LMA!! Ghiocei de Martie-Aprilie 2009**159**

Raspunsuri - Pagina 10

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Ayla21 spune:

Citat:
citat din mesajul lui Nikoleta20

Citat:
citat din mesajul lui aris26

maai..sunt eu cu capul? ma tot uit la baietii vostri si toti par mai mari ca al meu. sunt eu oarba? ca eu am senzatia ca al meu are inca moaca de bebe...ai vostri sunt baieteti
bine,acum o sa ziceti ca nu am mai pus poze de o mie de ani


25 martie 2009



tu aris ....cred k,fara suparare,dar esti tare chioara...pai care mai e barbat pe-acile ca fieto' sa bea cocktail cu paiul?...ca si azi cand ai scris k a baut suc de grap si a adormit in canapea...zici ca povesteai de barbata-tu ....proaspat trezit in mahmureala

MARIO-ANDREI-SUFLETELUL MEU




Niko, esti mortala
Aris, Niko are dreaptate.
Luana e ea mai matura la trasaturi (cred) decat alte fetite dolofane dar ca dimensiuni...mai avem, sunt abia aproape de varsta corelata.
Eee, noi concuram cu Adelake-piscotel nu cu restul dop-model-lelor

Mi-a plecat barbatu in delegatie



Monica, mami de Claudiu si Luana - Sunt o mica printesa - Foto & Video

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ayla21 spune:

Voua nu va arata emoturile alea de se tavalesc de ras cateodata ca nu se sincronizeaza, cred ca din cauza probl cu forumul, si se rostogolesc unul spre altul (desi nu-i asa modelul) si se dau cap in cap. Am patit si ieri si asa le vad si azi.




Monica, mami de Claudiu si Luana - Sunt o mica printesa - Foto & Video

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aris26 spune:

aaa si cred ca mai are o problema de estetica: lipsa acuta de par


25 martie 2009

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ramona7575 spune:

Hmm, sa vedeti ce a facut sotiorul meu iubit... in ultimele 2 zile l-am tot prins vb.la telefon cu o tipa (sotia unui coleg de-a lui)... normal ca mi-a starnit gelozia(nu chiar tare sa nu se sperie) si ce credeti ???? El se chinuia sa imi faca o surpriza de ziua nuntii noastre: O ASIGURARE DE VIATA la -ING.

Va dati seama ca am stricat surpiza, dar am apreciat frumosul gest, el stiind ca nu am vechime multa in campul muncii si nici nu primesc bani de intretinere bb decat 2 mil.. Eu credeam ca se da la aia (sau invers, deh, barbatu` ei plecat am zis ca i s-o pus pata pe sotu` meu). Ce berbeaca pot fi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ayla21 spune:

Citat:
citat din mesajul lui aris26

aaa si cred ca mai are o problema de estetica: lipsa acuta de par


25 martie 2009


Vrei sa-i faci si tu mot ca Mario, ha?



Monica, mami de Claudiu si Luana - Sunt o mica printesa - Foto & Video

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ayla21 spune:

Ramona, realist sotul tau. Dragut din partea lui. Asta imi aminteste de reclamele de la BCR la care mereu imi dau lacrimile.

Am gatit galuste fierte, cu sos de lapte, faina, smanatana si spanac fiert. Ma duc sa vad daca-mi pacalesc puradeii sa pape.



Monica, mami de Claudiu si Luana - Sunt o mica printesa - Foto & Video

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aris26 spune:

ayla - al meu face maine o saptamana...si aseara i-am facut o scena de plans la telefon. adevarul e ca nu prea rezist mult fara el, indiferent cat de rotunda si curajoasa ma dau eu

ramona - f frumos din partea lui. al meu nu suporta nici macar sa auda despre moarte. i-am propus eu la un moment dat sa facem cimitir privat si am crezut ca vomita pe loc, s-a schimbat la fatza.cred caa ar innebuni pe loc daca ar auzi de asigurare de "viatza".deh, leul se crede mereu nemuritor si invincibil


25 martie 2009
edit:ce ma enerveaza cand fac greseli nashpa...mai ales cand merge netul prost.dar v-am auzit de cateva ori comentand greselile facute de altele pe forum si mi-am zis ca trebuie sa fiu mai atenta.eu nu am pus niciodata mare valoare pe felul in care scriu pe net cu prietenii, mananc litere,nu pun spatiu dupa virgula, de multe ori nici cratima, la noi in grup se stie ca nu e vb de analfabetism ci de lene...dar na, aici ar trebui sa fiu mai atenta....dar nu prea imi iese

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns denisamada spune:

Citat:
citat din mesajul lui Bianca2503

Ayla, si eu m-am gandit la pizza facuta.
Nu stiu ce am putea sa punem peste blat. Cred ca un amestec de branzica cu iaurt si rosii-habar n-am.


Poate ar mai merge si ardei, peste, porumb... Pana ii cresc dintii Adelei, sa aiba cu ce manca pizza, ma mai gandesc. Abia asteapta Costin sa aiba cu cine manca pizza.

Denisa-Madalina fericita de Adela-Marisa ( 5 aprilie 2009 )

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns denisamada spune:

Citat:
citat din mesajul lui aris26
ia sa vedem...il postez de doua ori?!ca mi-a picat netul fix cand am dat trimite


4

Denisa-Madalina fericita de Adela-Marisa ( 5 aprilie 2009 )

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cativ13 spune:

Citat:
citat din mesajul lui denisamada
Citat:
citat din mesajul lui Bianca2503
Ayla, si eu m-am gandit la pizza facuta.Nu stiu ce am putea sa punem peste blat. Cred ca un amestec de branzica cu iaurt si rosii-habar n-am.
Poate ar mai merge si ardei, peste, porumb... Pana ii cresc dintii Adelei, sa aiba cu ce manca pizza, ma mai gandesc. Abia asteapta Costin sa aiba cu cine manca pizza. Denisa-Madalina fericita de Adela-Marisa ( 5 aprilie 2009 )
Cu mine! cu mine! eu sunt mare amatoare de pizza pe cand B....mai buna mancarea la mama acasa...asa o fiDin motive de lipsa apa pe scara-vecini buni, sa-mi traiasca!- sunt de vreo 2 zile la mama...dincolo de toti nervii dobanditi, reusesc sa privesc partea buna a lucrurilor, si anume, mananca fi-mea muuult si de toate. ieri i-a facut mama ciorbita de legume si piure din cartof, morcov si ardei...nu numai ca a mancat 2 feluri, dar a mancat din castronul meu care e maaaare. azi a bagat la pranz un ficatel cu dovlecel nu i-a lasat la bietul catel nimic, el fiind mare amator de ficatAcum piti doarme si eu bibilesc niste poze d-ale ei mami de Silvia Ioana

Mergi la inceput