Fulgusori de nov-dec 2009 (24)

Raspunsuri - Pagina 20

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns dankutza spune:

Am adaugat la semnatura poze noi cu Pinky de la 2 luni. Lavi deja a tras cu ochiul.

Mami de amazoana

Poze noi cu Pinky de la 2 luni (nascuta in 09.12.09)

www.youtube.com/watch?v=eAQj284jG3o" target="_blank"> Varul Zbuciumix iubeste pe verisoara Atomix

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lylyana.ion spune:

Diana, multumesc . este pt un tendon inflamat, ar trebui sa iau 7-10 zile paracetamol i limita maxim admisa pt alaptat

Lavi,

Lili fericita de Alexandru (18.11.2009)
pozicile noastre

"Cateodata uitam ca copiii abia au ajuns pe pamant. Sunt ca mici extraterestii:sub forma de energie nestavilita si potential in stare pura. Se afla aici intr-un fel de misiune exploratorie si tot ce incearca sa faca este sa inteleaga ce le trebuie sa fie oameni."
Copilul de pe Marte-Menno Meyjes

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lylyana.ion spune:

ne-au mutat la "Primele 365 zile din viata unei comori"

Lili fericita de Alexandru (18.11.2009)
pozicile noastre

"Cateodata uitam ca copiii abia au ajuns pe pamant. Sunt ca mici extraterestii:sub forma de energie nestavilita si potential in stare pura. Se afla aici intr-un fel de misiune exploratorie si tot ce incearca sa faca este sa inteleaga ce le trebuie sa fie oameni."
Copilul de pe Marte-Menno Meyjes

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralu_seby spune:

Citat:
citat din mesajul lui laviniablaga

Ralu_seby, tot am vrut sa te intreb dar am uitat...ai pus pernuta in scaunul auto? Sta mai bine??

Lavinia, cea mai fericita de Rares Cristian, un grabit!NASTEREA UNUI FULGUSOR GRABITRARES CRESTE




Laviii, super tare ultimul banc
In privinta scaunului auto..nu eu eram cea cu probleme , imi amintesc discutia dar nu pot spune nici eu cine era mamica care intreba..

poponitzu' meu Matei-Andrei

Credinta face totul posibil, Dragostea face totul usor :)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns na_bo spune:

buna si de la noi


multumim de cafea!

andre cluj-ne bucuram pt tine ca esti acasa, am vrea si noi un pic la mare

fetele cu soacrele asa insistente, sper sa rezistati si sa le faceti sa va lase putin in pace.eu am noroc ca a mea nu vine asa des pe la noi, ca atunci cand vine e si ea cam cicalitoare...dar mai rarut ca i mai dragut

ppupici la toata lumea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lylyana.ion spune:

o pentru ingerasul Maryam si un gand bun pentru Douradoudou

Lili fericita de Alexandru (18.11.2009)
pozicile noastre

"Cateodata uitam ca copiii abia au ajuns pe pamant. Sunt ca mici extraterestii:sub forma de energie nestavilita si potential in stare pura. Se afla aici intr-un fel de misiune exploratorie si tot ce incearca sa faca este sa inteleaga ce le trebuie sa fie oameni."
Copilul de pe Marte-Menno Meyjes

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns na_bo spune:

fetelor voi cand ii faceti masaj lui bebe?
ca a mea dupa baita, dupa ce o scot din apa asa urla ca abia o imbrac?

acum ma duc sa fac ceva de papa ca imediat se trezeste galusca si tre sa o hranesc pe ea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lylyana.ion spune:

micutilor sarbatoriti de astazi Maya Paula, Smaranda, Nora Bianca, Ianis Stefan si Sofia Teodora


Lili fericita de Alexandru (18.11.2009)
pozicile noastre

"Cateodata uitam ca copiii abia au ajuns pe pamant. Sunt ca mici extraterestii:sub forma de energie nestavilita si potential in stare pura. Se afla aici intr-un fel de misiune exploratorie si tot ce incearca sa faca este sa inteleaga ce le trebuie sa fie oameni."
Copilul de pe Marte-Menno Meyjes

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralu_seby spune:

Ancutza mi-a placut f mult filmuletul :)))), mai ales de taica-su care nu se mai oprea din ras

poponitzu' meu Matei-Andrei

Credinta face totul posibil, Dragostea face totul usor :)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lylyana.ion spune:

Citat:
citat din mesajul lui na_bo

fetelor voi cand ii faceti masaj lui bebe?
ca a mea dupa baita, dupa ce o scot din apa asa urla ca abia o imbrac?

acum ma duc sa fac ceva de papa ca imediat se trezeste galusca si tre sa o hranesc pe ea




na_bo, noi facem masaj dupa baita

Lili fericita de Alexandru (18.11.2009)
pozicile noastre

"Cateodata uitam ca copiii abia au ajuns pe pamant. Sunt ca mici extraterestii:sub forma de energie nestavilita si potential in stare pura. Se afla aici intr-un fel de misiune exploratorie si tot ce incearca sa faca este sa inteleaga ce le trebuie sa fie oameni."
Copilul de pe Marte-Menno Meyjes

Mergi la inceput