Fulgusori Noiembrie-Decembrie 2009(25)

Raspunsuri - Pagina 6

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns na_bo spune:

imi prind urechile pana la urma...

nati, mami de galusca Amalia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Andrecluj spune:

Citat:
citat din mesajul lui na_bo
imi prind urechile pana la urma...
Gata, ai reusit, bravo. Chiara Ada, vita mia , Chiara creste Odiseea plecarii noastre acasa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns na_bo spune:


nati, mami de galusca Amalia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns krelia spune:

cum am auzit de coafeza...iata m-am infiintat la scris
glumesc...dar chiar s-a nimerit sa ma intereseze subiectul ....astazi chiar am avut activitati de office....contacte, mailuri, stabilire intalniri si preturi...pentru botez ...plus o ora de maraiala in continuu......nu s-a oprit decat dupa un supliment de papa si o plimbare....pe balcon ...iar de la 3.30 doarme dus...in carucior, imbracat in cosmo'

si ca atare, sunt tare multumita ca o sa am fantana de cioco la botez la fi-miu (asta e ca faza aia cu "de ziua ta mi-am luat "cutare lucru" ).....si el o sa aiba ursitoare
(desi, eu nu stiu la ce ora vom avea slujba la biserica si ca atare, nici la restaurant )

raluci...l-am admirat si eu pe BUBU....e tare frumusel, dragutzul!...ia...zi-mi mai multe de coafeza...ca asa sufar....am fost sambata la un ametit de "herstailist"...si mi-a facut o mare varza in cap...cica bucle naturale....care n-au rezistat nici macar pana acasa...unde, evident, l-am rasucit, l-am prins int-o clama asa...putin rebel...si gata marea coafura...
(ah...parul meu e lung, drept si f. greu )

Cuscri, mie imi placi si asa, sa stii

fetele supi.....ma gandesc cu drag la voi si va sunt alaturi sufleteste!

si pt ca fi-miu doarme de la ora 15.30...ma duc sa vad in ce stadiu se prezinta....ca acu' presimt un mare "oaaaaa"

Alexa (douradourou) - un ggand bun si o imbratisare virtuala, iti trimit

La Multi Ani celor 5 sarbatoriti de 17 noiembrie!

_
Krelia, mami de printes Rares-Mihai

"Children make you want to start life over."
Muhammad Ali

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lylyana.ion spune:

Andre, priveste si tu partea buna a noului look, ti se va regenera parul frumos si poate nu o sa mai cada atat...
eu una cred ca cedez nervos si ma transform in "Cantareata cheala"

Lili fericita de Alexandru (18.11.2009)
pozicile noastre

"Cateodata uitam ca copiii abia au ajuns pe pamant. Sunt ca mici extraterestii:sub forma de energie nestavilita si potential in stare pura. Se afla aici intr-un fel de misiune exploratorie si tot ce incearca sa faca este sa inteleaga ce le trebuie sa fie oameni."
Copilul de pe Marte-Menno Meyjes

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Andrecluj spune:

Citat:
citat din mesajul lui lylyana.ion
Andre, priveste si tu partea buna a noului look, ti se va regenera parul frumos si poate nu o sa mai cada atat...eu una cred ca cedez nervos si ma transform in "Cantareata cheala"
Am gasit solutia "minune". Un aparat care iti maseaza capul, la care se vinde si uleiul aferent, nu promite minuni (asta m-a prins de fapt), dar parul creste mai repede si mai frumos. Am de gand sa ma tin de cura in mod serios, mai ales ca pe cuvantul meu daca pricep ce se intampla. Acasa in Romanica nu aveam timp nici sa respir, desi eram cu mama care ma ajuta. Aici practic tot noi 2 suntem cu Chiara, ca tati lucreaza, am de curatat 6 camere in loc de 3, 2 bai in loc de una, o bucatarie uriasa, am de gatit pentru ca nu ma pot scoate cu "sunt obosita", trebuie s aimi reiau si serviciul cat de repede si parca am o gramada de timp liber. Nu pricep nimic. Dar ... am deviat de la subiect, testez aparatul si va dau de stire. Pentru fetele care au nevoie de sfaturi in avion, imi amintesc in continuare doar sa ocupati locurile unde aveti spatiu de manevra si sa aveti la voi chestii colorate. Eu i-am fluturat si motrosit la Chiara un pachet de servetele umede tot drumul si a fost fascinata. Cuscri Multumesc. Si tati spune la fel, "tot tu iubesti, s'apoi nu te iubesc pentru par". Chiara Ada, vita mia , Chiara creste Odiseea plecarii noastre acasa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns raluci_b spune:

Citat:
citat din mesajul lui krelia
raluci...l-am admirat si eu pe BUBU....e tare frumusel, dragutzul!...ia...zi-mi mai multe de coafeza...ca asa sufar....am fost sambata la un ametit de "herstailist"...si mi-a facut o mare varza in cap...cica bucle naturale....care n-au rezistat nici macar pana acasa...unde, evident, l-am rasucit, l-am prins int-o clama asa...putin rebel...si gata marea coafura...
(ah...parul meu e lung, drept si f. greu )


spor la actiunile pt botez

ai PM

Ralu, mami de Remus Andrei (8 nov '09)Primul an de peripetii
www.popasmusic.com" target="_blank"> un strop de placere
Poze BUBU
"Un optimist nu e decat un prost fericit. Pesimistul e doar un prost." - Louis Bernanos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dymomo77 spune:

Ionelo draga si tu cununi? Si io. Si a mea coafeza e in concediu de crestere a copilului dar in vara se intoarce asa ca... sper si eu ... Au hotarat finii tai unde fac nunta? Ca ai mei tocmai cauta alta locatie ca la prima(una de prestigiu)programasera aia doua nunti in aceeasi sala, in aceeasi noapte.

mami fericit de Dan Mihail

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dana n. spune:

Citat:
citat din mesajul lui raluci_b

na ca am mai descarcat neste pozate

Ralu, mami de Remus Andrei (8 nov '09)Primul an de peripetii
www.popasmusic.com" target="_blank"> un strop de placere
Poze BUBU
"Un optimist nu e decat un prost fericit. Pesimistul e doar un prost." - Louis Bernanos



Il pupam pe bubu cel dulce.
Si eu astept mai multe detalii despre coafeza ta.
Eu ptr tuns si vopsit merg la un tip la Gett's Color Bar. Sunt tare multumita. Dar ptr cand voi fi nasa as vrea o coafura mai deosebita...si nu stiu daca sa ma bazez pe el.

------------------------
Proaspata mamica de baietel!

Albume foto

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns RamonaCopot spune:

Ehe...ce am gasit eu acum prin pc....
Va mai aduceti aminte de site-ul makemebabies.com, pe care ne jucam noi cand eram gravide??? Conform acestui site, ca in poza asta trebuia sa arate Dominic. Voi mai aveti pozele?

Ramona,
dependenta de dragostea barbatilor din viata mea: DOMINIC ANDREI(26/10/2009) si a lui tati Stefi

Mergi la inceput