Fulgusori Noiembrie-Decembrie 2009(25)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns monis5 spune:

Of ce subiect am gasit si eu pe vremea asta (Andre imi zice ca la ea sunt 25 de grade afara aici is 0, burniteaza si e ceata)... cu mamele noastre. Dar adevarul e ca lucrurile se vad tare tare diferit de cand am nascut. Sa dea D-zeu sa ne tina mamele in viata si sa se bucure piticutzii nostri de super bunici, ca nu e nimeni sa-i iubeasca si rasfete ca ei.

Na_bo - activeaza-ti optiunea PM si cred ca are Lavi un mail cu pasii de urmat ca sa pui poze pe contul comun. Si al meu urla f tare dupa baie in prima luna, dar apoi si-a revenit si e f vesel la masaj. E drept ca evit sa-i fac baie cand e flamand tare, ca nu ne putem intelege asa .

RamonaC - plimbare placuta prin ploaie si Dominicului mofturos.

Intamplator sau nu, azi dupa ce au plecat ai mei, a avut si Iulian o zi tare mofturoasa. Doar in brate am stat cu el pana la pranz, cand a mancat mai nimic si s-a culcat. Dar macar a dormit 3 ore legat

Floricik - grozav ca vine mama ta . Sa petreceti frumos! Da, pana acasa sunt 550 km dar chiar aseara dupa ce au plecat ai mei imi faceam planuri ce si cum voi face cand voi pleca incolo. Mi-e destul de greu sa anticipez, ca Iulian va fi mai marisor in vara, dar deja ma gandesc ce bagaje oi avea, cum le voi duce, pe unde ma voi plimba cu el...

Dana.n, Dankutza, Dymomo, Ionela, Ralu, Lavi, Raluci, Lyly si toate fetele....

Laurairina - numai tu stii ce e in sufletul tau legat de ai tai. Poate la vara s-o drege treaba cumva si reuseste frumoasa ta sa-i fure inima bunicului

Dienutze - spor la jurnal



monis si piticutzul Santiago (Iulian 02 nov '09)

In my apron I carry nails, pliers, a heavy hammer, and pride.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns RamonaCopot spune:

Nu-i chip de somn, am scos salteluta de joaca si il am langa mine. Cred ca din cauza de kk e aa marait, abia a facut acum putin si tareeeee.
Na_bo, te ajut eu cu placere. Spune-mi intai daca ai parola, userul cred ca e fulgusori2009, pe gmail, ca pe webshots eu nu stiu i nu am intrat niciodata.
Daca ai parola intra in cont si da-mi de stire, pe pm, daca vrei sa nu mai umplem paginile pe aici si cu din astea si ne apucam de treaba. Dac nu ai parola, iara da de stire, ca sa iti trimit pm.


Ramona,
Mami, dependenta de dragostea barbatilor din viata mea: DOMINIC ANDREI(26/10/2009) si a lui tati Stefi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monis5 spune:

Citat:
citat din mesajul lui RamonaCopot

Nu-i chip de somn, am scos salteluta de joaca si il am langa mine. Cred ca din cauza de kk e aa marait, abia a facut acum putin si tareeeee.
Na_bo, te ajut eu cu placere. Spune-mi intai daca ai parola, userul cred ca e fulgusori2009, pe gmail, ca pe webshots eu nu stiu i nu am intrat niciodata.
Daca ai parola intra in cont si da-mi de stire, pe pm, daca vrei sa nu mai umplem paginile pe aici si cu din astea si ne apucam de treaba. Dac nu ai parola, iara da de stire, ca sa iti trimit pm.


Ramona,
Mami, dependenta de dragostea barbatilor din viata mea: DOMINIC ANDREI(26/10/2009) si a lui tati Stefi



Ramo, ai vazut ce ti-am zis in cap. anterior de yahoomess?

monis si piticutzul Santiago (Iulian 02 nov '09)

In my apron I carry nails, pliers, a heavy hammer, and pride.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ionelamaria spune:

Andre, aproape un n ne-ai dus cu vorba ca ne pui poze cu blonda sexoasa cand ajungi in Italica.... No, amu asteptam sa te tii de cuvant!!! ( acum na... cat de sexy poti fi, mai sexy decat esti? ia sa vedem ca presimt ca o sa crap de invidie!!!)


Mami fericita de Mihnea
Mihnea creste mare (14.11.2009 )
aniversarea nuntii
POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns RamonaCopot spune:

Sarumana Monis, vazut si bagat la Bookmarks,ca am trimis laptopul inapoi la nepoata acasa ieri, sa mai asculte si ea muzica. Maine o astept sa mi-l aduca inapoi sa mai mesteresc putin la el, ca e musai sa vorbeasca si fata cu gajikul pe mess si sa o mai si vada pe webcam.

Ramona,
Mami, dependenta de dragostea barbatilor din viata mea: DOMINIC ANDREI(26/10/2009) si a lui tati Stefi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns RamonaCopot spune:

Citat:
citat din mesajul lui ionelamaria

Andre, aproape un n ne-ai dus cu vorba ca ne pui poze cu blonda sexoasa cand ajungi in Italica.... No, amu asteptam sa te tii de cuvant!!! ( acum na... cat de sexy poti fi, mai sexy decat esti? ia sa vedem ca presimt ca o sa crap de invidie!!!)


