Fulgusori de nov-dec 2009 (24)

Raspunsuri - Pagina 19

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns laviniablaga spune:

Monis, multumesc!

Ma prapadesc de ras. De jumate de ora Rares da semne sa se trezeasca...deschide putin ochii si i se inchid instantaneu!!!S-a intors de pe burtica pe spate!!!!

Lavinia, cea mai fericita de Rares Cristian, un grabit!NASTEREA UNUI FULGUSOR GRABITRARES CRESTE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns laviniablaga spune:

Ancutza...tare de tot copilul ala...mai ales la faza cu "i`m sinking"...oricum...daca stau bine si ma gandesc, nu peste mult timp vom avea parte si noi de chestii de genul asta. Deja incep sa imi fac idei cu privire la felul cum imi voi aranja casa sa nu cada strumful meu in vreo capcana de genul aceleia pe care tocmai am vizionat-o!!!

Lavinia, cea mai fericita de Rares Cristian, un grabit!NASTEREA UNUI FULGUSOR GRABITRARES CRESTE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns laviniablaga spune:

Conferinta intre berze
Conferinta la care participa 3 berze. Una intreaba:
-Ce ati mai facut zilele astea ??
Prima barza:
-Eu am adus pe lume 2 gemeni dragutzi!
A doua barza:
-Eu am adus pe lume niste tripleti!
A treia barza:
-Eu am speriat 2 studenti!!

nu stiu ce e cu mine...am chef de ras, cred ca am dormit prea bine!

Lavinia, cea mai fericita de Rares Cristian, un grabit!NASTEREA UNUI FULGUSOR GRABITRARES CRESTE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns laviniablaga spune:

Doi bebelusi la o maternitate. intreaba unul dintre ei:
-Tu ce esti, fetita sau baietel?
la care celalalt raspunde:
-Stai sa plece infirmiera si iti spun.
S-au bagat amandoi in paturica
-Uite, eu sunt fetita pentru ca am totosei roz!!!

Lavinia, cea mai fericita de Rares Cristian, un grabit!NASTEREA UNUI FULGUSOR GRABITRARES CRESTE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns laviniablaga spune:

Un barbat facea cumparaturi intr-un supermagazin cu un carucior in care era si baietelul sau de doi ani. Copilul plangea isteric.Barbatul impingea alene caruciorul, spunand cu o voce linistita:
- Aproape am terminat, Cristi. Incearca sa nu plangi, Cristi. Viata o sa fie mai buna, ai sa vezi. Iti promit eu.
Copilul plangea mai tare, dand din maini si din picioare. Ajunsi la casa, barbatul zice:
- Incearca sa nu mai fii suparat, Cristi. O sa ajungem acasa curand. Totul va fi bine, Cristi.Copilul zbiera din toti rarunchii, aruncand produsele din carucior. Casierita,impresionata ii spune:
- Domnule, este extraordinar cat de bland si calm ii vorbiti baietelului dumneavoastra, Cristi !!!
- Pe baietelul meu il cheama Daniel, eu sunt Cristi …

Lavinia, cea mai fericita de Rares Cristian, un grabit!NASTEREA UNUI FULGUSOR GRABITRARES CRESTE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ionelamaria spune:

Lavi, nu exista dormit prea mult

Shtephy, mi-am amintit de comentariul tau la pozica:"si ce ten inchis are ,fain ,fain". Pai nu asa ne fusese vorba: il iau acasa daca e : gras, mare, chel, cu nasul carn si negru" E acasa, deci a respectat conditiile


Mami fericita de Mihnea
Mihnea creste mare (14.11.2009 )
aniversarea nuntii
POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns laviniablaga spune:

Ralu_seby, tot am vrut sa te intreb dar am uitat...ai pus pernuta in scaunul auto? Sta mai bine??

Lavinia, cea mai fericita de Rares Cristian, un grabit!NASTEREA UNUI FULGUSOR GRABITRARES CRESTE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns laviniablaga spune:

mami de rechinasha, Laurica, ce face tati? cum se mai simte???

Lavinia, cea mai fericita de Rares Cristian, un grabit!NASTEREA UNUI FULGUSOR GRABITRARES CRESTE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dankutza spune:

Lavi vazut, admirat, pupat sunculitele lui Raru.

Diana i-a cam trecut pielea uscata. Sera cand facem baie, pun intr-un tifon, pelin si tarate. Fierb in apa si spal fata cu apa asta. Masaj fac cu o crema de corp de la Bubchen ( Dienutze pt pont). Pe ea scrie ca e avizata si pt dermatita atopica, inclusiv neurodermatite. De fiecare data cand o schimb ii mai dau cu niste cremuta pe burtica si picioruse. Aproape am scapat. Pielea nu mai e rosie dar mai e putin uscata. Tu ce ai rezolvat cu Mustela?

Multumesc pt gandurile frumoase tuturor!

Mami de amazoana

My Perfect Baby - poze de la 6 saptamani(nascuta in 09.12.09)

www.youtube.com/watch?v=eAQj284jG3o" target="_blank"> Varul Zbuciumix iubeste pe verisoara Atomix

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns laviniablaga spune:

Dankutza si eu tocmai am admirat-o pe Cezara in albumul de doua lunitze de pe webshots...sa stii ca si ea are niste falcute numai bune de pupat....

Lavinia, cea mai fericita de Rares Cristian, un grabit!NASTEREA UNUI FULGUSOR GRABITRARES CRESTE

Mergi la inceput