LMA!! Ghiocei de Martie-Aprilie 2009*158*

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Dodo-pui spune:

Citat:
citat din mesajul lui Ayla21

Dodo, nu, altceva am spus. Dar iti trimit tie ce am eu, nu e cine stie ce, cred, fata de ce faceti voi deja.




Multumesc...nu aveam Etapele dezv....
Noi ne-am apucat efectic de treaba fara sa mai caut ceva despre normalitate...
multumesc inca odata



Blogul www.bogdan-andrei-speranta-moare-ultima.blogspot.com/" target="_blank">Speranta moare ultima
Blogul lui Bogdan Andrei , goblenuri,BazarBogdan,Varsta lui Donu' Bodo,Varsta Isabella-Elena
Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la
Dumnezeu imposibilul!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns m_monique spune:

magdyi felicitari! sa ai puterea sa duci sarcina cat mai usor si mai aproape de termen. deasemenea, iti doresc sa o intarcare cat mai usoara pt gabriel.

sympliana_m mi-a placut expresia "dop-model". s-a amuzat si sotul.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carmenada spune:

In primul rand
Magdy felicitari! Sa dea Dumnezeu sa ai o sarcina usoara

Ayla, Ilinca, Denisamada multumesc mult pentru rraspunsurile voastre am fost la farmacie si aveau deja facut un preparat care este o combinatie din toate trei variantele voastre: nistatin glicerina boraxata, vitamina E si xilina. Am si aplicat si ma simt mai bine

Ilinca am aruncat o privire rapida in pozele tale si mi-au placut mult www.hi5.com/friend/photos/displayPhotoUser.do?photoId=11344167&albumId=1599289&ownerId=10018053 br / " target="_blank">freza culoarea si ....dantura Io nu mi-as face breton pentru ca mi se pare pretentios ... am avut o singura data si ma enerva ingrozitor - ma gadila pe frunte, nu se aseza niciodata cum vroiam eu si crestea asa de repede ca ma duceam la coafor de doua ori mai des decat in mod normal. Dar este doar opinia si experienta mea.

Carmen mamica fericita de elefantica Ina Gabriela (16.03.2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dodo-pui spune:

Citat:
citat din mesajul lui carmenada

In primul rand


Ilinca am aruncat o privire rapida in pozele tale si mi-au placut mult www.hi5.com/friend/photos/displayPhotoUser.do?photoId=11344167&albumId=1599289&ownerId=10018053 br / " target="_blank">freza culoarea si ....dantura



Nu stiu ce ai vrut sa arati dar aceea este fotografia Donului meu



Blogul www.bogdan-andrei-speranta-moare-ultima.blogspot.com/" target="_blank">Speranta moare ultima
Blogul lui Bogdan Andrei , goblenuri,BazarBogdan,Varsta lui Donu' Bodo,Varsta Isabella-Elena
Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la
Dumnezeu imposibilul!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carmenada spune:

Va servesc si pe voi cu o prajiturica buna buna si sanatoasa, fara zahar, ou, unt sau margarina. Ina a papat o bucatica si acuma ma intreb daca avea voie stafide ...

Carmen mamica fericita de elefantica Ina Gabriela (16.03.2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ayla21 spune:

Ah, ce m-am enervat.
Anyway...
Au papat copiii mei de m-am mirat si eu. Mi-am amintit ca uitase Luana o perioada de orez, ea care papa orice cu orez.
Am facut curat, am gatit, am hranit copiii.
Noua expresie a lui Clau "mami, eu sunt un pui se usha".
Dodo
Denisa, pai daca nu stii unde erai tu si cu cine a facut-o...poate s-a clonat. E dulce Adeluta, ori pe cine ar semana.



Monica, mami de Claudiu si Luana - Sunt o mica printesa - Foto & Video

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns m_monique spune:

Citat:
citat din mesajul lui carmenada

Va servesc si pe voi cu o prajiturica buna buna si sanatoasa, fara zahar, ou, unt sau margarina. Ina a papat o bucatica si acuma ma intreb daca avea voie stafide ...

Carmen mamica fericita de elefantica Ina Gabriela (16.03.2009)


pune reteta.
stafide are voie. in general, sunt interzise celor mici pentru ca exista risc de asfixiere. dar in prajitura riscul acesta e diminuat.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns novus spune:

Citat:
citat din mesajul lui magdyi2001

Buna fetele!

Multumesc tuturor fetelor care sau gandit la mine astazi si mi-au tinut pumnii. Si hai sa va spun si de ce...

ASTEPT UN BEBE!!!

Magdy, de Gabriel mititel (05.03.2009) si Theodora ingeras dragalas.
Cei trei Palmieri

Povestea ei,povestea lui,povestea noastra...



FELICITARI !!!


Mami lui www.flickr.com/photos/31088780@N05/" target="_blank">Alexandra (03.03.09)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ayla21 spune:

Citat:
citat din mesajul lui carmenada

Va servesc si pe voi cu o prajiturica buna buna si sanatoasa, fara zahar, ou, unt sau margarina. Ina a papat o bucatica si acuma ma intreb daca avea voie stafide ...

Carmen mamica fericita de elefantica Ina Gabriela (16.03.2009)

Dulce Ina cum papa
Ia da reteta si la noi, daca e buna si pt copilasi.



Monica, mami de Claudiu si Luana - Sunt o mica printesa - Foto & Video

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Adee spune:


Magdy, felicitari!!!

Daca va plac jucariile din lemn, am pus poze cu noua noastra achizitie, care a avut foarte mare succes http://picasaweb.google.com/ArianaMoldovan/10Luni#5438859168243447458 (si daca sunteti satule de prea multa muzica de la jucarii )

purcelusa mea mica Ariana - 24.03.2009 - am prins viteza

10 LUNI

Mergi la inceput