Fulgusori Noiembrie-Decembrie 2009(25)

Raspunsuri - Pagina 7

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ionelamaria spune:

Citat:
citat din mesajul lui dymomo77

Ionelo draga si tu cununi? Si io. Si a mea coafeza e in concediu de crestere a copilului dar in vara se intoarce asa ca... sper si eu ... Au hotarat finii tai unde fac nunta? Ca ai mei tocmai cauta alta locatie ca la prima(una de prestigiu)programasera aia doua nunti in aceeasi sala, in aceeasi noapte.

mami fericit de Dan Mihail


Ai mei fini au ales sala cea noua de la Moara de foc. Le e aproape si o amenajeaza cei de acolo cu tot ce le trebuie: decoruri, flori. Am fost sa vedem sala pregatita pt o nunta... mie mi-a placut mult.
Habar n-am cand se intoarce a mea coafeza la munci. ea lucreaza la Apollo. Acum , na.... stiu ca are prestigiu de scump acolo... dar nu ca alea de super fite... dar eu merg la fata aia... nu la oricine din salon.
Tu unde mergeai?


Mami fericita de Mihnea
Mihnea creste mare (14.11.2009 )
aniversarea nuntii
POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns krelia spune:

Ramona...mi-ai adus aminte....m-am jucat si eu pe site-ul ala...cand cu fetita..cand cu baietel....si la baiat am uitat sa clickez pentru culoarea pielii..si mi-a iesit negru .....cat am ras cu al meu in seara aia.......foarte tare

Citat:
citat din mesajul lui RamonaCopot

Ehe...ce am gasit eu acum prin pc....
Va mai aduceti aminte de site-ul makemebabies.com, pe care ne jucam noi cand eram gravide??? Conform acestui site, ca in poza asta trebuia sa arate Dominic. Voi mai aveti pozele?

Ramona,
dependenta de dragostea barbatilor din viata mea: DOMINIC ANDREI(26/10/2009) si a lui tati Stefi




_
Krelia, mami de printes Rares-Mihai

"Children make you want to start life over."
Muhammad Ali

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dymomo77 spune:

Ionela eu mergeam langa mine la Studio Dana si tot asa la o tipa anume. Intre timp am mai facut ceva incercari scumpe si ratate la Sei Bela.

mami fericit de Dan Mihail

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns printesika spune:

fetele spuneti-mi si mie unde va gasesc scum pe site ca ma uit ca o curca chioara si nu gasesc...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lylyana.ion spune:

astazi se pare ca ne este randul sa tremuram in casa, mama lor de RADET

printesika, suntem la "teme specializate - primele 365 zile din viata unei comori - Fulgusori noiembrie-decembrie 2009"

Lili fericita de Alexandru (18.11.2009)
pozicile noastre

"Cateodata uitam ca copiii abia au ajuns pe pamant. Sunt ca mici extraterestii:sub forma de energie nestavilita si potential in stare pura. Se afla aici intr-un fel de misiune exploratorie si tot ce incearca sa faca este sa inteleaga ce le trebuie sa fie oameni."
Copilul de pe Marte-Menno Meyjes

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns shtephy spune:

Buna seara gagici cu pui mici
Astazi am tras chiulul ,nu am reusit sa postez.De fapt nici nu stiu cand a trecut ziua asta ca mare lucru nu am facut .De fapt am facut ,am tras un pui de somn cu piticu-n brate cand a iesit mami cu Stefita la plimbare.A fost tare bine.Maine facem vaccinul ,sper sa fie bine.

Diana eu prefer medicii tineri .
Blocul in care locuim e galben cu gri si n-aveam nici eu idee pana acum un an ce inseamna ALL.Am aflat abia cand am cumparat ca sunt si locuinte sociale in bloc .
Ai de gand sa bei ceai de lactatie?

Andre ma bucur din inima ca sunt toate bune la voi

Monis ai fost tare dulce cu pupicii default si de la noi pt voi la fel.
Sper ca s-a mai binedispus Santi in cele din urma.

Ionela imi amintesc perfect conditiile pe care trebuia sa le indeplineasca Mihnea si cea mai tare era cu "negru" ,de fapt pe asta nu o intelegeam .

Dienutze brr ce spaima ati tras.Nici eu nu as mai calca pe acolo.Ce fain ca vrei sa pastrezi gandurile si amintirile intr-un jurnal ,timpul trece prea repede pe langa noi si ne ia si memoria cu el.

Alinus super ca se face bine Riana.
Ziceai ceva de poze cu balene ,eu nu le-am gasit .Unde le-ai pus?
Esti faina tare !!Ne-am inteles?

Fug la nani,noapte buna.

_
Ramona , mamica Stefaniei(20nov2006) si a lui Iustin (4 dec 2009)
Poze cu Strumfici
_

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns laviniablaga spune:

na_bo ai PM!!!

Buna dimineata!!!
- pentru toata lumea!!!!



Lavinia, cea mai fericita de Rares Cristian, un grabit!NASTEREA UNUI FULGUSOR GRABITRARES CRESTE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns laviniablaga spune:

draga mea nora, Rares vrea sa iti arate cat de mult te apreciaza, asa ca iti ofera in dar jucaria lui preferata!

De asemenea, priviti cat de acaparat e de noul lant de la carut. Aseara, a stat cam jumate de ora si s-a uitat la ursuletii aia, fara sa faca nimic, bine...in afara de a-si manca pumnisorii si dupa aia a inceput sa ii loveasca...si sa ii traga catre el.

Si...cu ce ma mandresc eu cel mai tare...cu faptul ca stie sa isi tina singur jucaria sunatoare in manuta si sa o duca singurel in fata ochilor sa o vada....poate pentru voi nu e motiv de mandrie...dar mie mi se pare un progres, tinand cont ca inainte eu trebuia sa i arat jucariile...i le puneam in manuta si nu le tinea deloc!

Lavinia, cea mai fericita de Rares Cristian, un grabit!NASTEREA UNUI FULGUSOR GRABITRARES CRESTE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns laviniablaga spune:

Am vazut poze frumoase ale Chiarei, din Italica, si fotpgrafii superbe cu nora mea draga, dar si pe micuta Amalia, fulgusorul iubit al nataliei(na_bo). Toate sunt extraordinare!Pupici!

Lavinia, cea mai fericita de Rares Cristian, un grabit!NASTEREA UNUI FULGUSOR GRABITRARES CRESTE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lylyana.ion spune:

Neata mamici si pitici!

Sarim repede cu cinstea pentru cele 3 lunite implinite. Asadar, lasati dieta pe mai tarziu si poftiti la bucate alese si bauturi fine!

Va pupam pe toti fara exceptie!!!!

Lili fericita de Alexandru (18.11.2009)
pozicile noastre

"Cateodata uitam ca copiii abia au ajuns pe pamant. Sunt ca mici extraterestii:sub forma de energie nestavilita si potential in stare pura. Se afla aici intr-un fel de misiune exploratorie si tot ce incearca sa faca este sa inteleaga ce le trebuie sa fie oameni."
Copilul de pe Marte-Menno Meyjes

Mergi la inceput