Fulgusori de nov-dec 2009 (24)

Raspunsuri - Pagina 11

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns smaranditza spune:

laurairina, multa sanatate sotului. Nu iti mai face ganduri negre degeaba! In cel mai rau caz, cred ca e vorba de vreun virus. Daca nu vezi imbunatatiri, ia-l cumva cu frumuselu' pana il faci sa mearga la medic.

dankutza, imi pare rau pentru stresul in plus si problemele aparute. Sa dea Domnul sa fie bine!

Andre, ma bucur ca ati ajuns cu bine. Eu sunt foarte interesata de tot ce inseamna calatorie cu bb in avion Pe 24 Februarie avem si noi zborul spre Elvetia, si am mari emotii. Azi am fost la controlul de 3 luni, si am intrebat pediatra de ceva sfaturi pt calatorie. In afara de chestia cu suptul in timpul decolarii si aterizarii (pe care o stiam deja de pe forum ), nu a stiut sa imi mai spuna altceva. Asa ca...abia astept sa scrii cum a fost.

Multumim tuturor care ne-au felicitat pentru cele 3 lunite. Vine si cinstea:
Daca tot avem 3 luni si 6 kg , mi-am comandat si eu azi un wrap, ca mor de durere de spate de la atata carat in brate. Din cate imi amintesc, Andre si-a luat wrap parca...iar Monis si Diana sling, nu? Cum e? Sunteti multumite? Le folositi?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns krelia spune:

flo'...gata, m-am dezghetat ..intre timp am bagat si un somnel....
tu si cu Ramo'C...de ce nu incercati alt client de mess, care suporta YM? (eu nu stiu decat trillian ...dar sunt convinsa ca mai sunt si altele...

Stephy, si eu sper sa-i treaca....cu toate ca iar l-a apucat ....agitat ca tac'su..fraaate...

Smaranditza, si eu mi-am luat de curand wrap si crede-ma ca e super investitie...cand il pun in el, nu mai simt pic de durere....simt doar o greutate suportabila...ca la un copil de 3 kg si 6.68 kg (cantarit ieri ) (e drept ca azi nu l-am folosit, dar cand il pun in el, este linistit...)

_
Krelia, mami de printes Rares-Mihai

"Children make you want to start life over."
Muhammad Ali

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns many_bani spune:

Citat:
citat din mesajul lui DianaR

Lili, imi pare rau ca te-a dezamagit slujba, si eu m-as fi enervat de numa! De acord cu ce ai zis

Fetele care primiti alocatia pe card in ce zi a luna va intra banii? Ca mie inca nu mi-a intrat nimic desi am depus dosarul in decembrie...


Eu azi am depus in contul lui Vlad niste bani si am gasit si alocatia lui ianuarie care vineri nu era. Baniesc ca in jur de 15 a lunii se vireaza la noi

mami de Vlad (29.10.2009)
Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns many_bani spune:

Citat:
citat din mesajul lui floricik
Many_bani, eu am 4 ochi si studiind pozele de la botez cred ca l-am vazut pe acolo pe Andi Moisescu de la Pro. Am dreptate sau sunt ?


Da ai dreptate, era cu sotia lui.

mami de Vlad (29.10.2009)
Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns laviniablaga spune:

gagici, ma bucur ca v`am amuzat cu scrisoarea mea...din pacate nu am primit raspuns si suntem tare tristi...sigur ca de aia nici nu doarme noaptea si se gandeste la Maia

Andre, bine ati venit acasa!sa speram ca printesa se va adapta cat mai repede acolo.

Shtephy te pup!

RamoC ati incercat sa dezinstalati messu si apoi sa reinstALATI? si eu am patitla fel ca si nepoata...dar eu am reinstalat windowsul, am bagat antivirus pe avast, si yahoomessenger 10...scuzati scrisu...sunt cu indragostitul meu in brate

Lavinia, cea mai fericita de Rares Cristian, un grabit!NASTEREA UNUI FULGUSOR GRABITRARES CRESTE

Mergi la inceput
Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lili_a spune:

'Na seara
Deci nu ma mai joc, unde e bre pozili alea de care vorbiti - cu andi moisescu, poze noi de shtephy si lorelix?

A propos de poze, ancutz deci si fi-mea are caciula d-aia de la Fox si costumas de om de zapada cu cap de ratoi da al nostru e alb

Ramo C nici fi-mea n-are petitori, a incercat ea sa se dea la Santiago da n-a avut succes. Deci, taman cind oi trimite tu baietu la Bucuresti la facultate, il asteapta fie-mea sa-i arate orasu
Kreliutz ma gindeam, ce-ai mai facut cu lapticul?
Andre ce bine-mi pare ca ati ajuns cu bine! Asteptam pozici de pe terasa cu paharl de amaro intr-o mina si cupa de gelato in cealalta!
Lidia arata acum la TV cu Cantacuzino

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns na_bo spune:

buna seara tuturor!
eu nu reusesc sa tin pasul cu voi ,v am citit asa in mare,dar nu reusesc sa scriu asa repede

Diana R -eu am depus actele pt. alocatie in 6 dec si mi a intrat i 10 febr.pe 2 luni
pupici tuturor ...sper sa am si eu mai mult timp de scris

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns shtephy spune:

Lili pozele noastre nu-s chiar noi ,sunt de vreo saptamana-doua.Daca nu le-ai vazut te poti uita de aici incolo.

Andi Moisescu e in pozele lui Many_bani,poate mai pune linkul o data ,nici eu nu l-am remarcat .

Lorelix are poze pe contul de picassa nov.dec2009.



_
Ramona , mamica Stefaniei(20nov2006) si a lui Iustin (4 dec 2009)
Poze cu Strumfici
_

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns krelia spune:

lilisor, n-am mai facut nimic.....nu mai era stoc in tzitzi, nici macar pt o "masea" ....mergem inainte, cu Mr.Nan HA1..asta e ....chiar zilele trecute faceam o socoteala...ca Raru' consuma cam 1 cutie la 3 zile
(nu fii supi, ca nu a avut Santi' succes...las ca el si cu Raru' vor fi aparatorii Mariei...in caz ca vine vreun pretendent cu ganduri necurate ...va trebui mai intai sa treaca prin testele lor

apropos de vaccinuri....aveti idee, Infanrix Penta la ce pret se gaseste in magazine?...asa..ca fapt divers ....ca as vrea sa il cumpar din timp...

_
Krelia, mami de printes Rares-Mihai

"Children make you want to start life over."
Muhammad Ali

Mergi la inceput