LMA!! Ghiocei de Martie-Aprilie 2009*158*

Raspunsuri - Pagina 9

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns shasa spune:

ILINCA din ce am frunzarit eu repede prin albumele tale, cel mai mult mi-au placut pozele in care aveai parul lung fara breton. Iti spun ca (cel putin asa vad eu) iti sta extraordinar fara breton.
PAREREA MEA: pacaleste cumva bretonul ala pana creste si nu il mai taia....cat despre suvite nu stiu ce sa zic?!
Mie imi place FOARTE cum iti sta blonda si atat, fara alte culori, si fara breton

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns shasa spune:

Citat:
citat din mesajul lui denisamada

De cand zic ca urc poze cu noi... Ia priviti si spuneti, unde eram eu cand a facut-o ta'su? Si mai ales, cu cine?

Denisa-Madalina fericita de Adela-Marisa ( 5 aprilie 2009 )


Hm, ori sunt eu prea obosita si nu mai vad bine....dar mie mi se pare ca semana mai mult cu tine. Mi se pare ???

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olishka spune:

Salutare!!!

IN PRIMUL RAND Felicitari Magdy!!! La asta chiar nu ma asteptam Sa ai o sarcina usoara si un bebe sanatos

Multumim frumos pentru urari si LA MULTI ANI ghioceilor nascuti in data de 16, cu dedicatie speciala pentru nora mea

Monnvas o stiam si eu pe asta cu "gireada" Parca in zona moldovei se spune asa. Intre noi fie vorba, nu-mi place deloc numele asta, dar incerc sa ma obisnuiesc. Toata lumea il poceste, iar apogeul a fost cand cei de la curatatorie ne-au tot adus 1 an de zile la rand hainele si factura pe "cireasa" Atunci i-am zis lui Cristi ca ma duc sa-mi iau numele inapoi, dar m-am razgandit intre timp

Leeloo spor la pregatiri Eu am fost atre relaxat la nunta, nici macar nu stiam ce meniu avem caci am ales la intamplare si apoi am uitat, dar nici acum nu stiu ce s-a mancat caci la ce rau mi-a fost n-am mancat si nici n-am baut nimic. Dar nu s-a plans nimeni Nici macar tortul nu stiam cum o sa arate, iar cand ni l-au adus nu l-am studiat deloc. Acum cateva zile povesteam cu Cristi de nunta si am zis hai sa ne uitam si noi la poze sa vedem cu a aratat tortul. Acum daca m-as mai marita o data stiu de care as alege, caci intre timp am gasit ceva Dar atunci nu prea m-au interesat astfel de detalii si cred ca bine am facut caci mi-am luat multe griji.
Super simpatic Tudor

Mireal ma bucur ca sunteti mai bine. Nu ati aflat de la ce faceti febra?

Carmenada sa stii ca treaba este mult mai roz. La primul somn l-a adormit tat-su, caci eu am fost la cosmetica sa ma bibilesc, iar la al doilea somn a adormit in masina, in drum spre doctor. Nu l-am alaptat decat dimineata si acum inainte de culcare, caci a inceput sa manance bine. Nu a mai fost asa disperat sa-mi tina sfarcul zeci de min in gura. Dar noaptea tot se trzeste des.
Sper sa-ti treca repede neplacerile

Aris sper ca sunteti mai bine. Baga aerosoli caci fac minuni Si eu sunt de parere ca aveti nevoie de o vacanta dupa ce terminati cu toata nebuneala. Si eu vreau in vacanta

Ilinca si mie imi place muuuult de tot cum iti sta cu parul mai lung si cu carare pe mijloc. Acum parca il ai mai scurt, nu? Sa-l lasi sa creasca Esti tare frumi asa Si eu votez pentru blond. Breton nu ti-as recomanda, acum. Trebuie sa-l bibilesti mult. Am avut si eu si abia am asteptat sa-mi cresca si n-aveam copil. Da ma tot bate barbatu la cap sa-mi fac iarasi. Ar vrea el

Novus unde ai apucat s araceti? Hai sa te faci bine

Am vazut poze cu Briss si mamica cea frumoasa, "tat-su" lu Adelake (Doamne ce mai semana!), cu Dop-modelul Ioana care este si tare harnicuta si-si face treaba pe la bucatarie, cu Ariana si noile achizitii (super se joaca), cu Shasa cea mica, frumoasa de mititica.

Gigelica ma bucur ca ai trecut pe-aici Si are dreptate Simplyana, ce-i cu la semnatura? Caci eu te-am vazut si esti o mamica superba Sa nu te mai prind

Olga, mamica lui David iepurasul

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olishka spune:

Scuzati mesajul kilometric , dar daca scriam mai multe ocupa si mai mult spatiu

Olga, mamica lui David iepurasul

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Monnvas spune:

Citat:
citat din mesajul lui Kea

Ca era sa uit, Ilinca, mie imi placi tare mult in pozele cu Manole, acolo erai cu parul lung, fara breton si cu carare pe mijloc. Pozele alea le-am vazut inca de cand eram gravide si foarte faine le gasesc.

Keutu cheliutu


Subscriu! Dar nu te poti duce la par-stilist sa-i zici: va rog, vreau si eu un pic mai lung...

Monica mami de cu motoras CRISTIAN

(7.03.2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Monnvas spune:

Ia sa vedem, cu cine fac bu-hu-hu in seara asta?

Monica mami de cu motoras CRISTIAN

(7.03.2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns shasa spune:

Citat:
citat din mesajul lui Kea

Shasa tu de mica esti frumoasa! Eu credeam ca ai parul ondulat natural.

Keutu cheliutu


Multumesc!
Cat despre ondulat-- dupa ce il spalt....il dau (parul) cu ....lotiune de corp, bag uscatorul si iese cu onduleuri

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns shasa spune:

Citat:
citat din mesajul lui Monnvas

Ia sa vedem, cu cine fac bu-hu-hu in seara asta?

Monica mami de cu motoras CRISTIAN

(7.03.2009)




As sta eu la un bu-hu-hu...dar cred ca ma bag a somn....ca maine iar ma trezesc in zori.
Promit sa ma las speriata la vara in vacanta mare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olishka spune:

BU-HU-HU

Olga, mamica lui David iepurasul

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olishka spune:

Ilinca s-a votat. Iti lasi parul sa creasca

Olga, mamica lui David iepurasul

Mergi la inceput