LMA!! Ghiocei de Martie-Aprilie 2009*158*

Raspunsuri - Pagina 10

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns shasa spune:

Gata fetele, fug la somn
Noapte buna!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olishka spune:

Monnvas da nu ti-e somn? Aseara te-ai culcat destul de tarziu si te-ai si trezit devreme. sau ai recuperat astazi in timpul zilei?



Olga, mamica lui David iepurasul

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olishka spune:

Noapte buna Shasa

Cand mai ai timp, sa ne povestesti din nazbatiile indienilor, caci sunt convinsa ca ai "material"

Olga, mamica lui David iepurasul

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olishka spune:

Nu mai pot de nervi Abia acum mi-am dat seama ce adaosuri au farmaciile. Cand ma intorceam de la dr, am trecut pe la farmacie (Help Net) sa iau medicamentele prescrise. Bineinteles ca a pus David ochi pe jucarii si a trebuit sa-i iau ceva. Ia-m luat un telefon de la Fisher Price caci s-a jucat mai demult cu asa ceva si-i placuse. Doar ca am dat 11O RON pe el si pe site-uri este maxim 70 Nu mai fac tampenii din astea. Cu 30 de RON....ma pensam

Olga, mamica lui David iepurasul

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olishka spune:

Ma dor picioarele. A "organizat" Cristi in seara asta Tae-bo in living in 3 A fost SUPER, ne-am distrat! mai repetam si maine figura

Olga, mamica lui David iepurasul

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nicky09 spune:

Bu-hu hu si de la mine....am recuperat pana acum, ce sa fac, a nu raman in urma.
Asa ce ma enerveaza laptopul asta ca nu prea mai are viteza si dureaza pana se deschide ceva... , la atatea poze cate aveam de vazut, a trecut timpul si nah ca am ajuns la 12 noaptea.


Mina si ... fluturas...Nicholas (10.04.09)
Eu...in lumea asta ciudata
"In steaua ta sa crezi chiar daca cerul este innorat!"
8 luni si ceva
Nicho la 9 luni

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olishka spune:

Da, se pare ca am ramas singura cu BU-HU-HU!!!

As merge sa-l sperii pe al meu sot , caci vad ca au inceput sa apara fratiori de ghiocei si noi nimic, dar (1) ma dor picioarele de nu mai pot si (2) David se trezeste f des si decat sa se trezeasca cand este partea cea mai interesanta, mai bine deloc Asa ca sa mai astepte fratiorul/surioara...

Olga, mamica lui David iepurasul

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nicky09 spune:

Magdy-super veste in mijloc de februarie, bravo si felicitari!

Poze: vazute toate, retinut ochi frumosi, jucarie interesanta de lemn, prajitura apetisanta, par lung si frumos al Ilincai, fara breton( cred ca totusi niste suvitze nu i-ar schimba look-ul in rau),asemanare izbitoare intre tata si fiica de Dodo, mama cu trasaturi de modele de mici, respectiv Shasa, ce ar mai fi......offff, gata, s-a rupt filmul.

Oliska....ce e ala Tae bo, zi-mi sa organizez si eu...si nu esti singura!

Mina si ... fluturas...Nicholas (10.04.09)
Eu...in lumea asta ciudata
"In steaua ta sa crezi chiar daca cerul este innorat!"
8 luni si ceva
Nicho la 9 luni

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olishka spune:

Niste exercitii fizice. Cristi a gasit cateva filmulete cu instructor si acum ne-am apucat de ele. Te asteptai la ceva mai interesant? Multi

Olga, mamica lui David iepurasul

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nicky09 spune:

Aaaaaa, in legatura cu legumele, eu vreau sa spun ca atunci cand ii dau doar o singura leguma, verdeatza ce-o mai fi, pasata, cu carne sau altceva, nu prea ii place, cand ii dau toate legumele la un loc pasate, ii plac si mananca tot: ii fac pentru 2 zile, imi iese cam jumate de litru...sau kg... de pasat, din care ii dau cate un polonic la fiecare masa de pranz si de cina, la pranz adaug carne, la cina adaug branza.

Mina si ... fluturas...Nicholas (10.04.09)
Eu...in lumea asta ciudata
"In steaua ta sa crezi chiar daca cerul este innorat!"
8 luni si ceva
Nicho la 9 luni

Mergi la inceput