Dovleceii sarbatoresc,6luni implinesc(sept-oct) 84

Raspunsuri - Pagina 13

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Iulika29 spune:

Citat:
citat din mesajul lui raluk16


Techila, la postarea ta cu luna neagra care intra in zodia Ralucai nu pot afirma ca m-am cracanat de ras , pentru ca eu cand rad asa tare imi apropiu picioarele sa nu fac pipi pe mine



Mami fericita de minune Alex (16 octombrie 2009)




ai fost fenomenalå!!!!

bunå ziua!

www.webshots.com/user/IulikaB" target="_blank">POZE

Iuliana, Cea mai Fericitå de Bruce Nicholas (14.08.2009)

Bruce, minunea noastrå

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Iulika29 spune:

La multi ani , Katteryna si Pazza!!!.Multå sånåtate Vå doresc!!

La multe lunite sårbatoritilor de azi!!

Mary condoleante prietenei tale!!Imi pare tare rau si uite cand auzi de tragedii din astea cum spune si Luto, iti dai seama cine esti si unde te duci si ca trebuie så pretuiesti mai mult ceea ce ai.Multå putere prietenei tale så treaca peste tragicul moment!


Luto påi cand se vor aseza lucrurile pe fagasul normal , mai cresc si baietii så poata så dea noroc si ei asa ca baietii(cred ca la un an se poate!) faceti o vizita la noi..Deja am imaginea baietilor cum se cearta de la vreo jucaricå

Eu nu mai spun ca de abia astept 1 maj , cand ma voi vedea cu Techiluta , care pe langa ca imi e tare draga chiar voiam så o intalnesc. Trebuie så fac un plan de distractie pt ziua aceea ca nu trebuie så pierdem timpul deloc

www.webshots.com/user/IulikaB" target="_blank">POZE

Iuliana, Cea mai Fericitå de Bruce Nicholas (14.08.2009)

Bruce, minunea noastrå

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns raluk16 spune:

Lali imi pare rau ca a trebuit sa treci prin asa o drama! Sper ca puiul frumos cu ochi albastri sa te ajute sa mai uiti

Mada la raspunsul tau pentru Lali mi s-a facut pielea de gaina. Esti asa de speciala

Kinga mi-ai amintit cu traumatizarea cu tzatza de ceva. Si sotul meu e traumatizat de mama lui cum il forta sa manance. Cand ma vede ca insist la piticut zice ca sunt exact ca maica-sa . Dar la noi chiar trebuie sa am rabdare, pentru ca nu eu il pun la san, el se cere in pauzele de urlat. Plange si se screme si in secunda urmatoare cauta sanul, suge o data, sau in cazurile bune suge vreo 10 secunde, dupa care iar urla...

Monikus imi pare rau ca in continuare e asa de greu. Dar cum de ai ajuns atunci sa dormi doar 4 ore din 72? Cum de nu te-au trimis la culcare cei din jur?

Alex cu cumparaturile eu zic ca le e mai usor celor cu lapte praf, pentru ca pot pleca de acasa fara sa se streseze de perioada lipsa. Eu si daca plec cu el, si daca plec fara el, am numai acea pauza dintre mese (si cum papa o ora, raman doar doua ore pauza). Pentru ca nu se pune problema la noi de alaptat altundeva decat acasa la cat circ face... M-a distrat Ralu ca nu probeaza lucrurile ca e cu slingul. Si eu la fel, in wrap am fost de cateva ori cu el la cumparaturi si ma batea gandul sa incerc niste pantaloni dar l-as fi trezit...


Mami fericita de minune Alex (16 octombrie 2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns raluk16 spune:

Citat:
citat din mesajul lui Iulika29

Citat:
citat din mesajul lui raluk16


Techila, la postarea ta cu luna neagra care intra in zodia Ralucai nu pot afirma ca m-am cracanat de ras , pentru ca eu cand rad asa tare imi apropiu picioarele sa nu fac pipi pe mine



Mami fericita de minune Alex (16 octombrie 2009)




ai fost fenomenalå!!!!

bunå ziua!

www.webshots.com/user/IulikaB" target="_blank">POZE

Iuliana, Cea mai Fericitå de Bruce Nicholas (14.08.2009)

