Dovleceii sarbatoresc,6luni implinesc(sept-oct) 83

Raspunsuri - Pagina 20

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns monica_dicut spune:

vai ce scumpica-i Chiara. Si ce seamana cu mamiiiii

Andre, draga mea, sa nu iti fie jena de nimic, DOamne fereste. EU ma bucur cu toata sinceritatea pentru toata lumea care-i fericita
EU sunt convinsa ca nici la noi nu-i nimic ci doar o exagerare de-a medicilor la care se adauga panica mea din motive lesne de inteles
IAr eu sunt fericita pentru ca il AM. Si ca imi va spune mama. Si daca o fi Doamne fereste sa aiba ceva, eu il voi iubi si mai mult. Dar nu are, este doar un smecheras caruia ii place sa ma invarta pe mine pe toate partile. Eu stiu de pe acum ca va fi un nazdravan precum Andrei al Cristinei. Sunt ferm convinsa de asta dupa moacele pe care le face . VA fi ceva de genul "ce prostie sa mai fac...?"

Monica de Minune Dragos Alexandru(26.08.2009)
Povestea noastra
Toate se intampla in viata cu un scop. Nu trebuie sa intrebam "de ce",
trebuie doar sa ridicam capul si sa mergem inainte
Ingerasul Andrei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Andrecluj spune:

Citat:
citat din mesajul lui Dana15
Andre unde sunt pozici noi cu Chiara?! ca acelea de la semnatura le stiu pe de rost..dar la "odiseea plecarii nostre acasa", zice ca nu avem acces
La "odiseea plecarii", de ce oare nu aveti acces? Eu sunt deconectata, deci ar trebui sa fie acces. Pupam pe Ana mult mult mult Chiara Ada, vita mia , Chiara creste Odiseea plecarii noastre acasa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dana15 spune:

Citat:
citat din mesajul lui monica_dicut

vai ce scumpica-i Chiara. Si ce seamana cu mamiiiii

Andre, draga mea, sa nu iti fie jena de nimic, DOamne fereste. EU ma bucur cu toata sinceritatea pentru toata lumea care-i fericita
EU sunt convinsa ca nici la noi nu-i nimic ci doar o exagerare de-a medicilor la care se adauga panica mea din motive lesne de inteles
IAr eu sunt fericita pentru ca il AM. Si ca imi va spune mama. Si daca o fi Doamne fereste sa aiba ceva, eu il voi iubi si mai mult. Dar nu are, este doar un smecheras caruia ii place sa ma invarta pe mine pe toate partile. Eu stiu de pe acum ca va fi un nazdravan precum Andrei al Cristinei. Sunt ferm convinsa de asta dupa moacele pe care le face . VA fi ceva de genul "ce prostie sa mai fac...?"

Monica de Minune Dragos Alexandru(26.08.2009)
Povestea noastra
Toate se intampla in viata cu un scop. Nu trebuie sa intrebam "de ce",
trebuie doar sa ridicam capul si sa mergem inainte
Ingerasul Andrei


mi-a placut mult mesajul acesta, Monica! si ceea ce am subliniat, m-a induiosat tare..imbratisez mamica puternica! toata admiratia!

Mamica de minune scumpa Ana Elisa -16.octombrie.2009

Nasterea unei prichindute




Thank God I'm a woman!

www.flickr.com/photos/38426629@N04" target="_blank">Noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dana15 spune:

fetele voi vedeti pozicile din "Odiseea intoarcerii acasa"..de la semnatura lui andre?! sau ii la mine ceva bai?!

Mamica de minune scumpa Ana Elisa -16.octombrie.2009

Nasterea unei prichindute




Thank God I'm a woman!

www.flickr.com/photos/38426629@N04" target="_blank">Noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Andrecluj spune:

Monica Si eu am ferma convingere ca nu aveti nimic. Si dupa ce vei avea analizele poti sa-i transmiti niste chestii acelui doctor, care nici macar nu s-ar putea numi "doctor". Jur ca nu am cuvinte, cele care imi vin mi-ar fi cenzurate rau de tot. Spuneam de jena sa descriu ce simt pentru ca ... unele stati cu frica in san, altele cu copii bolnaviori si eu zburd si nu am facut nimic ca sa merit asta, chiar nu am facut nimic bun ca sa merit atata fericire. Multumim de aprecieri si ne gandim cu mare drag la tine. Chiara Ada, vita mia , Chiara creste Odiseea plecarii noastre acasa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dana15 spune:

deci la mine-i baiul..ca nu imi este creierul aerisit si l-am rugat pe grig sa vina mai repede de la serviciu..sa ies si eu iarasi ca cainele ala scapat..stiti voi! ufff..si intarzie omu' [emoticon care-si smulge parul din cap]

daca dau clik pe "vizualizati galeria utilizatorului.."..pot sa vad pozici cu Chiara.....bravo dana!!!

EDIT: am vazut pozicile cu Chiara cea frumoasa care are ochisori minunati ca si mamica..si mamica s-a tuns!!

Mamica de minune scumpa Ana Elisa -16.octombrie.2009

Nasterea unei prichindute




Thank God I'm a woman!

www.flickr.com/photos/38426629@N04" target="_blank">Noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ellenuta spune:


andre 25 de grade?! ce frumos! cred ca e o placere sa stai pe malul marii cu pitica .. care pitica e o dulceata si o frumoasa! ptr sufletelele noastre, fa niste pozute din alea mirifice cu marea, plaja etc .. sa se bucure si ochii nostri! saru-mana!

monica si sunt sigura ca dragoselul este perfect sanatos!

Elena, mami de Eva Maria (14.01.2008) si Anna Sophia (04.10.2009)
Eva
Anna
papa bun

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alex25 spune:

Vaaaai, Chiara cat esti de mumuaaasaaaa.....imi vine sa te pap!

PS: pot sa va spun ca de fiecare daca cand vad niste ochisori atat de frumosi ma apuca plansul, ptr ca si mandra mea are niste ochi minunati dar din cauza canalelor tot timpul sunt iritati si plini de secretii, imi vine sa plang langa ea.

Dar tot ma uit cu mare drag la asa copii frumosi!

-------------------------------------------------------------------------
Alexandra super fericita de ALESSIA ZEINA (26 septembrie 2009)
Da Doamne sa fim sanatoase!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alex25 spune:

Hai ca ma bag la capitol pana se trezeste mandra, sa fiti cuminti, acusi revin.

-------------------------------------------------------------------------
Alexandra super fericita de ALESSIA ZEINA (26 septembrie 2009)
Da Doamne sa fim sanatoase!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns septoct2009 spune:

Poftiti la:

84

alex25

Mergi la inceput