Dovleceii sarbatoresc,6luni implinesc(sept-oct) 80

Raspunsuri - Pagina 9

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Ioanna81 spune:

Mely iti dai seama ca acuma nu mai dormim noi, nu?



Ioana mama lui Carol Ioan


Pataniile noastre

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns raluk16 spune:

Citat:
citat din mesajul lui happy_uka

Io cred ca Mely a castigat la bingo la tv!
Se da un premiu daca ghicim? Un procent,ceva? Jumatate din imparatie si fata de sotie?


Uka, cea mai fericita mamica de C a r i n a - 14 septembrie 2009




Da, si eu vreau un premiu pentru cine ghiceste!!! ce palpitant! Si super ideea cu bingo!

Eu zic ca si-a facut ceva nou la par! Ori o tunsoare noua, ori o culoare noua!!!


Mami fericita de minune Alex (16 octombrie 2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mary_07 spune:

Tzatzelor

Mi-e ca va ganditi prea departe (io m-as fi dus cu gandul la o intalnire cu Anco...dar va fi si aia,sac) si de-aia va spun ...si ca-mi sunteti tare,tare dragi si tare entuziasmate

Surpriza e........maine vine fotograful de care v-am povestit sa le faca poze baietilor



Mely , implinita de Alexandru si Razvan

Astept primavara...

_

"You are worried about seeing him spend his early years in doing nothing. What! Is it nothing to be happy? Nothing to skip, play, and run around all day long? Never in his life will he be so busy again." Jean-Jacques Rousseau

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dana15 spune:

Citat:
citat din mesajul lui happy_uka

Io cred ca Mely a castigat la bingo la tv!
Se da un premiu daca ghicim? Un procent,ceva? Jumatate din imparatie si fata de sotie?


Uka, cea mai fericita mamica de C a r i n a - 14 septembrie 2009






Mamica de minune scumpa Ana Elisa -16.octombrie.2009

Nasterea unei prichindute




Thank God I'm a woman!

www.flickr.com/photos/38426629@N04" target="_blank">Noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns raluk16 spune:

Citat:
citat din mesajul lui Dana15

hai ca am si eu o dedicatie pentru Ralu..imi place de mor de www.youtube.com/watch?v=iCz8R25hlFI&feature=related" target="_blank">fatuca aceasta..vorba Techilei..[emoticon cu lupul ce-si pierde ochii]

Mamica de minune scumpa Ana Elisa -16.octombrie.2009

Nasterea unei prichindute




Thank God I'm a woman!

www.flickr.com/photos/38426629@N04" target="_blank">Noi



iuhuuuu Dana multumesc mult


Mami fericita de minune Alex (16 octombrie 2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anomis28 spune:

Citat:
citat din mesajul lui Iulika29

Iote fetili mele ce fac ele..

eu am vazut un film..si acum imi picå ochii de somn dar am intrat så ii mai spun incå o data, Ralukai LA multi ani cu bucurii!!!

Va pupåcesc!!!pe toaaateee!! Si pe Monica tare , tare

www.webshots.com/user/IulikaB" target="_blank">POZE

Iuliana, Cea mai Fericitå de Bruce Nicholas (14.08.2009)

Bruce, minunea noastrå




ce film? ce film?....
sa stim si noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ioanna81 spune:

Citat:
citat din mesajul lui mary_07

Tzatzelor

Mi-e ca va ganditi prea departe (io m-as fi dus cu gandul la o intalnire cu Anco...dar va fi si aia,sac) si de-aia va spun ...si ca-mi sunteti tare,tare dragi si tare entuziasmate

Surpriza e........maine vine fotograful de care v-am povestit sa le faca poze baietilor



Mely , implinita de Alexandru si Razvan

Astept primavara...

_

"You are worried about seeing him spend his early years in doing nothing. What! Is it nothing to be happy? Nothing to skip, play, and run around all day long? Never in his life will he be so busy again." Jean-Jacques Rousseau



carevasazica ii faci vedete???? de-abia astept pozele!!!! (ni le arati si noua, nu???)



Ioana mama lui Carol Ioan


Pataniile noastre

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns moni_iulia spune:

Monica,stai linistita ca nici Tudorita nu "vorbeste"mereu iar, faptul ca Dragoselul incearca sa zica ceva si nu reuseste e ok.Asa facea si puiul meu(se agita,misca limbuta,s-ar fi inecat spunand si el ceva) dar, pana la urma a inceput asa din senin sa scoata si sunete.Iar de bine ce se intorcea acum n-o mai face(daca te ajuta cu ceva cred ca tot din cauza de bulane grase ca parca a mai pus ceva intre timp sau o fi uitat?).Cred ca e vorba si de exercitiu,cu Tudorita face tatal meu in fiecare seara "lupte-trante"adica il pune pe burta la el si-i sprijina talpile iar el se impinge sa-i ajunga la ochi sau in pat avand ca finish vreo jucarie.
Eu am un ptic cu picioarele: cand il pun sa paseasca il misca mult mai putin pe dreptul(la inceput nu pasea deloc cu el) si oricum data trecuta vroia pediatra(in care n-am pic de incredere si la care ma duc doar pt vaccin) sa-mi dea trimitere la ortoped ca are "pliuri asimetrice si calca stramb cu stangul" cea ce nu se intampla iar la vremea respectiva(la 2 luni) nu calca deloc si problema mea era inimioara dar,cand a vazut c-o cinstesc s-a evaporat trimiterea.Imi doresc dar sa n-am nevoie de ea pt alte motive niciodata ca asa o s-o mai pastrez multa vreme.Ma enerveaza c-o deranjeaza c-o sun desi s-a intamplat doar de 2 ori si in timpul programului si s-ar putea s-o iau de ciuf joi cand ma duc la vaccin ca a zis sa ma duc direct(joi pe 18) sa n-o mai sun si ziua de puericultura e martea si tare mi-e ca o sa comenteze ca asa a facut si data trecuta...

Mamica iubitoare de Tudorita Mihaita in asteptarea primaverii
Romania- The land of choice




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns raluk16 spune:

Citat:
citat din mesajul lui mary_07

Tzatzelor

Mi-e ca va ganditi prea departe (io m-as fi dus cu gandul la o intalnire cu Anco...dar va fi si aia,sac) si de-aia va spun ...si ca-mi sunteti tare,tare dragi si tare entuziasmate

Surpriza e........maine vine fotograful de care v-am povestit sa le faca poze baietilor



Mely , implinita de Alexandru si Razvan

Astept primavara...

_

"You are worried about seeing him spend his early years in doing nothing. What! Is it nothing to be happy? Nothing to skip, play, and run around all day long? Never in his life will he be so busy again." Jean-Jacques Rousseau



Ce-mi place ca nu ne-ai lasat cu ochii in soare!!! Abia astept sa vad pozele!!!


Mami fericita de minune Alex (16 octombrie 2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dana15 spune:

La multi ani Raluk!!!

Mamica de minune scumpa Ana Elisa -16.octombrie.2009

Nasterea unei prichindute




Thank God I'm a woman!

www.flickr.com/photos/38426629@N04" target="_blank">Noi

Mergi la inceput