Dovleceii sarbatoresc,6luni implinesc(sept-oct) 83

Raspunsuri - Pagina 18

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns NelaM spune:

Lullaby, Mada, multumesc frumos pentru urari.

Mai stau un pic si ma bag la un somnic.
V-am pupat!


_
Nela, mamica de Ana nazdravana (19.09.09)
Don't take yourself so seriously, no one else does...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns selen80 spune:

Nela la multe lunite strutei regale! sa puna sunculita pe ea si sa creasca mare si sanatoasa! am vazut-o si pe ea razand, e tare dragalasa! si tu la fel

La multe lunite si lui Simon

VOTATI-NE, VA RUGAM! MULTUMIM!

de ursulica Ebru Fatima (29.08.2009) PRIMA POZA!

POZE URSULICA
nunta


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns techila spune:

LA MULTE LUNITE ANA BANANA!!!

am aplicat o metoda foarte proasta de a da mancare puilor: i-am pus culcat...nu in fundulet. a mers mai bine oricum decat in alte pozitii...au mancat foarte putin, ceea ce e un pas inainte...de la nimic.



Dana- rasfatata mamica de andrei si stefan 25aug09, techila 25mai07 si dexter 03mai09 - ditai familia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica_dicut spune:

fetelor, simt ca-mi plezneste capul de nervi. BIneinteles ca sotz a venit la doua jumate acasa. NOroc ca in capul meu ala sec, m-a dus mintea sa sun acolo sa nu ma duc degeaba cu copilul la ora asta. Dupa ce ca eram un car de nervi, am sunat de 3 ori in centrala si a durat juma de ora sa imi faca legatura unde trebuie s-au mai si luat alea de mine. CA ce sun la ora asta, ca daca am de ieri trimitere de ce n-am sunat ieri. Ca bine ca n-am sunat la noapte, ca ele nu sunt non-stop, ca anumite cabinete au program scurt. Intr-un final mi-au zis sa ma prezint luni la ora 10 la cabinetul de genetica....

E clar ca s-au aliniat toate planetele impotriva mea

Servesc un BAiley's va rog.... shaidiridiridirirdiridirdaaaaa
S-auzi unaaaa, s-auzi dooooooo
S-auzi trei sa-i dai batai....

Monica de Minune Dragos Alexandru(26.08.2009)
Povestea noastra
Toate se intampla in viata cu un scop. Nu trebuie sa intrebam "de ce",
trebuie doar sa ridicam capul si sa mergem inainte
Ingerasul Andrei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dana15 spune:

Citat:
citat din mesajul lui monica_dicut

fetelor, simt ca-mi plezneste capul de nervi. BIneinteles ca sotz a venit la doua jumate acasa. NOroc ca in capul meu ala sec, m-a dus mintea sa sun acolo sa nu ma duc degeaba cu copilul la ora asta. Dupa ce ca eram un car de nervi, am sunat de 3 ori in centrala si a durat juma de ora sa imi faca legatura unde trebuie s-au mai si luat alea de mine. CA ce sun la ora asta, ca daca am de ieri trimitere de ce n-am sunat ieri. Ca bine ca n-am sunat la noapte, ca ele nu sunt non-stop, ca anumite cabinete au program scurt. Intr-un final mi-au zis sa ma prezint luni la ora 10 la cabinetul de genetica....

E clar ca s-au aliniat toate planetele impotriva mea

Servesc un BAiley's va rog.... shaidiridiridirirdiridirdaaaaa
S-auzi unaaaa, s-auzi dooooooo
S-auzi trei sa-i dai batai....

Monica de Minune Dragos Alexandru(26.08.2009)
Povestea noastra
Toate se intampla in viata cu un scop. Nu trebuie sa intrebam "de ce",
trebuie doar sa ridicam capul si sa mergem inainte
Ingerasul Andrei


ioi scumpa de tine! sariti la fata cu un Bailey's, va rog..Luci, hai ca stiu ca tu ai niste sticle puse-n vitrina

Monica, uff...incearca sa te linistesti..mai sunt 2 zile si un pic..or sa treaca cumva

Mamica de minune scumpa Ana Elisa -16.octombrie.2009

Nasterea unei prichindute




Thank God I'm a woman!

www.flickr.com/photos/38426629@N04" target="_blank">Noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dana15 spune:

pupacim si noi crestetul aniversatilor Ana si Simon..sa creasca mari si voiosi!

