LMA!! Ghiocei de Martie-Aprilie 2009*158*

Raspunsuri - Pagina 11

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Nicky09 spune:

..aaa, nu Oli, nu e ca ma asteptam la ceva mai interesant, ma gandisem doar ca ar putea fi ceva antrenant, in stil japonez sau oricum chinezesc dupa nume, dar credeam ca e un joc distractiv..., vrei sa iti pui sotul la slabit sau de ce va chinuiti picioarele?

Mina si ... fluturas...Nicholas (10.04.09)
Eu...in lumea asta ciudata
"In steaua ta sa crezi chiar daca cerul este innorat!"
8 luni si ceva
Nicho la 9 luni

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nicky09 spune:

In seara asta, desi i-am facut baie, Nicho vad ca are de gand sa se trezesaca din ora in ora , a adormit la 10 jumate si s-a trezit deja de 2 ori pana acum, ce e drept adoarme repede la loc.

Mina si ... fluturas...Nicholas (10.04.09)
Eu...in lumea asta ciudata
"In steaua ta sa crezi chiar daca cerul este innorat!"
8 luni si ceva
Nicho la 9 luni

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nicky09 spune:

Noapte buna.... , ma duc sa prind si eu un puiutz de somn pana se trezeste iar d-l fluture. Somn usor!

Mina si ... fluturas...Nicholas (10.04.09)
Eu...in lumea asta ciudata
"In steaua ta sa crezi chiar daca cerul este innorat!"
8 luni si ceva
Nicho la 9 luni

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carmenada spune:

Buna dimineata! Dau o halba de cafea ca am avut o noapte mai mult alba decat dormita, a matait Ina (si sigur nu de foame )de la 3-6.30. Cred ca de la dinti ca adormea in brate si dupa 15 min se trezea urland iar dupa ce se linistea cat de cat gemea

LA MULTI ANI VLAD SI CATALIN
LA MULTI ANI STEFAN ALEXANDRU

Carmen mamica fericita de elefantica Ina Gabriela (16.03.2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Bianca2503 spune:

Neata,

Noi am dormit usurel asa. Cu n treziri-mataieli, maraieli nu stiu de a cel. God bless the tzatza!!!

Aici gasiti poze din drumul spre Mroc din dec 2007-ian 2008 (vol 1, ca vol 2 se incarca acum)

Iar aici sunt poze din a doua tura in Maroc, august 2008.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carmenada spune:

Citat:
citat din mesajul lui Bianca2503

Neata,

Noi am dormit usurel asa. Cu n treziri-mataieli, maraieli nu stiu de a cel. God bless the tzatza!!!

Aici gasiti poze din drumul spre Mroc din dec 2007-ian 2008 (vol 1, ca vol 2 se incarca acum)

Iar aici sunt poze din a doua tura in Maroc, august 2008.


Din pacate eu nu reusesc sa vad pozele si la cafea ar merge niste albune de poze.Trebuie sa am cont pe site-ul cu pricina sau sa ma inregistrez?

Carmen mamica fericita de elefantica Ina Gabriela (16.03.2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Bianca2503 spune:

Citat:
citat din mesajul lui carmenada

Citat:
citat din mesajul lui Bianca2503

Neata,

Noi am dormit usurel asa. Cu n treziri-mataieli, maraieli nu stiu de a cel. God bless the tzatza!!!

Aici gasiti poze din drumul spre Mroc din dec 2007-ian 2008 (vol 1, ca vol 2 se incarca acum)

Iar aici sunt poze din a doua tura in Maroc, august 2008.


Din pacate eu nu reusesc sa vad pozele si la cafea ar merge niste albune de poze.Trebuie sa am cont pe site-ul cu pricina sau sa ma inregistrez?

Carmen mamica fericita de elefantica Ina Gabriela (16.03.2009)


habar n-am daca trebuie cont ca am gasit aseara site-ul asta.
oricum, contul se face in 10 sec ca cer doar nuimele si adresa de email si e gata.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns m_monique spune:

buna dimineata!
buna cafeluta!

dop-model ioana e bolnava. ieri incepuse sa tuseasca destul de urat, dupa ce cateva zile a avut doar muci. am fost la dr si i-a dat antibiotic si aerosoli. i-a facut si evaluarea pt 10 luni: are 10,8 kg.
a vazut-o cum merge, ca stie sa ia si curbele. la un moment dat ioana nu a mai vrut sa mearga. ca sa o determin sa mai faca cativa pasi, am scos arma secreta: tzitzi. ioana a inceput sa rada si sa vina la mine. s-a distrat si doctora.

azi noapte a fost liniste pana pe la 3, cand s-a trezit andrei cu fata la cearceaf. s-a apucat sa planga si sa maraie ca de ce nu i-am pus mai multa apa in cana lui, ca pleaca sa doarma cu tati, program artistic. pe la 4 s-a calmat. atunci s-a trezit ioana. a baut apa, apoi tzitzi. a incercat sa adoarma, dar nu putea sa respire de muci. dupa ce i-am aspirat mucii, a reusit si ioana sa adoarma, pe la 5:30.
trezirea finala a fost pe la 8.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns m_monique spune:

vai cat am cautat subiectul!
nu intelegeam unde a disparut.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Bianca2503 spune:

m_monique, sanatate multa pentru umflatica mica.
Daca aveti antibiotic o sa va reveniti in 2 zile.

Mergi la inceput