**Buburuze de 2009 in actiune (14)**

Raspunsuri - Pagina 18

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns cris_82 spune:

uitasem de meniu cu tero asta mica ca a reusit sa-si arunce bibele dupa pat,dar imediat il scriu
7:00 formula(200ml asa de suparare ..ca pana sa ajung la ea cu bibele s-a aruncat din pat exact in cap..probabil a vrut sa vina dupa mine la bucatarie si a uitat ca intre pat si parchet mai este si ceva distanta)
9:20 paine prajita cu unt si feta+formula(mai mult s-a jucat cu bibele)
13:30 piure cartofel cu patrunjel verde +ormula(100ml e suficientasta daca nu cumva mai plonjeaza inca o data din pat si de suparare o sa bea mai mult)
17:00 orez cu lapte
20:20 formula (banuiesc ca la fel ca ieri seara..160ml e suficient)

miruta pai primul somnic,adica ala de frumusete e de la 10:00 la aproape 11:00 si apoi de la 14:30 pana la 16:00 in principiu(asta-i somn de incarcat bateriile)dar difera si uneori doarme mai putin
alexa a mea nu e rea ,doar ca uneori parca ar fi mai copil decat tero a mea si nu intelege de vorba bunanasol ca sunteti in aceeasi curte..eu cu taica-miu suntem gard in gard(si e mai maspa decat o armata de soacre) si e bine ca de cand am nascut nu stiu daca ne-am vazut de 2 orihammmmm..da ce bine papa stefi
ema pai ce sa fac???de cand cu dintii astia parca e bebemaraita,miorlaita,fitzoasa,mofturoasa,tero,demolici,etc...lista e prea lungaufff ce ti-e si cu soatele astea uneori

mami de brotac teroristMIRUNA(29 mai)

Brotac Terorist

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cris_82 spune:

anna felicitari pentru noaptea linistitasi la cat mai multepai ar fi un baietel de un anisor si surioara lui de 6 luniteduminica dimineata le facem cunostintasi asta nu-i decat inceputul,ca vreau ca de ziua ei sa fie casa plina de kinderidin pacate-s naspetaastept sa fie sora-mea in pauza la scoala si sa o sun sa imi fa o programareia uite,auzi la ea..are bomba dulce in frigider si a uitatce aroma este???e nemaipomenit clipulla inceput nici nu banuiam si asteptam cu nerabdare sa vad ce ar fi putut tanti aia sa arate..deja credeam ca e un trailer la un fil si ma chioram sa vad cum se numeste

mami de brotac teroristMIRUNA(29 mai)

Brotac Terorist

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Simina1980 spune:

Neata!Multumim de urari!Sa-i urez si eu puiului meu-multe,multe lunite inainte,sa fii sanatos puiul mamei sa cresti mare si sa ai parte numai de bucurii si noroc!
Anna-.suntem binisor dupa vaccin-febra nu a facut in schimb s-a inrosit si umflat un pic in locul unde l-a intepat-speram sa treaca repede.Cu intarcatul stam f bine-nu i-am mai dat de vineri si nu ma dor sanii,nu mi s-au intarit,nik,nik-oare sa fi scapat asa usor?Ma bucur ca e bine Vladut- sa-si revina si cu papa.
Cris-multam de cafea.Vroiai sa te faci sexoasa ptr dragobete?
Alexa-vad ca ii dai laptic dupa fiecare masa-cat piureut ii dai?Eu ii dau cam 110-120 grame cu greu deci e clar ca de lapte nici nu se mai poate pune problema.Las' ca-i mai bine ca nu mai vorbesti cu soacra-eu cu a mea cu greu ne suportam una pe alta cand ne intalnim-si asta se intampla cel mult o data la 10 zile-daca ar fi dupa mine ar fi mai rar dar deh...Sambata cand am fost la ea m-a enervat atat de tare ca nu mai puteam sa vorbesc-si rar mi se intampla.



Mamica de Razvan-Alexandru(24.08.2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns emanouela spune:

http://picasaweb.google.com/ciofu.catalin.aurelian/Darius#5441725739265115762
ia uite cris jucaria lui Darius pe acolo e si noua performanta, de a sta singur pe buci

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cris_82 spune:

simina umflatura de la piciorus se va duce in 2-3 zilecand e dragobetele asta??prima data am auzit de el acum vreo 4 ani sa zic si niciodata nu i-am dat importanta,ca daca e s-o pun de-o plimbare sau viol pot all timetrebuie sa ma aranjez un pic ca parca si dracu arata mai bine ca mine..ignora soacra si laso sa vorbeascaq cu peretii daca e asa de ciumeaca

mami de brotac teroristMIRUNA(29 mai)

Brotac Terorist

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anna-mama spune:

Simina, probabil trebuia sa pui o compresa la vaccin. uff, sa treaca repede. Bine ca nu a facut febra super, pai clar ca o sa treaca usor si fara probleme lapticul Ce ti-e si cu soacrele astea...si eu imi doresc sa ma vad mai rar cu a mea ca vorbeste mult si de multe ori aiurea, dar o iert ca nu e cu rea vointa,...oricum mai rarut e mai dragut, cam o data pe luna ne vedem. dar tie ce ti-a zis de te-a enervat asa tare?
Cris, pai vad ca ai gasit copiluti, auu, si frati unul de 1 an si unul de 6 luni? dar s-a grabit mama lor sa faci poze la intalnirea lui tero cu copiii

Am implinit 1 anisor!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns emanouela spune:

La multe lunite! Razvannnn....sa cresti mare si sa fii sanatos
azi e dragobetele...ia sa vad eu al meu, ca pe 14 a zis sa el nu serabatoreste....sa vad azi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cris_82 spune:

ema dar ce papa el acolo asa bun????si clar sta bine in fundicam vazut ca luio ii place maculatura

mami de brotac teroristMIRUNA(29 mai)

Brotac Terorist

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cris_82 spune:

aha...deci azi e dragobeata...pai cand vine soata in casa,ca acuma e in garaj,o sa-l intreb ce facem azi de ziua iubaretilor

anna asa e au fost foarte harnicuti parintii..si sigur imortalizez momentul

mami de brotac teroristMIRUNA(29 mai)

Brotac Terorist

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eumada spune:

neatza...repede mesaj ca se trezeste terorista.Aseara am coborat patutzul la nivelul de jos...fiica-mea se ridica singurica,adiuca se prinde de ceva si se ridica in picioare...nu einca stabila dar se ridica....nu vroiam s-o gasesc in cap....asa ca acu` arata ca un iepuras in cusca...pun io poze oleaca mai tarziu....i-a venit iar foamea-n glanda...haleste de rupe..dar lapte si fructe....bineinteles..carne kk si legume kk..si biscuiti de la heinz fara gluten....aia ii mananca ca un om mare...da` a bagat si un Baragan de toata frumusetea...mestacand bucatele mici.......acu` se joaca in fund bine mersi si odata la o ora cade poc....se rasuceste,vrea sa mearga..dar deocamdata doar da din fund...si a izbutit sa mearga inapoi....

va pup revin..

Madalina de minunica Eva-Maria 14.08.2009
http://picasaweb.google.ro/lhmadalina/EVAMARIA#
povestea nasterii

Mergi la inceput