LMA!! Ghiocei de Martie-Aprilie 2009**159**

Raspunsuri - Pagina 14

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Ayla21 spune:

Citat:
citat din mesajul lui novus

Citat:
citat din mesajul lui Bianca2503
Lasand la o parte asta eu m-am simtit foarte bine, desi in acelasi timp imi era dor de el ca nu mai aveam dupa cine sa alerg la restaurant. Cine mai stie ce e in capul nostru, al mamelor. Acum ca vrem si noi fara copii putin sa mai respiram, apoi ca ne e dor de ei dupa o ora.


Asa sunt si eu ! Ieri ma fost in oras si am cam stat si cand am ajuns in parcare pisi mai vroia sa faca nu stiu ce la masina, eu am tulit-o pe scari ca imi era dor deja de pisi mic

Mami lui www.flickr.com/photos/31088780@N05/" target="_blank">Alexandra (03.03.09)



Io vreau o bona tanara de douajde ani (la copchii, nu la barbat ) ca s-o iau cu mine sa am si timp de alte ocupatii, nici sa nu fiu tot cu ochii pe copii dar copiii sa fie mereu cu mine. Stiu...viseeeee



Monica, mami de Claudiu si Luana - Sunt o mica printesa - Foto & Video

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns novus spune:

Citat:
citat din mesajul lui petrean

intru si eu...o secunda. Am fost la dr..si sa urlu..sa tip..copiii mei au pneumonie mixta...sunt pe injectabil+suspensie ampicilina..si gentamicina:((plus siropuri expectorante..si ventolinasta e viata???Spuneti-mi ..dc e vreuna care a dat copilului Noni de la Calivita???Mi-a recomandat dr..spunand ca doar asa mai iesim din impasul in care luam toate bolile la rand..si le tot pasam de la unul la altul..
Ah..sa va pun poza cu medicatia???Ayla si Lucia au vazut-o
Andrei saracul..stie ca dimineata il asteapta...injectia



Off Bogdana , parca nu se mai termina cu bolile astea la voi !!
Multa multa sanatate va doresc !!

Mami lui www.flickr.com/photos/31088780@N05/" target="_blank">Alexandra (03.03.09)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ayla21 spune:

Citat:
citat din mesajul lui petrean

intru si eu...o secunda. Am fost la dr..si sa urlu..sa tip..copiii mei au pneumonie mixta...sunt pe injectabil+suspensie ampicilina..si gentamicina:((plus siropuri expectorante..si ventolinasta e viata???Spuneti-mi ..dc e vreuna care a dat copilului Noni de la Calivita???Mi-a recomandat dr..spunand ca doar asa mai iesim din impasul in care luam toate bolile la rand..si le tot pasam de la unul la altul..
Ah..sa va pun poza cu medicatia???Ayla si Lucia au vazut-o
Andrei saracul..stie ca dimineata il asteapta...injectia



Vlad si Catalin-17.03.2009
Andrei Luca -15.12.2006

Vizitati magazinul


Off, Doamne, sa se faca odata sanatosi! Macar sa-si faca repede efectul tratamentul si sa le creasca si imunitatea.
Cauta dupa Noni pe forum, cred ca citisem eu odata de el.



Monica, mami de Claudiu si Luana - Sunt o mica printesa - Foto & Video

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns petrean spune:

pe forum am gasit noni tahitian..eu cautam altceva. pediatra(care ne e prietena)spune.ca parintii care au luat sunt foarte multumiti.. E 6 mil..pt toti 3:(((



Vlad si Catalin-17.03.2009
Andrei Luca -15.12.2006

Vizitati magazinul

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gigelica20 spune:

Citat:
citat din mesajul lui petrean

intru si eu...o secunda. Am fost la dr..si sa urlu..sa tip..copiii mei au pneumonie mixta...sunt pe injectabil+suspensie ampicilina..si gentamicina:((plus siropuri expectorante..si ventolinasta e viata???Spuneti-mi ..dc e vreuna care a dat copilului Noni de la Calivita???Mi-a recomandat dr..spunand ca doar asa mai iesim din impasul in care luam toate bolile la rand..si le tot pasam de la unul la altul..
Ah..sa va pun poza cu medicatia???Ayla si Lucia au vazut-o
Andrei saracul..stie ca dimineata il asteapta...injectia



Vlad si Catalin-17.03.2009
Andrei Luca -15.12.2006

Vizitati magazinul



Oooooooooooooooooooooooooooffffffffffffffffffffffffffff, imi pare tare rau...asa mult imi doresc sa va faceti bine si sa nu mai aveti probleme

pentru curishor de Vladutz, pentru curishor de Catalin Jr, pentru curishor de Andrei...daca si tu injectii, nu te pup decat pe obrajor...


Gigelica,mami de Victor-Andrei - Pitonul
30 martie 2009

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns novus spune:

Pisik, probabil ii mai iasa ceva dintisori, trece prinr-o perioada in care are nevoie sa stea lipita de tine si cine mai stie ce o fi si in capsorul lor
Bine ca e sanatoasa si lasa ca o sa treaca si perioada asta de lipitoare !!
Oricum si eu am observat ca de la o vreme Alexandra e mai lipita de mine decat pana acum si mai nou ridica manutele sa o iau in brate, credeam ca e obosita, vezi de treaba ea vrea sa vada ce e pe sus si poate vedea doar din brate

Mami lui www.flickr.com/photos/31088780@N05/" target="_blank">Alexandra (03.03.09)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simonapro spune:

Multumim din suflet pentru comentarii si aprecieri!

Aris: e un scumpic Alexandros

Am fugit sa pregatesc copiii de nani, ca am primit reclamatii de la sot ca stau prea mult la calculator

pe toti!

Noapte buna!

Mami de Lucian(16.03.2009) si de Sebastian(05.08.2003)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns novus spune:

Multumesc pt ideile de mancare fetelor !!
Mai nou oricum mananca mai putin si alearga toata ziua, cred ca nu a mai pus nimic pe ea, nu-i bai, seamana pe mine, ma alintau colegii scoby
Fructe ii dau tot de la borcanel din aceleasi considerente ca si Aris si Ayla

Si am o nedumerire referitoare la ceapa : pot sa-i pun in mancarica si ceapa ? eu o pun la fiert si o scot apoi

Mami lui www.flickr.com/photos/31088780@N05/" target="_blank">Alexandra (03.03.09)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns novus spune:

Citat:
citat din mesajul lui simonapro

Multumim din suflet pentru comentarii si aprecieri!



Ti-am admirat si eu feciorii !!

Mami lui www.flickr.com/photos/31088780@N05/" target="_blank">Alexandra (03.03.09)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns novus spune:

Gigelico
Lasa ca se aranjeaza ele lucrurile cum e mai bine !

Mami lui www.flickr.com/photos/31088780@N05/" target="_blank">Alexandra (03.03.09)

Mergi la inceput