Mami fericita de Mihnea
Mihnea creste mare (14.11.2009 )
aniversarea nuntii
POZE




[emoticon din ala ce isi freaca mainile de nerabdare] Si eu astept o poza, da cred ca trebuie sa mai avem rabdare macar o saptamana, pana se despacheteaza si ele si isi gaseste si Andre tinutele ei sexi de pe acolo.

Ramona,
Mami, dependenta de dragostea barbatilor din viata mea: DOMINIC ANDREI(26/10/2009) si a lui tati Stefi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Andrecluj spune:

Citat:
citat din mesajul lui ionelamaria
Andre, aproape un n ne-ai dus cu vorba ca ne pui poze cu blonda sexoasa cand ajungi in Italica.... No, amu asteptam sa te tii de cuvant!!! ( acum na... cat de sexy poti fi, mai sexy decat esti? ia sa vedem ca presimt ca o sa crap de invidie!!!)
Aaaaaaaaaaaaaaa, pai n-am zis ca-s sexoasa acu. Am zis ca am fost si voi fi. In plus, m-am tuns si vocsit pe cand vine tati, cica sa-l surprind, apoi m-a surprins coafeza pe mine. I-am zis sa taie varfurile si sa imi faca suvite blonde, catre gri, m-a tuns aproape periuta si cu suvite galbene. Tati cand m-a vazut m-a intrebat cine si-a batut joc de mine. Asa ca pana la "sexoasa" mai e cale lunga. Dar nimic nu conteaza. Suntem la 25 de grade, pe malul marii, toti oamenii dragi langa mine, mai mult de atat chiar nu pot cere de la viata. Chiara Ada, vita mia , Chiara creste Odiseea plecarii noastre acasa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lili_a spune:

Bonsoir gagici cu mici pitici (Shtephy parca tu ai scos-o pe asta )
Azi o anume persoana mica n-a vrut sa ma lase sa scriu si nici sa prea citesc, e bine ca nici eu nu ma simt prea "scriitoare' azi, deci nu poci pentru ca sa zic decit:
bun sosit acasa la 25 de grade (!!! culmea, dom'le ) sexoasei Andre cu freza de Annie Lennox (io asa mi-amimaginat din ce-ai descris tu acolo )
sa-i zic RamoneiC ca are o semnatura tare
si va las cu o www.trilulilu.ro/MacRatusca/b888476e1b0926" target="_blank">dedicatie speciala pt fetele mai "batriioare" asa... Ma duc la umbra sa citesc...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns raluci_b spune:

na ca am mai descarcat neste pozate

Ralu, mami de Remus Andrei (8 nov '09)Primul an de peripetii
www.popasmusic.com" target="_blank"> un strop de placere
Poze BUBU

"Un optimist nu e decat un prost fericit. Pesimistul e doar un prost." - Louis Bernanos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ionelamaria spune:

Citat:
citat din mesajul lui Andrecluj

Citat:
citat din mesajul lui ionelamaria

Andre, aproape un n ne-ai dus cu vorba ca ne pui poze cu blonda sexoasa cand ajungi in Italica.... No, amu asteptam sa te tii de cuvant!!! ( acum na... cat de sexy poti fi, mai sexy decat esti? ia sa vedem ca presimt ca o sa crap de invidie!!!)


Aaaaaaaaaaaaaaa, pai n-am zis ca-s sexoasa acu. Am zis ca am fost si voi fi. In plus, m-am tuns si vocsit pe cand vine tati, cica sa-l surprind, apoi m-a surprins coafeza pe mine. I-am zis sa taie varfurile si sa imi faca suvite blonde, catre gri, m-a tuns aproape periuta si cu suvite galbene. Tati cand m-a vazut m-a intrebat cine si-a batut joc de mine. Asa ca pana la "sexoasa" mai e cale lunga. Dar nimic nu conteaza. Suntem la 25 de grade, pe malul marii, toti oamenii dragi langa mine, mai mult de atat chiar nu pot cere de la viata.

Chiara Ada, vita mia , Chiara creste
Odiseea plecarii noastre acasa



No bine, atunci sa ne dai poze din vremea "am fost" ca sa stim cum vei arata in vremea "voi fi". Dar m-ai facut curioasa cu surpriza coafezei. Nu de alta... dar coafeza mea e in concediu de crestere a copilului.... si la ea megeam, ma asezam in scaun si-i spuneam: fa si tu ceva sa arat si eu bine.... Restul era treaba ei: tuns, spalat, vopsit, coafat. ma instalam comoda in coafor pentru 3-4 ore... si ma intorceam acasa mereu incantata. Acum, peste cateva luni cunun.... nu se mai pune ca si pana atunci speram sa arat si eu mai altfel... si ma ia groaza ca trebuie sa caut o alta coafeza


Mami fericita de Mihnea
Mihnea creste mare (14.11.2009 )
aniversarea nuntii
POZE

Mergi la inceput