LMA!! Ghiocei de Martie-Aprilie 2009*158*

Raspunsuri - Pagina 13

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns gigelica20 spune:

Felicitari Madgy

Si am si eu o veste: NU mai vreau bebe2...Nu mi-a trasnit asa, peste noapte. Nu nu nu...ma framant de ceva vreme...am argumentele mele, probabil care tot pe mine m-au convins si...las totul la voia Bunului Dumnezeu...




Gigelica,mami de Victor-Andrei - Pitonul
30 martie 2009

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aris26 spune:

neatza
contrar tuturor ashteptarilor piticul meu a dormit pt prima data in viata lui(cred) de la 10 seara pana la 7.30 fara nici cea mai mica trezire...nici car nu a zis toata noaptea, nu i-am dat nici nurofenul de la 11 pt ca mi s-a parut o tampenie sa il trezesc.
asta dupa ce ieri toata ziua a marait absolut non-stop,nimic nu ii convenea, cred ca nu a ras de mai mult de 10 ori toata ziua. nu a mai facut nici febra deloc, dimineata in schimb a luat-o de la capat cu tusea si mucii, maraiala si plansul de la masele(deshi e indopat la 8 ore cu ibuprofen si il frec constant cu orajel...nimic nu merge)

gigelica - bazinul ar fi trebuit sa isi revina in 11 luni, probabil mai ai de dat jos kg, dar sa stii ca intr-adevar pe burta si sholduri au ramas si la mine ceva depozite deshi am tot atatea kile ca inainte. oricum, daca zici ca ai 70 si, esti o norocoasa pt ca sincer nu se vad. eu puteam sa jur ca nu ai mai mult de 62-65.

nikoleta - am reusit sa rezolv problema cu laptele. i-am luat humana junior drink(merci Petra) si bea zilnic(treaz fiind) aproape o cutie intreaga(450ml) si vad ca nu mai vrea noaptea lapte deloc. ii pun in pahar si ii dau cu paiul sau direct, din cand in cand, de sete.

monique - of, si voi?sper sa ii treaca repede si ai grija de cel mare sa nu o ia si el.

olga - sa stii ca fac treaba aerosolii dar eu ma chinui groaznic sa il fac sa stea, plange si se agita groaznic. azi dim. l-am lasat cu masca un pic departata de fatza si asa a rezistat pana la final. tu cum faci?


25 martie 2009

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns m_monique spune:

gigelica20 zi-mi si mie ce program e la diplome la ASE. poate reusesc si eu anul acesta sa-mi ridic diploma de master, ca au trecut numai 10 ani de atunci.

aris, andrei tocmai a terminat boala. acum boala ne pandeste pe mine si pe sot.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aris26 spune:

LA MULTI ANI gemenilor VLAD si CATALIN!

LA MULTI ANI STEFAN ALEXANDRU!


25 martie 2009

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ayla21 spune:

La multi ani celor ce-si serbeaza ziua onomastica!
Multa sanatate Ioanei!



Monica, mami de Claudiu si Luana - Sunt o mica printesa - Foto & Video

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dodo-pui spune:

Citat:
citat din mesajul lui m_monique

vai cat am cautat subiectul!
nu intelegeam unde a disparut.

-------------------------------------------------------------------------
mami de Andrei (16.12.2006) si Ioana (03.04.2009)


Buna si de la noi
si eu abia am gasit subiectul norc cu Lucia care a scris la capitolul trecut si am intrat cu link-ul aici



Blogul www.bogdan-andrei-speranta-moare-ultima.blogspot.com/" target="_blank">Speranta moare ultima
Blogul lui Bogdan Andrei , goblenuri,BazarBogdan,Varsta lui Donu' Bodo,Varsta Isabella-Elena
Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la
Dumnezeu imposibilul!


Mergi la inceput
Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns petrean spune:

vai..mai fetelor..rad..de nu mai pot...picii mei..erau in patut.se jucau..si cum mai nou cu iesitul dintilor refuza sa manance..mai orice si isi duc traiul cu lapte.i-am dat lapte lui vladut. El era la ora mesei, si nu a vrtu fructe. La un moment dat aud urlete..si ce credeti??Catalin..s-a servit cu sticluta lui Vlad..ca deh..el nu primeste?bravo..bun baiat. mereu isi ia tot ce vrea..fara sa ceara, sau sa atea la discutii.



Vlad si Catalin-17.03.2009
Andrei Luca -15.12.2006

Vizitati magazinul

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dodo-pui spune:

Citat:
citat din mesajul lui petrean

Dodo.nu a ajuns coletul?



Vlad si Catalin-17.03.2009
Andrei Luca -15.12.2006

Vizitati magazinul

Ieri nu a ajuns,,,poate azi..sa-ti traiasca puii sanatosi si norocosi

Insanatosire grabnica tuturor puiutzilor bolnaviori!



Blogul www.bogdan-andrei-speranta-moare-ultima.blogspot.com/" target="_blank">Speranta moare ultima
Blogul lui Bogdan Andrei , goblenuri,BazarBogdan,Varsta lui Donu' Bodo,Varsta Isabella-Elena
Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la
Dumnezeu imposibilul!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ramona7575 spune:

Madgy - felicitari, sa ai o sarcina usoara... sper sa raman si eu cu bb2 anul viitor
Am foat ieri la pedi.si a zis ca Stef are greutatea si inaltimea unui bb de un an, este sanatos dar putin cracanat, daca pana la un an si 2 luni tot asa ramane sa merg la ortoped.
In rest, fericire cu sotul langa mine.... ca 2 indragostiti, pe 24 febr. (de Dragobete) implinim 9 ani de casnicie .
Va pup, a duc la un somn scurt si un iubi (poate ma impiedic un pic)

Mergi la inceput