Fulgusori de nov-dec 2009 (24)

Raspunsuri - Pagina 10

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns shtephy spune:

Ancutza
Moni de ce tragi chiulul?
Ramonika voi ce faceti?

_
Ramona , mamica Stefaniei(20nov2006) si a lui Iustin (4 dec 2009)
Poze cu Strumfici
_

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns FDANIELA spune:

Buna mamicilor am si eu nevoie de un sfat ..am fost la pediatru cu fetita ( controlul de 3 luni ) si cum am auzit ca in Romania se face radiografie sau ecografie la sold la bebelusi am intrebat si eu sa vad aici cum se face ...a zis ca normal , daca pediatrul considera ca nu e nevoie nu se face , i-am spus ca si eu si fratele meu am avut displazie de sold...mi-a zis sa ma gandesc pana la urmatorul control si daca vreau i face o ecografie
Voi ce sfat imi dati ..ecografia din cate stiu eu nu are efecte secundar ..sa i fac ?

mami de señorita Paulita


http://picasaweb.google.es/morientesdana/PaulaGabrielaLunaAPatra#

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns floricik spune:

Citat:
citat din mesajul lui RamonaCopot

Mai bag si eu un daca nu m-o lua moderatorii in ochi de rau. Vad ca mai avem pricepute in ale it-ului pe aici. Am un laptop(al nepoata-mii) cu windows 7 pe el. Are o buba la mess, ca nu se vede in fereastra de conversatie nimic scris. Cand tastez si scriu se vede ce scriu si cand dau send gata, a fugit scrisul. Ala cu care vb primeste ce ii scriu normal, imi scrie inapoi si eu vad ca imi scrie doar daca is pe faza, acolo in coltul dreapta jos, unde apar contactele care intra si care ies. NU am reuist sa ii dau de cap la aceasta problema nicium. AM dat uninstalll de vreo 2 ori, instalat din nou mess 10 de pe net, din doua locuri diferite si tot asa face. Am schimbat fontul, culorile si degeaba. Va dati vreuna cu preuspusu ce a mai putea sa-i fac?
Si imi mai trebuie si un anitvirus, ca cel vechi era trial si a expirat... Mama ce tare imi lipseste sotul, la chestiile astea de it, ca el le facea pe toate.

Ramona,
MAMICA DE BROSCOI - PRINTISOR DOMINIC ANDREI




Eu am aceeasi problema. Nu credeam ca mai are cineva asa laptop ciudat. La noi a incercat si sotul, au mai venit si prieteni...nimeni nu stie ce are. Si e tare nasol fara mess... eu stau pe meebo.com dar nu e la fel...Poti intra pe meebo si te loghezi la mess.Asta asa pana iti 'repara' cineva laptopul. Si daca-l repara sa nu ma uiti, sa-mi zici si mie.
Incerc varianta data de Ancutza.

Floricik mami de Maria Ema-12.12.2009

www.webshots.com/user/floricik0805" target="_blank">noi 3

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns floricik spune:

Lili , tare faza cu teava.
Andre , ma bucur mult ca ati ajuns cu bine acasa. pe Chiara sa se acomodeze repede.
Laura ,lasa gandurile astea rele. Nu isi au rostul. Multa sanatate sotului.
Dankutza , sora ta nu poate face rost de solutie? Ce sa mai zic...suntem in Romania...
Rgagapie pe Maya sa treaca raceala.
Krelia te-ai dezghetat ?
Many_bani, eu am 4 ochi si studiind pozele de la botez cred ca l-am vazut pe acolo pe Andi Moisescu de la Pro. Am dreptate sau sunt ?
LACRAMIOARA
Alinus Scuze pt intarziere.



