Fulgusori de nov-dec 2009 (26)

Raspunsuri - Pagina 17

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns laviniablaga spune:

Citat:
citat din mesajul lui Biara

seara buna, ce fac fetele nostre favorite?
nu am reusit sa citesc din urma, acum ma apuc, dar in primul si primul rand Maia are un
cadoupentru el.
Cuscrela, vezi ca fata are deja veleitati culinare, asa ca de grija ca va suferi de foame Rares , poti sa scapi .
Ma duc sa citesc din urma si incerc sa revin daca ma lasa pitica for all

Bianca, mami de Maia Teodora (28.11.2009)


Maia Teodora minunea noastra cu ochi de peruzea



Cuscra, multumim frumos!Sotul a zis ca e mandru de mine, ca i-am ales o nora care se pricepe la prajituri...si cum sa nu stie ea dragutza sa faca dulciuri, daca ea e o dulcica prin definitie!

Lavinia, cea mai fericita de Rares Cristian, un grabit!NASTEREA UNUI FULGUSOR GRABITRARES CRESTE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns laviniablaga spune:

Kreliutza pupam printesu mic si pe mami! Aveti grija de voi!

Monis...am trecut si eu prin momente ca acelea pe care le desccrii tu. O sa treaca. Te pup!

noi ne pregatim de meci! Stam ca barbatii(el cu tata`so) si sustinem Dinamo!!!

Lavinia, cea mai fericita de Rares Cristian, un grabit!NASTEREA UNUI FULGUSOR GRABITRARES CRESTE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns DianaR spune:

Am gasit asta la sfarsitul capitolului precedent:

Citat:
citat din mesajul lui oana_pdv

am si eu un Dragos Andrei nascut pe 30.11.2009,normala, 38 cf/3500gr/apgar 9/10, si am vazut ca si alina are un Dragos Andrei care s-a nascut tot ca al meu si au si acelasi nume, dar el e pe 07.11. Sunt curioasa sa il vad. poze?



Diana cu Vlad(16.05.04)(bebelus, copilas)&Timeea (18.05.06) & Teodora (11.11.09)
Filmulete

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns laviniablaga spune:

Diana il treci tu in listuta? sau sa ma loghez eu??

Lavinia, cea mai fericita de Rares Cristian, un grabit!NASTEREA UNUI FULGUSOR GRABITRARES CRESTE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns DianaR spune:

Lavi, o sa te las pe tine . Trebuie sa-mi scot pruncii mari din cada...


Diana cu Vlad(16.05.04)(bebelus, copilas)&Timeea (18.05.06) & Teodora (11.11.09)
Filmulete

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns laviniablaga spune:

S-a logat altcineva cu user-ul comun...asa ca...eu nu pot

Welcome Oana_pdv!

Lavinia, cea mai fericita de Rares Cristian, un grabit!NASTEREA UNUI FULGUSOR GRABITRARES CRESTE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nov.dec2009 spune:

oana_pdv esti in lista. Te asteptam sa postezi in continuare!
Mai avem nevoie de data nasterii tale si de dimensiunile baietelului tau la nastere, pentru a completa listuta!

Pupici!

Mamici de fulgusori

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lylyana.ion spune:

monis -am bagat decat juma de desht', adica juma de ora de somn

Lili fericita de Alexandru (18.11.2009)
pozicile noastre

"Cateodata uitam ca copiii abia au ajuns pe pamant. Sunt ca mici extraterestii:sub forma de energie nestavilita si potential in stare pura. Se afla aici intr-un fel de misiune exploratorie si tot ce incearca sa faca este sa inteleaga ce le trebuie sa fie oameni."
Copilul de pe Marte-Menno Meyjes

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monis5 spune:

Citat:
citat din mesajul lui lylyana.ion

monis -am bagat decat juma de desht', adica juma de ora de somn

Lili fericita de Alexandru (18.11.2009)
pozicile noastre

"Cateodata uitam ca copiii abia au ajuns pe pamant. Sunt ca mici extraterestii:sub forma de energie nestavilita si potential in stare pura. Se afla aici intr-un fel de misiune exploratorie si tot ce incearca sa faca este sa inteleaga ce le trebuie sa fie oameni."
Copilul de pe Marte-Menno Meyjes


eu as zice merci... de 14 ore nu a dormit cu adevarat, sunt zob

monis si piticutzul Santiago (Iulian 02 nov '09)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabitza35 spune:

salutare...

Oana_pdv...pe baietelul meu il cheama Dragos Andrei si e nascut chiar pe 30.11.2009...dar la 537 saptamani si, fiind gemeni, a fost mult mai mic la nastere decat puiul tau, a avut doar 2140...acum avem 5790 (ne-am cantarit chiar azi inainte de baitza)

Dragos si Eva _30.11.2009


mucosii

Mergi la inceput