Mamica de minune scumpa Ana Elisa -16.octombrie.2009

Nasterea unei prichindute




Thank God I'm a woman!

www.flickr.com/photos/38426629@N04" target="_blank">Noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ellenuta spune:



buna fetele

am mai tras o tura de zara .. ca eva ramasese de "caruta" .. te innebunesc magazinele astea ptr copiii .. ai luat tot.

alex ptiu ce falcute numa' bune de rontait! e o frumusete alessia!

roxxy nu stiu daca gasesti numai ptr 4 ore, majoritatea refuza ca nu le convine. eu cred ca un maxim 400 ron daca gasesti pe cineva. tin pumnii!

ralu da, e incredibil ce vor astia sa faca cu alocatia. i-as impusca!

monica sunt sigura ca veti veni cu vesti bune luni de la doctor!

monique sanatate multa lui teo! doua dulcele sunt fetitele, iar teo chiar are talent la desen!

andre multumim! mi-ai facut pofta si de cafea, si de soare si de mare!


pupi!

Elena, mami de Eva Maria (14.01.2008) si Anna Sophia (04.10.2009)
Eva
Anna
papa bun

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alex25 spune:

Citat:
citat din mesajul lui NelaM

Citat:
citat din mesajul lui alex25

Nela sa stii ca multa lume imi spune ca e super serioasa in poze, si ma uitam si eu zilele astea si asa e, cand de fapt ea e o mare hilizita, dar la fel ca si Davidosu' nu rade fata mea la comanda (a se citi in fata aparatului foto) ca doar are personalitate.



-------------------------------------------------------------------------
Alexandra super fericita de ALESSIA ZEINA (26 septembrie 2009)
Da Doamne sa fim sanatoase!


Eu tot incerc sa o pacalesc si-mi iese, din cand in cand...asta, sau pur si simplu e mai prostalau a mea, mai fara personalitate.
Are cu cine semana!


_
Nela, mamica de Ana nazdravana (19.09.09)
Don't take yourself so seriously, no one else does...

Vaaaaai, sper ca nu asta s-a inteles din mesajul meu...am admirat mult de tot filmuletzul, ba pot zice ca am fost si sunt invidioasa ca reusesti sa o prinzi in astfel de ipostaze.

-------------------------------------------------------------------------
Alexandra super fericita de ALESSIA ZEINA (26 septembrie 2009)
Da Doamne sa fim sanatoase!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Andrecluj spune:

Citat:
citat din mesajul lui NelaMAndre, ma bucur ca ati ajuns acasa. Poze noi mai aveti? Si cu marea, daca se poate, te rog.
Avem poze noi, pun aproape in fiecare zi. Cu marea nu am apucat inca sa fac, pentru ca e vant si pitica urla cand ii pun caciulita. Apoi, cand o duc la mare, sunt atat de incarcata cu biberoane, ape, painici pentru buni, ca nu am apucat sa pun aparatul. Dar e vreme, nu mai plecam de aici. Avem 25 de grade, este absolut un vis, mi-e si jena sa povestesc cat de frumos este. Chiara Ada, vita mia , Chiara creste Odiseea plecarii noastre acasa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alex25 spune:

Citat:
citat din mesajul lui Andrecluj

Citat:
citat din mesajul lui NelaM
Andre, ma bucur ca ati ajuns acasa. Poze noi mai aveti? Si cu marea, daca se poate, te rog.


Avem poze noi, pun aproape in fiecare zi. Cu marea nu am apucat inca sa fac, pentru ca e vant si pitica urla cand ii pun caciulita. Apoi, cand o duc la mare, sunt atat de incarcata cu biberoane, ape, painici pentru buni, ca nu am apucat sa pun aparatul. Dar e vreme, nu mai plecam de aici. Avem 25 de grade, este absolut un vis, mi-e si jena sa povestesc cat de frumos este.

Chiara Ada, vita mia , Chiara creste
Odiseea plecarii noastre acasa



Auuuu, mama mea 25 de grade!!! Jena, ne -jena, te rog sa povestesti, ca macar cu asta sa ne alegem - de la tine si de la Nela...ne tragem si noi in vena!

-------------------------------------------------------------------------
Alexandra super fericita de ALESSIA ZEINA (26 septembrie 2009)
Da Doamne sa fim sanatoase!

Mergi la inceput