LMA!! Ghiocei de Martie-Aprilie 2009*158*

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns novus spune:

Citat:
citat din mesajul lui Adee


Magdy, felicitari!!!

Daca va plac jucariile din lemn, am pus poze cu noua noastra achizitie, care a avut foarte mare succes http://picasaweb.google.com/ArianaMoldovan/10Luni#5438859168243447458 (si daca sunteti satule de prea multa muzica de la jucarii )

purcelusa mea mica Ariana - 24.03.2009 - am prins viteza

10 LUNI


Super jucarie !! de unde ai luat-o ?

Mami lui www.flickr.com/photos/31088780@N05/" target="_blank">Alexandra (03.03.09)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns novus spune:

Ayla vad ca zici ceva de un ghid practic , oare am ratat eu unde se afla postat sau ce e cu el ?!!

Mami lui www.flickr.com/photos/31088780@N05/" target="_blank">Alexandra (03.03.09)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns novus spune:

Fetelor, ma doare ovarul stang de numa' oare ce as putea lua ??!! sigur m-am racit !!

Revin dupa ce se culca printesa zambarici !!

Mami lui www.flickr.com/photos/31088780@N05/" target="_blank">Alexandra (03.03.09)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns m_monique spune:

Citat:
citat din mesajul lui novus

Fetelor, ma doare ovarul stang de numa' oare ce as putea lua ??!! sigur m-am racit !!

Revin dupa ce se culca printesa zambarici !!

Mami lui www.flickr.com/photos/31088780@N05/" target="_blank">Alexandra (03.03.09)




supozitor de diclofenac.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ayla21 spune:

Novus, este vorba de "June Oberlander GHID_PRACTIC pentru cresterea copilului pana la 5_ani", e pe mailul comun.



Monica, mami de Claudiu si Luana - Sunt o mica printesa - Foto & Video

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ayla21 spune:

Citat:
citat din mesajul lui novus

Fetelor, ma doare ovarul stang de numa' oare ce as putea lua ??!! sigur m-am racit !!

Revin dupa ce se culca printesa zambarici !!

Mami lui www.flickr.com/photos/31088780@N05/" target="_blank">Alexandra (03.03.09)



Aulin mi-a dat mie dr. si Prementrid.



Monica, mami de Claudiu si Luana - Sunt o mica printesa - Foto & Video

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns novus spune:

Citat:
citat din mesajul lui Ayla21

Novus, este vorba de "J. Salome - Mami Tati Ma Auziti (Limbaje non-verbale la copii)", pt care eu am dat odata link pt dowload, apoi am spus ca este pe mailul comun trimisa de Kea, apoi eu am trasformat-o in jpg fiecare pagina sa le pot citi/printa, si am mai spus inca o data ca m-am apucat sa lucrez din ea.
Ok, mai mult, cu ce te pot ajuta?
Descarc-o de pe mailul comun, daca te ajuta mai mult in format jpg, mie nu-mi plac documentele pdf, ti-o pot trimite pe mess eventual, are 68 MB si nu vrea pe mail ca o trimiteam. Eu printez cateva pagini si mi-e mai usor, sa nu fie nevoie sa stau la comp sa citesc.
Scuze, dar m-a enervat cineva pe forum, si ma enerveaza cand scriu, dau link, ma agit si nu ma baga nimeni in seama.



Aaa despre asta e vorba, am descarcat-o atunci si mi-am trimis-o la birou sa o listez dar ieri cu nebunia, am uitat

Mersi !!

Mami lui www.flickr.com/photos/31088780@N05/" target="_blank">Alexandra (03.03.09)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns novus spune:

Citat:
citat din mesajul lui m_monique

Citat:
citat din mesajul lui novus

Fetelor, ma doare ovarul stang de numa' oare ce as putea lua ??!! sigur m-am racit !!

Revin dupa ce se culca printesa zambarici !!

Mami lui www.flickr.com/photos/31088780@N05/" target="_blank">Alexandra (03.03.09)




supozitor de diclofenac.



merge daca alaptez ?

Mami lui www.flickr.com/photos/31088780@N05/" target="_blank">Alexandra (03.03.09)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ilinca_M. spune:

Ba pardon, Denisamada, in prima poza a ta nu seamana cu tine, intr-adevar, dar in urmatoarele doua poze da! Deci as inclina spre un 70% tati, 80% mami. Dar privirea aceea sfredelitoare e nota ei personala, hihi.
Ooo, carmenada, si uitasem de pozele alea:))) Nu m-am mai uitat la un secol la ele. Si mie-mi placea freza aia ca era super usor de intretinut (adica nu trebuia sa faci nimic) dar coafeza care mi-a facut-o a emigrat Dar bretonul ala ce-l aveam nu e dificil, dfoar ca tre scurtat o data pe luna.
Ayla, nu vreau altceva decat blond, fiindca ce ar fi? Roscata am fost muuulti ani, m-am saturat (si aratam si cam Chukie), satena as fi absolut banala si stearsa, bruneta am fost odata, la 19 ani (noroc ca doar cu nuantator) si nu mi-a stat bine chiar deloc. Plus ca husbandul s-ar imbolnavi de corason.
Magdy, deci Balantza...foarte frumosh! Sau cu ceva graba fecioara?...
Adee, super jucaria, de unde e?

mami de Sophia-Diana (Sophiphi)
9luni

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ayla21 spune:

Citat:
citat din mesajul lui novus
Aaa despre asta e vorba, am descarcat-o atunci si mi-am trimis-o la birou sa o listez dar ieri cu nebunia, am uitat

Mersi !!

Mami lui www.flickr.com/photos/31088780@N05/" target="_blank">Alexandra (03.03.09)



Io am editat dar deja ai citit. Dispar sa ma calmez.
Nu, e vorba despre "June Oberlander GHID_PRACTIC pentru cresterea copilului pana la 5_ani"
Prima data am editat imediat sa schimb titlul, a doua oara sa schimb...tonul.



Monica, mami de Claudiu si Luana - Sunt o mica printesa - Foto & Video

Mergi la inceput