Dovleceii sarbatoresc,6luni implinesc(sept-oct) 83

Raspunsuri - Pagina 16

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Lullaby_2009 spune:

Mada, urgent la doctor, nu trebuie sa mai amane. Sper sa fie totul bine. Poate sunt doctorii mai buni acolo, dar trebuie sa meaga sa vada. Uff, vorbeste cu ea, sa nu mai astepte.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tulibu spune:

Citat:
citat din mesajul lui uve_got_mail

Ce inseamna parinti cu venituri mari???

mami de sanatoasa, norocoasa, frumoasa si desteapta Sarah Maria
http://family.webshots.com/video/3003624400104955882oRGkFy

din cate am inteles, venituri mari inseamana orice depaseste sal mediu brut pe ec. adica 1800

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madalina84 spune:

LULLABY nu e dr pana la 3,mi s-a pus un nod in gat de nici nu pot sa respir

D-ZEU MI-A TRIMIS RASPLATA
IRINEL ANDREI
POZE CU NOI

o perioada din viata mea Rasplata a sosit

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lullaby_2009 spune:


Lali nu am cuvinte, esti o femeie puternica, m-a impresionat ceea ce ai scris si imi pare atat de rau ca viata a fost atat de dura. Dar nu uita ca ai o minune langa tine de care trebuie sa te bucuri in fiecare clipa.


Raluk mi-a placut mesajul tau despre diversificare, atat modul in care l-ai scris cat si ceea ce ai spus. Noua doctorita ne-a recomandat sa incepem la 5 luni diversificarea, dar nu ne-a explicat de ce, cred ca voi astepta pana va implini Alex 6 luni. Daca voi simti ca este nevoie sa incepem mai devreme, atunci voi fi pregatita, daca nu da nici un semn, atunci nu vad de ce m-as grabi. Am citi si eu pe site-ul recomandat de Raluca_U. Multumim mult pentru toate mesajele din care aflam atat de multe lucruri.

Maria spor la desparachetat si multa sanatate, sper sa fie ok cu analizele.

Meli abia astept sa vad super pozele cu baietii tai.



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lullaby_2009 spune:

Mada nici la urgente? Uff, vorbeste cu ea pana atunci si incearca sa nu-i transmiti starea de neliniste, stiu ca surorile gemene au o relatie mai aparte si simtiti daca cealalta e ingrijorata.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alex25 spune:

Citat:
citat din mesajul lui uve_got_mail

Ce inseamna parinti cu venituri mari???

mami de sanatoasa, norocoasa, frumoasa si desteapta Sarah Maria
http://family.webshots.com/video/3003624400104955882oRGkFy

Asta decid ei....cum? nu se stie.....

-------------------------------------------------------------------------
Alexandra super fericita de ALESSIA ZEINA (26 septembrie 2009)
Da Doamne sa fim sanatoase!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alex25 spune:

Citat:
citat din mesajul lui tulibu

Citat:
citat din mesajul lui uve_got_mail

Ce inseamna parinti cu venituri mari???

mami de sanatoasa, norocoasa, frumoasa si desteapta Sarah Maria
http://family.webshots.com/video/3003624400104955882oRGkFy

din cate am inteles, venituri mari inseamana orice depaseste sal mediu brut pe ec. adica 1800

Ioana
mami fericita de Vladimir Ioan (14.09.2009)
Vladimir Ioan

Ei, asta ar fi chiar culmea....mama ei de tara in care traim...si ne mai miram ca toti tiganii fac copii....ma scuzati dar sunt revolatata, nu ca as avea mii de euro salariu, dar tot mi se pare de neconceput....ca treaba are alocatia copilului cu salriul meu?

-------------------------------------------------------------------------
Alexandra super fericita de ALESSIA ZEINA (26 septembrie 2009)
Da Doamne sa fim sanatoase!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lullaby_2009 spune:

Andre multumim pentru raza de soare, abia asteptam sa ajunga si aici, are drum lung de parcurs. Va pupam.

Monique ai doua fete scumpe foc. Ce imi place cum picteaza Teodora, ce concentrata este.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ioanna81 spune:

revin cu un raspuns pentru lullaby ca apoi iesim afara. eu am ales sa-m vireze pe card si alocatia si indemnizatia. am lasat un extras de cont cu stampila bancii atunci cand am depus dosarul.

asta cu alocatiile nu cred ca ni se aplica. din cate am priceput eu asa fugitiv e doar o propunere si daca trece se va aplica din 2011.. parca

"S-ar putea ca din 2011, ace#351;ti copii care provin din familii înst#259;rite s#259; nu mai primeasc#259; aloca#355;ii de la stat. Deocamdat#259; se lucreaz#259; la acest proiect #351;i nu a fost stabilit un plafon", a spus Nedelcu.



Ioana mama lui Carol Ioan


Pataniile noastre

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns NelaM spune:

Citat:
citat din mesajul lui lutoniana
nela am tot uitat sa-ti spun ca ai fost foarte amuzanta in seara aia cu gazul....acum deja ma bagi la idei....fa un efort, da-te peste cap si intra zilnic si zi miau, hau....ca sa stim ca inca esti bine



Va salut, doamnelor!
Sau sa zic mai bine beeeeheeee (ca eu nu intru prea bine in pielea lui Mitzi si nici a lui Cutzu, ca sunt o mare capra!)
Luto mami, pentru tine, cu drag, m-am dat peste cap si azi. Seara aia cu gazul a fost aseara. Dar las' ca vine ea caldura si-mi scot parleala!
Ce-i mai dai lui David sa manance? La ce fruct ati mai trecut?

Monique, da, asa, nu avem sistem de incalzire centralizata, se presupune ca fiind pe paralela 22, suntem zona subtropicala si nu trebuieste! Uite ca sunt si situatii in care scade temperatura drastic (de la o zi la alta au scazut 10 grade zilele trecute). De weekendul asta incepe sa se incalzeasca, slava domnului!
Ce draguta e Teodora cand picteaza. Si ce figura ai fost cand ai zis ca Andreea seamana cu tine, mai lenoasa.

Lullaby, tare rau imi pare sa aud ca ati trecut printr-un episod similar cu cel al Monicai. Ma bucur sa aud ca totul este bine. Te pup!

Elle, ce bascuta frumusica, mami! Si ce fotomodel dragut!

Alex, am vazut si pozele cu Zeina, ce serioasa este ea in toate...

Monica, eu astept sa vii de la doctor cu nerabdare. Te imbratisez cu mare drag si sa auzim de bine!


_
Nela, mamica de Ana nazdravana (19.09.09)
Don't take yourself so seriously, no one else does...

Mergi la inceput