Fulgusori Noiembrie-Decembrie 2009(25)

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns floricik spune:

Citat:
citat din mesajul lui raluci_b

na ca am mai descarcat neste pozate

Ralu, mami de Remus Andrei (8 nov '09)Primul an de peripetii
www.popasmusic.com" target="_blank"> un strop de placere
Poze BUBU
"Un optimist nu e decat un prost fericit. Pesimistul e doar un prost." - Louis Bernanos



Bubu tau mic e un frumossss.

Floricik mami de Maria Ema-12.12.2009

www.webshots.com/user/floricik0805" target="_blank">noi 3

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns laviniablaga spune:

Back in bussiness!!!

Am fost la cumparaturi de jucarii! Ca Raresh si-a rupt jucariile de la carut si a trebuit sa luam altele...vreau sa va spun ca e extrem de interesat de noul lant cumparat...va trimit si poze mai tarziu ...ca acum ma striga!

Ralu, super pozele

Na_Bo...dupa ce activezi PM, iti trimit mail cu pasii pentru incarcarea pozelor!

Lavinia, cea mai fericita de Rares Cristian, un grabit!NASTEREA UNUI FULGUSOR GRABITRARES CRESTE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns raluci_b spune:

sarumana de comentarii

suntem mamicile cele mai fericite cu cei mai frmosi si sanatosi copilasi

ionela coafeza de la bucuresti am, la iasi nu , sper sa gasesti una pe placul tau

Ralu, mami de Remus Andrei (8 nov '09)Primul an de peripetii
www.popasmusic.com" target="_blank"> un strop de placere
Poze BUBU

"Un optimist nu e decat un prost fericit. Pesimistul e doar un prost." - Louis Bernanos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Andrecluj spune:

Citat:
citat din mesajul lui ionelamariaNo bine, atunci sa ne dai poze din vremea "am fost" ca sa stim cum vei arata in vremea "voi fi". Dar m-ai facut curioasa cu surpriza coafezei. Nu de alta... dar coafeza mea e in concediu de crestere a copilului.... si la ea megeam, ma asezam in scaun si-i spuneam: fa si tu ceva sa arat si eu bine.... Restul era treaba ei: tuns, spalat, vopsit, coafat. ma instalam comoda in coafor pentru 3-4 ore... si ma intorceam acasa mereu incantata. Acum, peste cateva luni cunun.... nu se mai pune ca si pana atunci speram sa arat si eu mai altfel... si ma ia groaza ca trebuie sa caut o alta coafeza
Exact asa aveam si eu coafeza in Italica, ma asezam si ii spuneam "fa ce vrei". Acu m-a mancat sa fac ceva pentru tati si am comis-o cu coafeza noua. Asta e, creste el paru' la loc. Chiara Ada, vita mia , Chiara creste Odiseea plecarii noastre acasa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ionelamaria spune:

Citat:
citat din mesajul lui raluci_b


ionela coafeza de la bucuresti am, la iasi nu , sper sa gasesti una pe placul tau



Sper sa gasesc ceva bun. Acum ma documentam sa vad ce poate sa se intample ca am eu un sentiment ca nu va mai merge cu : "fa si tu ceva sa arat bine"... si nu prea mai stiu sa vb altfel la coafor.... ca asa am vorbit vreo 6 ani


Mami fericita de Mihnea
Mihnea creste mare (14.11.2009 )
aniversarea nuntii
POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns laviniablaga spune:

diana, monis, ionela, floricik va multumim de commenturi!

Raluci bebe Remus e tare fain, urmarind cu tati Andromeda

Lavinia, cea mai fericita de Rares Cristian, un grabit!NASTEREA UNUI FULGUSOR GRABITRARES CRESTE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns DianaR spune:

Raluci, ce Andromeda, serialul ala sf?


Diana cu Vlad(16.05.04)(bebelus, copilas)&Timeea (18.05.06) & Teodora (11.11.09)
Filmulete

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns raluci_b spune:

Citat:
citat din mesajul lui DianaR

Raluci, ce Andromeda, serialul ala sf?


da da, eu nu le urmaresc

Ralu, mami de Remus Andrei (8 nov '09)Primul an de peripetii
www.popasmusic.com" target="_blank"> un strop de placere
Poze BUBU
"Un optimist nu e decat un prost fericit. Pesimistul e doar un prost." - Louis Bernanos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns na_bo spune:

cred ca am activat PM... sunt cam blonda? sau pana ma obisnuiesc


nati, mami de galusa Amalia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Andrecluj spune:

Citat:
citat din mesajul lui na_bo
cred ca am activat PM... sunt cam blonda? sau pana ma obisnuiesc
Vezi ca nu il ai activat. Chiara Ada, vita mia , Chiara creste Odiseea plecarii noastre acasa

Mergi la inceput