Dovleceii sarbatoresc,6luni implinesc(sept-oct) 83

Raspunsuri - Pagina 19

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Andrecluj spune:

Citat:
citat din mesajul lui monica_dicut
fetelor, simt ca-mi plezneste capul de nervi. BIneinteles ca sotz a venit la doua jumate acasa. NOroc ca in capul meu ala sec, m-a dus mintea sa sun acolo sa nu ma duc degeaba cu copilul la ora asta. Dupa ce ca eram un car de nervi, am sunat de 3 ori in centrala si a durat juma de ora sa imi faca legatura unde trebuie s-au mai si luat alea de mine. CA ce sun la ora asta, ca daca am de ieri trimitere de ce n-am sunat ieri. Ca bine ca n-am sunat la noapte, ca ele nu sunt non-stop, ca anumite cabinete au program scurt. Intr-un final mi-au zis sa ma prezint luni la ora 10 la cabinetul de genetica....E clar ca s-au aliniat toate planetele impotriva mea Servesc un BAiley's va rog.... shaidiridiridirirdiridirdaaaaaS-auzi unaaaa, s-auzi doooooooS-auzi trei sa-i dai batai....
Un amaro servit pe malul marii merge? Pentru tine orice. Chiara Ada, vita mia , Chiara creste Odiseea plecarii noastre acasa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alex25 spune:

Citat:
citat din mesajul lui monica_dicut

fetelor, simt ca-mi plezneste capul de nervi. BIneinteles ca sotz a venit la doua jumate acasa. NOroc ca in capul meu ala sec, m-a dus mintea sa sun acolo sa nu ma duc degeaba cu copilul la ora asta. Dupa ce ca eram un car de nervi, am sunat de 3 ori in centrala si a durat juma de ora sa imi faca legatura unde trebuie s-au mai si luat alea de mine. CA ce sun la ora asta, ca daca am de ieri trimitere de ce n-am sunat ieri. Ca bine ca n-am sunat la noapte, ca ele nu sunt non-stop, ca anumite cabinete au program scurt. Intr-un final mi-au zis sa ma prezint luni la ora 10 la cabinetul de genetica....

E clar ca s-au aliniat toate planetele impotriva mea

Servesc un BAiley's va rog.... shaidiridiridirirdiridirdaaaaa
S-auzi unaaaa, s-auzi dooooooo
S-auzi trei sa-i dai batai....

Monica de Minune Dragos Alexandru(26.08.2009)
Povestea noastra
Toate se intampla in viata cu un scop. Nu trebuie sa intrebam "de ce",
trebuie doar sa ridicam capul si sa mergem inainte
Ingerasul Andrei

offf Doamne, te rog sa te aduni si sa ai putere sa treaca orele cat mai repede pana luni cand vei avea numai vesti bune. Te pup mult!

PS: eu te inteleg perfect cu soatza, asa e si al meu, imi vine sa innebunesc cateodata, dar nu am ce face, din pacate.

-------------------------------------------------------------------------
Alexandra super fericita de ALESSIA ZEINA (26 septembrie 2009)
Da Doamne sa fim sanatoase!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madalina84 spune:

Eu am bailey's,eu am bailey's,MONICA sper ca pana luni sa te linistesti si sa alungi pitici
A fost Andre la dr si i-a zis ca a fost sarcina,a eliminat-o si d-aia si are dureri asa de mari si ca inca o sa-i mai curga sange cateva zile.Deci bhcg ala a iesit mic cum ca nu mai e nici o sarcina,nici extrauterina nici in uter.A mai chemat-o odata pe 2 martie sa ii mai faca un control.Multumesc lui D-zeu ca e totul bine si m-am linistit si eu
Asa ca ma duc sa termin curatenia

D-ZEU MI-A TRIMIS RASPLATA
IRINEL ANDREI
POZE CU NOI

o perioada din viata mea Rasplata a sosit

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Andrecluj spune:

Citat:
citat din mesajul lui alex25Auuuu, mama mea 25 de grade!!! Jena, ne -jena, te rog sa povestesti, ca macar cu asta sa ne alegem - de la tine si de la Nela...ne tragem si noi in vena!
Mi-e jena sa spun cat de fericita sunt, cand unele mamici au probleme. Dar este absolut de vis. Un vis implinit, nici nu am cuvinte sa ii multumesc lui Dumnezeu. Pitica pare atat de fericita, rade continuu ... n-am cuvinte, no, desi meseria mea este invartirea cuvintelor. Chiara Ada, vita mia , Chiara creste Odiseea plecarii noastre acasa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Andrecluj spune:

Citat:
citat din mesajul lui madalina84A fost Andre la dr si i-a zis ca a fost sarcina,a eliminat-o si d-aia si are dureri asa de mari si ca inca o sa-i mai curga sange cateva zile.Deci bhcg ala a iesit mic cum ca nu mai e nici o sarcina,nici extrauterina nici in uter.A mai chemat-o odata pe 2 martie sa ii mai faca un control.Multumesc lui D-zeu ca e totul bine si m-am linistit si euAsa ca ma duc sa termin curatenia
Atat m-am rugat pentru ea. Imi pare rau. Chiara Ada, vita mia , Chiara creste Odiseea plecarii noastre acasa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madalina84 spune:

ANDRE ce a crescut Chiara,e o frumoasa si seamana atat de bine cu tine.Ce super de tine la atatea grade
Ma duc ca nu mai termin curatenia nici maine daca mai stau mult
O pe CRISTINA ca am inteles de la voi ca e fara net...groaznic

D-ZEU MI-A TRIMIS RASPLATA
IRINEL ANDREI
POZE CU NOI

o perioada din viata mea Rasplata a sosit

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Andrecluj spune:

Citat:
citat din mesajul lui madalina84
ANDRE ce a crescut Chiara,e o frumoasa si seamana atat de bine cu tine.Ce super de tine la atatea grade
Toata ma umflu in pene cand aud ca seamana cu mine. Chiara Ada, vita mia , Chiara creste Odiseea plecarii noastre acasa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns NelaM spune:

Selen, esti o draguta!
Dana, Techila, multumim frumos de urari.

Techila, eu ii dau Anei in bouncer sa manance ca nu am scaun, n-am achizitionat inca, ne-a luat diversificarea asta prin surprindere. Deci sta un pic mai pe spate, nu chiar in fund.

Alex, stai mamis linistita! Tu esti o draguta, eu sunt aia cu un umor mai negru, asa. Ana Banana nu se supara oricum, si daca ai fi zis ceva, sa stii. Suntem de comitet!

Uka, ce mai face manechinul nostru?


_
Nela, mamica de Ana nazdravana (19.09.09)
Don't take yourself so seriously, no one else does...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dana15 spune:

Andre unde sunt pozici noi cu Chiara?! ca acelea de la semnatura le stiu pe de rost..dar la "odiseea plecarii nostre acasa", zice ca nu avem acces

pupici la fetele fericite! ma bucur tare!

Mamica de minune scumpa Ana Elisa -16.octombrie.2009

Nasterea unei prichindute




Thank God I'm a woman!

www.flickr.com/photos/38426629@N04" target="_blank">Noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns baby_boy spune:

Monica toata bobocimea e alaturi de tine..sa treci peste aceasta perioada grea. Dragoselu este un baietel sanatos si in curand o sa ai si cofirmarea ca sa te linistesti.
Mai treci pe la noi .poate reusim sa te ajutam macar cu un cuvant si un gand bun.Multi
O sa fie bine!!

Mergi la inceput