Fulgusori de nov-dec 2009 (24)

Raspunsuri - Pagina 15

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns dymomo77 spune:

Ionela ma bucur ca al tau tata e mai bine. eu una stiu cum e sa ai un parinte "plecat" iar la tine unde fizic exista cred ca e si mai greu.

mami fericit de Dan Mihail

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ariadna33 spune:

Citat:
citat din mesajul lui dymomo77

Eu una am alta problema... Nu stie careva dintre voi o metoda, dispozitiv, instrument de alungat soacre? Ca eu una nu mai scap de a mea frate. Da nu asa e chiar exasperanta... In cursul saptamanii suport cu stoicism vizite si sfaturi de doi lei dar cand mai apare si duminica dimineata si uita sa plece pana pe la 6 seara sau dac iesim la plimbare se tine mereu dupa noi chiar ca nu mai rezist.

mami fericit de Dan Mihail


ma inscriu si eu pe lista
si astept solutii... pana acum nu am gasit decat o solutie: sa vina sambata si sa o las cu sotul si cu copiii, sa plec la cumparaturi ca nu are de gand sa renunte

***************** Cand prezentul va fi trecut, visele vor deveni realitate*****************

mamy de gemenasi dragalasi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ionelamaria spune:

Ramona Mihnea doarme in patutul lui. Asa mi-am dorit mereu, sa nu-l invat cu mine in pat, sper sa ma tine. Si ziua tot acolo doarme mai bine. Acum doarme cu partener, nu singur:asa adica


Mami fericita de Mihnea
Mihnea creste mare (14.11.2009 )
aniversarea nuntii
POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ariadna33 spune:

Citat:
citat din mesajul lui ralu_seby

dymomo, nu ma pot abtine de ras.... f tareeee, esti o dulce! Io ce sa mai spun ca am 3 asemenea specimene , noroc ca nu e niciuna in Bucuresti.

poponitzu' meu Matei-Andrei

Credinta face totul posibil, Dragostea face totul usor :)


vrei sa zici ca ai 3 soacre? te compatimesc...

***************** Cand prezentul va fi trecut, visele vor deveni realitate*****************

mamy de gemenasi dragalasi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ionelamaria spune:

Dymomo, multumesc pt cuvintele tale. Asa e, e aici si nu e el... e cumplit. Imi aduc aminte mereu de bunicul de pe mama ( la care am stat mai mult, si care imi citea povesti si imi facea jucarii din lemn - mama ce-mi placea sa vad cum le face) si care a fost constient pana in ultima clipa, desi a stat si el 3 luni la pat. Era vesel si simpatic atunci cand ne vedea. Mi-as fi dorit mult sa aiba si Mihnea bucuria asta si amintitirle astea, mi-as fi dorit mult sa am un tata aici, pana tarziu, care sa-mi fie alaturi cu o vorba, dar DD a hotarat sa fie altfel. Stie el de ce. Sper sa am puterea sa nu ma revolt fata de D-zeu.


Mami fericita de Mihnea
Mihnea creste mare (14.11.2009 )
aniversarea nuntii
POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ionelamaria spune:

mama ce lacrimogena am devenit, Va rog sa ma scuzati ca am facut asta, sper sincer ca nu v-am stricat seara
Va pup pe toate fara exceptie
Noapte buna


Mami fericita de Mihnea
Mihnea creste mare (14.11.2009 )
aniversarea nuntii
POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns RamonaCopot spune:

Citat:
citat din mesajul lui ionelamaria

mama ce lacrimogena am devenit, Va rog sa ma scuzati ca am facut asta, sper sincer ca nu v-am stricat seara
Va pup pe toate fara exceptie
Noapte buna


Mami fericita de Mihnea
Mihnea creste mare (14.11.2009 )
aniversarea nuntii
POZE



Ione....draga nu ai stricat seara nimanui. Fain partener de nani are Mihnea. Si eu mi-am dorit sa doarma bebe meu in patut, dintotdeauna, dar acum vad ca is slaba tare si nu ma pot abtine sa nu simt si eu barbatel la mine in pat . M.uiere dependenta da barbati ce sunt

Ramona,
MAMICA DE BROSCOI - PRINTISOR DOMINIC ANDREI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Biara spune:

Ionela stai linistita, nu ai stricat seara nimanui , si mie mi-e dor de tata(a murit cand aveam 7 ani) si as vrea sa fie aici sa isi vada nepoata, dar stiu ca e mort si nu se mai poate, pentru tine oricumn e mult mai greu sa fie langa voi si totusi absent.
DianaR parca tu ai comandat de pe e-bay, poti sa imi dai mai multe detalii referitor la modul de plata, etc

Bianca, mami de Maia Teodora (28.11.2009) Maia Teodora minunea noastra cu ochi de peruzea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns raluci_b spune:

Citat:
citat din mesajul lui many_bani

Shtephy multumim de pont cu Tigex, maine il comand, ne place mult.
Raluci azi te-ai plimbat prin AFI, sper ca nu te-am confundat

mami de Vlad (29.10.2009)
Poze


dap eu eram cred , adica ne-am plimbat, remus era in sling

Ralu, mami de Remus Andrei (8 nov '09)Primul an de peripetii
www.popasmusic.com" target="_blank"> un strop de placere
Poze BUBU
"Un optimist nu e decat un prost fericit. Pesimistul e doar un prost." - Louis Bernanos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns many_bani spune:

RamoC nu o sa faca la noi Pastele, maine ma duc personal la agentie sa-i cumpar bilet, ca sunt o nora grijulie si nu vreau sa ramana fara loc la vagonul de dormit
Shtephy uite aici link-ul solicitat

mami de Vlad (29.10.2009)
Poze

Mergi la inceput