LMA!! Ghiocei de Martie-Aprilie 2009**159**

Raspunsuri - Pagina 13

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns aris26 spune:

denisa-
sa ne traiasca chelioshii
parca ii vad pe amandoi cu plete peste cativa ani
ma plang eu aiurea de par...asta mi-ar trebui? sa il alerg sa il pieptan sau sa il sedez ca sa il tund???

ayla - cam tot genul sexy-slabanog il vad si eu pe al meu...deocamdata ne bucuram de burtoi, buci in loc de falci si ceva cute pe picioare. dar trebuie neaparat sa ii fac poze in chilotzi...ii sta asa bine in boxeri...mor dupa fundul lui

adee - eu i-am dat periutza electrica si e f incantat de ea

va multumesc pt aprecieri, dar eu o tzin pe a mea...pare mai bebe la fatza ca alti baietei


25 martie 2009

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aris26 spune:

ati auzit? am liber la scris balarii...de la academie, nu asa...

Citat:
citat din mesajul lui Monnvas

ARIS, nu te mai stresa cu greselile. Nu cred ca s-au facut p-aci comenrtarii, cel mult s-a raspuns la intrebari. Uite, iti dau io voie sa nu recitesti mesajele si na, io reprezint Academia

Monica mami de cu motoras CRISTIAN

(7.03.2009)




25 martie 2009

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ayla21 spune:

Aris, ti-am doua PM-uri, le-ai vazut?
Adee, super dulce Ariana.
Luana a dormit putin...nu stiu cat. Cu Clau e mai greu "cand vine tati". Maine. "Si nu e maine?"



Monica, mami de Claudiu si Luana - Sunt o mica printesa - Foto & Video

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Bianca2503 spune:

Pentru inceput:

Dyanaaaaaaa!!!
Pisigriiiiiiiiiiiii!!!

Sper sa auda!

L-am vazut pe Alexandros-foarte tare. O fi el mai bebe la aspect dar la dexteritate e clar in fata. Legat de periuta de dinti eu ma spal impreuna cu Vladimir. Pentru ca nu pot sa mai fac nimic fara el, ddeci vine dupa mine in baie trebuie sa ne spalam pe dinti amandoi. Asa ca el o periuta, eu una. Avem periute electrice si e tare incantat de cum ii vibreaza lui intre dinti.

In seara asta a fost mama pe la mine si i-au lasat pe ei doi singurei, iar eu cu Robert am iesit la o carciuma putin. Ne antrenam pentru teatru. Am inceput cu o ora- s-au inteles bine, ba chiar s-au distrat. Lasand la o parte asta eu m-am simtit foarte bine, desi in acelasi timp imi era dor de el ca nu mai aveam dupa cine sa alerg la restaurant. Cine mai stie ce e in capul nostru, al mamelor. Acum ca vrem si noi fara copii putin sa mai respiram, apoi ca ne e dor de ei dupa o ora.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns novus spune:

Citat:
citat din mesajul lui aris26

gata...am incarcat si eu un miliar de poze
cum fac eu, cate 50 pe exact aceeashi tema


25 martie 2009



Frumos foc !!!Are niste ochi de cred ca vor sta la coada gagicile peste cativa ani !!!

si mami frumoasa !!

Mami lui www.flickr.com/photos/31088780@N05/" target="_blank">Alexandra (03.03.09)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ayla21 spune:

Fi-miu vorbeste pe handsfree cu tac-su, mergand prin casa. Figuri



Monica, mami de Claudiu si Luana - Sunt o mica printesa - Foto & Video

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gigelica20 spune:

Fetelor am o mica depresie...azi am fost la echo de tiroida...confirmat diagnostic de hipotiroidie...tre sa fac in continuare tratament si sa ma rog sa treaca...si la iesirea din cabinet mi-a venit asa, sa intreb: asta ma impiedica sa raman insarcinata?! Raspuns: nu prea sunt sanse acum, caci dereglarile hormonale sunt mari...

Stiu ca am zis ca nu mai vreau bebe2....dar Offf, ce ma enerveaza

pentru puiutii bolnaviori de petrean si pentru toti ceilalti ghiocei bolnaviori..... si insanatosire grabnica de ma mine...




Gigelica,mami de Victor-Andrei - Pitonul
30 martie 2009

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns novus spune:

Citat:
citat din mesajul lui Bianca2503
Lasand la o parte asta eu m-am simtit foarte bine, desi in acelasi timp imi era dor de el ca nu mai aveam dupa cine sa alerg la restaurant. Cine mai stie ce e in capul nostru, al mamelor. Acum ca vrem si noi fara copii putin sa mai respiram, apoi ca ne e dor de ei dupa o ora.


Asa sunt si eu ! Ieri ma fost in oras si am cam stat si cand am ajuns in parcare pisi mai vroia sa faca nu stiu ce la masina, eu am tulit-o pe scari ca imi era dor deja de pisi mic

Mami lui www.flickr.com/photos/31088780@N05/" target="_blank">Alexandra (03.03.09)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns petrean spune:

intru si eu...o secunda. Am fost la dr..si sa urlu..sa tip..copiii mei au pneumonie mixta...sunt pe injectabil+suspensie ampicilina..si gentamicina:((plus siropuri expectorante..si ventolinasta e viata???Spuneti-mi ..dc e vreuna care a dat copilului Noni de la Calivita???Mi-a recomandat dr..spunand ca doar asa mai iesim din impasul in care luam toate bolile la rand..si le tot pasam de la unul la altul..
Ah..sa va pun poza cu medicatia???Ayla si Lucia au vazut-o
Andrei saracul..stie ca dimineata il asteapta...injectia



Vlad si Catalin-17.03.2009
Andrei Luca -15.12.2006

Vizitati magazinul

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns novus spune:

In sfarsit am ajuns la zi cu cititul si pot sta relaxata la calc

Sa va povestesc si eu ce facea Alexandra azi noapte la 03.30 : se ridica in picioare, radea, plangea, orice doar somn nu
Pe la 04.30 s-a indurat si a adormit, doar ca eu la 07 nu stiam ce alarma se aude si mai ales ce trebuie sa fac

Mami lui www.flickr.com/photos/31088780@N05/" target="_blank">Alexandra (03.03.09)

Mergi la inceput