pt vreo 2 luni?

Raluca mamica lui Alexandru 10.09.09

Poze cu noi

Mergi la inceput