**Buburuze de 2009 in actiune (14)**

Raspunsuri - Pagina 16

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns buburuza1979 spune:

Citat:
citat din mesajul lui cris_82
ema "glumele" alea nesarata pe care le aplica mama se pare ca de abea acuma au inceput..azi de dimineata terorista era calare pa ta-su sa-l antreneze in joaca ei si el vroia sa se uite la o stire si masa-mare ii zice"da-i palme lu' tactu ca nu te baga in seama"deci e clar ca se va lasa cu discutii in curand..ce-o fi frate in capul bunicilor astora cu ideile lor fantastice???


aham... si dup-aia peste vreo 2-3 ani se intreaba ofuscate "cine te-a invatat sa faci asa??? ofofof copil rau!"


mami de pic
primul craciun in trei
De la doua liniute, la doi ochisori mari...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cris_82 spune:

asa e buburuza si dau vina pe parinti ca nu stiu sa-si creasca copilul

mami de brotac teroristMIRUNA(29 mai)

Brotac Terorist

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cris_82 spune:

cuscra sper ca n-o pui iar de-un carnat ca iarna aproape a trecut si ar fi cazul sa incepem si cu o salata de primavara-vara

mami de brotac teroristMIRUNA(29 mai)

Brotac Terorist

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns emanouela spune:

cris zi-i si tu, o fi mica dar tu esti mare si tre sa te comporti si sa vb ca atare....eu mamei i-as fi zis asa...o fi mica dar eu o cred mai desteapta decat iti imaginezi , ca atare si tu vreau sa faci la fel, nu sa vb ca unui copil tamp, care nu pricepe nik...e de greleeeeeee...succes cris la in ale discutiilor, eu sunt de parere ca totusi se va rezolva....comunicarea face multeeeeeeeee

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cris_82 spune:

multam ema sunt sigura ca o voi scoate la capat

a mea controlicioasa mica a gasit in baie cosuletul cu clestii de rufe..si mama lor sunt tare colorati si a luat fata mami cosuletul cu totul si acma in toata casa am numai carlige sa vezeti ce mandra e ca le doseste peste tot

mami de brotac teroristMIRUNA(29 mai)

Brotac Terorist

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns emanouela spune:

yeap cris de aia imi si place aia d vanilie ca se gaseste greu.....daaaaaaaaaaa, aia de fistic de care zice picky e buna rau.....deci picky am papat eu de aia si e buna si aia cu cioco....in rest nu stiu ca nu ma atrag combinatiile...totusi preferata mea ramane delta....asta e. eu is suparata pe a mea toarta si gata de la portie....fara violuri fara nik....eeeeeeeeeeee...are iesiri de paranoia mostenite de la fosta, iesiri pe care eu nu vreau sa le tolerez si de nu-si revine am sa il las vre-o juma de an singur sa se terapieze ca eu nu-s medic psiholog

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns emanouela spune:

vezi cris si noi dam banii pe jucari....eu am o cnpea de la ikea a care husa e fixata cu ajutotul a vreo 4 furtune de cca 30 cm, e, a scos unul si se joaca cu el de mama focului

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Picky_toto spune:

Ema buna alegere ati facut in privinta masinii, toyota e una dintre cele mai bune marci...sa o folositi sanatosi si sa va bucurati de ea

Cris asa este, multa bataie de cap..numai ca eu nu imi iau bataia asta de pe acum..am altele...sa-mi gasesc un job de ex...asa ca pana pe 5 mai, mai este

Si acum sa o laud putin pe printesa mea care sta acum la mami in brate si roade suzeta...joia trecuta fiica mea a facut singurica cativa pasi, cu mami in spatele ei ca sa nu cada...dar de atunci i-a fost frica sa mai incerce..trebuie sa ii dea mami un deget de care sa se tina...dar nu-mi fac griji mai e timp....De multe ori sta si singurica cateva secunde si apoi cand vede ca-si pierde echilibru gaseste ceva de care sa se tina si se lasa in fundulet ..Na, ca ne-am laudat....aaa si inca ceva da pupicuri...mai mult lu' tati...

Annkkaa ce mai face vorbareata??? voi nu ati mai intrat de mult


Picky, mamica fericita de printesa mica!!!!!
Alessia Stefania 05/05/2009


Buburuza mea

Printesa noastraStefi, mamitu' nostruStefi...creste...Stefi, buburuza mica Primul CraciunStefi, deja fetita mare :)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Picky_toto spune:

Uitasem, Miruta am vazut pe Anto, o frumusete si chiar cum ai scris tu pe blog, deja stie sa pozeze are si ea niste pozitii de somnic tare comice [-:)))] iar ceea ce scri tu acolo e ff frumos..chiar imi place..felicitari


Picky, mamica fericita de printesa mica!!!!!
Alessia Stefania 05/05/2009


Buburuza mea

Printesa noastraStefi, mamitu' nostruStefi...creste...Stefi, buburuza mica Primul CraciunStefi, deja fetita mare :)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Picky_toto spune:

Citat:
citat din mesajul lui emanouela

yeap cris de aia imi si place aia d vanilie ca se gaseste greu.....daaaaaaaaaaa, aia de fistic de care zice picky e buna rau.....deci picky am papat eu de aia si e buna si aia cu cioco....in rest nu stiu ca nu ma atrag combinatiile...totusi preferata mea ramane delta....asta e. eu is suparata pe a mea toarta si gata de la portie....fara violuri fara nik....eeeeeeeeeeee...are iesiri de paranoia mostenite de la fosta, iesiri pe care eu nu vreau sa le tolerez si de nu-si revine am sa il las vre-o juma de an singur sa se terapieze ca eu nu-s medic psiholog



"iesiri de paranoia mostenire de la fosta"...Asa sa faci, sa-l lasi singur sa vedem ce face fara tine....

Mergi la inceput