Floricik mami de Maria Ema-12.12.2009

www.webshots.com/user/floricik0805" target="_blank">noi 3

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns raluci_b spune:

andre- bine ati ajuns, o sa se adapteze si mica italianca, tips-uri despre avion poti scrie aici sigur sunt folositoare tuturor la un moment dat

floricik, ramo- pe messputeti intra siu direct din mailul de yahoo
fdaniela- din ce stiu, eco este OK

lyly- am mai auzit de masina anti colici care cica, chiar functioneaza, slava Domnului nu am ajuns pana acolo

Laura- multa sanatate sotului

Dankutza- speram sa gasiti tot ce trebuie pt operatia mamei

Ralu, mami de Remus Andrei (8 nov '09)Primul an de peripetii
www.popasmusic.com" target="_blank"> un strop de placere
Poze BUBU

"Un optimist nu e decat un prost fericit. Pesimistul e doar un prost." - Louis Bernanos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns DianaR spune:

Exista varianta de YM pe internet: http://webmessenger.yahoo.com/
Ramo, antivirusuri free exista destule: avira, avg.

Andre bine ati ajuns!

Daniela, eco de sold este absolut ok, f exacta, neiradianta, nedureroasa. Nu inteleg de ce stai pe ganduri

Am facut in sfarsit si noi vaccinul. A plans chiar atunci si gata. Sa vedem ce-o urma.


Diana cu Vlad(16.05.04)(bebelus, copilas)&Timeea (18.05.06) & Teodora (11.11.09)
Filmulete

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns DianaR spune:

Uitasem ce era mai important... Sa raspund la primul pretendent la mezina mea! Ramo, sigur ca Teo ii libera, dar fiind o fetita gingasa, romantica si sensibila asteptam sa ne curtati cu cine romantice, plimbari sub clar de luna si declaratii de dragoste. (BTW imi place ca vrei sa ti cont de preferintele lui Dominic, nu se stie nicodata si trebuie sa fim pregatiti ptr orice)


Diana cu Vlad(16.05.04)(bebelus, copilas)&Timeea (18.05.06) & Teodora (11.11.09)
Filmulete

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lidia74 spune:

Citat:
citat din mesajul lui DianaR

Uitasem ce era mai important... Sa raspund la primul pretendent la mezina mea! Ramo, sigur ca Teo ii libera, dar fiind o fetita gingasa, romantica si sensibila asteptam sa ne curtati cu cine romantice, plimbari sub clar de luna si declaratii de dragoste. (BTW imi place ca vrei sa ti cont de preferintele lui Dominic, nu se stie nicodata si trebuie sa fim pregatiti ptr orice)


Hi, hi...RAMO tre'i sa-l duci pe DOMINIC sub balconul lui DIANA - TEO (invata-l cat mai repede serenade ).

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ariadna33 spune:

Multumesc foarte mult de urari tuturor, intr-adevar a fost mare distractie la petrecerea noastra de botez s-a dansat si pe mese. La biserica am avut bucuria sa se oficieze slujba de botez numai pentru baietii mei, nasul a discutat cu preotul inainte despre asta. Puteti vedea in poze cum popa nu se poate abtine sa ii pupe

Uram si noi tuturor fulgusorilor increstinati sa fie sanatosi si sa va traiasca!

La Multi Ani tuturor sarbatoritilor de azi!

Multumesc pentru commenturile voastre la poze Si eu ma uit la pozele voastre cand am timp si uneori as vrea sa postez un comentariu dar uneori am nistr zile... cum a fost azi... nu m-au slabit o clipa, au dormit pe rand si au fost extrem de maraiti... numai de atipea unul un sfert de ora, ca se trezea celalalt... of of mai mai! niste tipete de zici ca-i taia cineva, care incetau imediat in brate la mami

Diana am admirat si eu botezul vostru si petrecerea , sunteti niste parinti foarte tineri si tu esti asa delicata, mi te inchipuiam altfel, mai matura dar ai o fata de copila! Iar copiii vostri sunt a-do-ra-bili!

Dankuta, multa sanatate mamei tale, sa fie o operatie reusita si sa se refaca repede!

***************** Cand prezentul va fi trecut, visele vor deveni realitate*****************

mamy de gemenasi dragalasi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ariadna33 spune:

aaa, apropo baietii mei inca sunt nehotarati... fetitele voastre sunt atat de frumoase ca nu se pot hotari inca Dar va tin la curent, flacaii mei sunt foarte norocosi bag seama!

***************** Cand prezentul va fi trecut, visele vor deveni realitate*****************

mamy de gemenasi dragalasi

Mergi la inceput