LMA!! Ghiocei de Martie-Aprilie 2009*158*

Raspunsuri - Pagina 16

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mireal spune:

l-am culcat pe theo si in loc sa fac treaba ca am o gramada stau si bantui pe aici.stiti cumva un pediatru bun in aparatorii patriei,berceni?am pus 2 poze cu mine sa ma cunoasteti,sunt de duminica ca am fost la nasi si m-am machiat un pic,altfel nu dau bine in poze,nu am fata fotogenicahttp://picasaweb.google.com/mireeal/10Luni#

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ramona7575 spune:

Tufete!
Voi cum le dati la copii Vigantolul? In ceai? Simplu in lingurita? Odata cu mancarea ?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ayla21 spune:

Ramona, in gurita direct, nu e recomandat in ceai, lingurita, biberon, pt ca e uleios, si se pierde, se prinde de peretii sticlei de ceai, a linguritei, si nu mai asimileaza toata cantitatea.



Monica, mami de Claudiu si Luana - Sunt o mica printesa - Foto & Video

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ayla21 spune:

Mireal, de la tine a mostenit ochisorii. Esti frumoasa.



Monica, mami de Claudiu si Luana - Sunt o mica printesa - Foto & Video

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Bianca2503 spune:

Citat:
citat din mesajul lui ramona7575

Tufete!
Voi cum le dati la copii Vigantolul? In ceai? Simplu in lingurita? Odata cu mancarea ?



Direct in gura ca la puii de cioara.
Deschide singur gura cand vede sticla.

Motivele ti le-a descris Ayla.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Timi07 spune:

Citat:
citat din mesajul lui aris26


timi- nici eu nu prea mai fac fatza cu cititul. lasa si tu ce ai pierdut si gata, ca doar am stabilit ca nu da nimeni extemporal




25 martie 2009



simpatica esti.
Mi-ar fi placut sa fi avut posibilitatea sa fiu mai activa, sa ma pot bucura de realizarile si descoperirile colegilor de bebelusie a Sayei (sa ma bucur la zi nu la FF si aia cu multe lipsuri) si mai ales sa fi avut timp sa le spun cate un LA MULTI ANI la fiecare in parte....



Timi, Maria Sophie(05.08.2007) si Sarah Ioana (14.04.2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ayla21 spune:

Monica, e adorabil Cristi, ce frumos papa si ce mamicute haioase are el ca partenere de joaca.
Geanina, sunt si cereale cu gris. Dar ocazional ii poti da gris normal, dar nu zilnic, de ex cum i-ai putea da alte cereale pt bebelusi care au vitamine in ele. Asta era ideea, nu e toxic grisul simplu, dar nu dat regulat la bebe, sunt de preferat cerealele sau cerealele cu gris.
Eu aseara i-am dat prima data gris simplu, facut in lapte normal, in care am adaugat 2 linguri de miere la 1 litru de lapte. Au papat toti 3 copiii mei cate un bol mare fiecare, cot la cot, de la mic la mare.



Monica, mami de Claudiu si Luana - Sunt o mica printesa - Foto & Video

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ayla21 spune:

Citat:
citat din mesajul lui Bianca2503
Direct in gura ca la puii de cioara.
Deschide singur gura cand vede sticla.

Exact
Pui de cioara super tare!



Monica, mami de Claudiu si Luana - Sunt o mica printesa - Foto & Video

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rivali spune:

Multumesc de urari fetelor !
Mai avem un pas pana la 1 an

La multi ani gemenilor, Vlad si Catalin!



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns denisamada spune:

Citat:
citat din mesajul lui Nicky09
Poze: vazute toate, retinut ochi frumosi, jucarie interesanta de lemn, prajitura apetisanta, par lung si frumos al Ilincai, fara breton( cred ca totusi niste suvitze nu i-ar schimba look-ul in rau),asemanare izbitoare intre tata si fiica de Dodo, mama cu trasaturi de modele de mici, respectiv Shasa, ce ar mai fi......offff, gata, s-a rupt filmul.


Aha! Deci cu Dodo a facut-o ta'su, zici?


Sau a pus si Dodo poze pe tema asta si nu am vazut eu?

Denisa-Madalina fericita de Adela-Marisa ( 5 aprilie 2009 )

Mergi la inceput