Bruce, minunea noastrå







Mami fericita de minune Alex (16 octombrie 2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Iulika29 spune:

Si acum una din ciclul '' Ca la noi la nimenea!'..Dupå masa de praz fiul nostru scump si drag are ora de somn pt ca e obosit rau dupå atata harjoneala inainte de masa si in timpul ei..Bun..Merg si il pun in patul mare( acolo doarme pe zi, deocamdatå) si desi stiam ca e obosit, mama nebunå ce sunt ma harjonesc cu el cu acea minipaturica a lui , stiti voi 'cucu bau', si asa de vreo 2 ori ..cand i-am tras a treia oara paturica el dormea dus..adormise in ras ca så spun asa..Si i-am lasat paturica langa el, peste 5 minute o are toata pe fata si asa dormea cu ea...nu mai are rost så va spun ca am dat-o asa putin la o parte ca så nu stau pe ghimpi ca nu poate respira..Si acum cand ma duc la el så vad ce face el iar cu paturica pe nas..E paturica ff subtire si ii place mirosul, textura nu stiu dar o adorå

www.webshots.com/user/IulikaB" target="_blank">POZE

Iuliana, Cea mai Fericitå de Bruce Nicholas (14.08.2009)

Bruce, minunea noastrå

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madalina84 spune:

Ia uitati ce am gasit http:// oradea. olx .ro/rama-foto-cu-mulaj-amprenta-bebe-cadou-botez-nasi-iid-24321841

Scoateti voi spatiile,deocamdata are doar pe roz dar in 2 sapt aduc si pe albastru si alb

D-ZEU MI-A TRIMIS RASPLATA
IRINEL ANDREI
POZE CU NOI

o perioada din viata mea Rasplata a sosit

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madalina84 spune:

Cand intrati fetelor-plimbaretelor,spuneti-mi si mie ce parere aveti de premergatorul 3in1,ca doar trebuie sa cumpar ceva la baiat din indemnizatia lui

D-ZEU MI-A TRIMIS RASPLATA
IRINEL ANDREI
POZE CU NOI

o perioada din viata mea Rasplata a sosit

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns raluk16 spune:

Iulika in ultima vreme traiesc doar cu gandul "vreau sa vina primavara", asta e scopul meu de dimineata pana seara . pe locul doi se situeaza "abia astept sa vad poze de la intalnirea Techila - Iulika"

Si foarte comic Bruculica ce tare a adormit el! In legatura cu paturica aia am aflat si eu din greseala ce stiati voi demult si nu mi-ati zis: ca adorm mai bine cu o gramada de chestii in maini, la nas, etc. In sarcina tot citeam cat de gol trebuie sa le fie patutul, sa nu-i invelesti cu paturi, sa nu aiba perne si jucarii pufoase, etc. Din greseala am descoperit o data ca asa face la somn, incearca sa-si bage nasul undeva si a adormit usor cu nasul intr-o patura. Dupa o zi ati povestit voi pe aici de treaba asta (acu vreo luna), cat de bine va adorm copiii de cand erau mici daca le puneti la nas ceva... pai mie nu-mi puteati spune?


Mami fericita de minune Alex (16 octombrie 2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns raluk16 spune:

Citat:
citat din mesajul lui alex25

Buna, suntem si noi prin zona, am fost afara si este SUPERB!!!

Sa aveti o zi minunata!

-------------------------------------------------------------------------
Alexandra super fericita de ALESSIA ZEINA (26 septembrie 2009)
Da Doamne sa fim sanatoase!



La noi asa de rau a plouat toata ziua, ca e un intuneric de parca ar fi 8 seara toata ziua... am un somn cu vremea asta... sau o fi de la Alex?


Mami fericita de minune Alex (16 octombrie 2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kawaichan spune:

hello hello,ce mai fac fetele cochetele?

sunt si eu prin zona dar ca de obicei imi pica ochii-n gura la ora asta(doispe' trecute fix)

raluk voiam sa-ti zic ceva dar nu mai stiu ce,hic


Mihaela,mami de Joshua 09.09.'09


"Babies can't be spoiled...only nurtured."

Mergi la inceput