**Buburuze de 2009 in actiune (13)**

Raspunsuri - Pagina 6

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns yioanna_s spune:

eu azi am fost f diplomata,zic asta pt k nu prea am fost deacord cu ziua de 14 fiind impotata semnificatia,asa k al meu sh lucrul asta....dar nu am primit nimik cadou (si sant supy pe undeva chiar dak as fi anti-valentine day)in ani precedenti nu s-a pus problema cadoului din partea lui ce din a mea....acum am primit rasplata si aici as face o paranteza[eu is mai rea de suflet...adica is mai egoista,nu ma sinchiseam sa-i cumpar cadouri de ceva zi mai deosebita cum ar fi ziua noastra sau aniversarea lui in schimb el mereu,acum mi se plateste cu aceeasi moneda.am vrut sa detin eu controlul si uite k uneori ti se intoarce roata in defavoarea ta...fetelor fiti voi nu fiti rele cu iubiti vostri k eu am fost si pe undeva regret]si nu ma supar prea tare.....sh sa trec cu vederea "pe fata",na hai k ma intind si vb depre diplomatie"eu i-am facut cadou pt prima data in 5ani pe 14.02 o camasa superba neagra si am fost plecata toata ziua de acasa la ziua lui sora mea iar el m-a asteptat singur cu tv pana la 9...asta am facut eu azi


sper din suflet sa fiti iubyte asa cum vreti voi si sa radiati in np asta

PS:CUSCRA: cum a fost la restaurant?a stat mama cu ginericu?sper sa-ti fi revenit din starea proasta si sa fii rabdatoare k isi v-a reveni si u ramai cu regretul k ai f supy pe el...


printesa lu' mama ~.~ Stefania Alexandra
~.~creste gaza mea~.~


17.06.2009

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cris_82 spune:

neata mamici cu pici terorici

uite si cafea] calda ,perfuzabila pentruemasi o sa las si un pachet de tigari pentru doritoare

La multe Lunite inainte

Serban Alexandru buburuza de Buburuza1979 sa cresti mare si frumos,si tu mamico mai intra pe la noi

Trimit doar atat si revin mai tarziu ca se pare ca am o mica kk-ioasa si trebuie sa o monitorizez si sa-i schimb gogosarul

mami de brotac teroristMIRUNA(29 mai)

Brotac Terorist

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns emanouela spune:

neata! cris pt cafea

am o leneeeeeeeeeeeeee si asa o stare de iritare de imi vine sa plec de acasa...m-o inervat si al meu de dim de-mi venea sa-i crap capul....da-o-ar Domnul sa il doara gatul macar o luna si sa nu poata vb decat soptit ca asa ma mai seaca tonuml lui cateodataaaaaaa
copchilu asta iar are insomnii si maraieeeeeeeee....cine l-o invatat nu stiu....maraia ca sa faca si el ceva nu ca s-ar plictisi sau ca l-ar durea ceva
deci in concl is bine
revin dupa ce-si face perfuzabila efectul

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns reby-iry spune:

neata mamici cu pitici!multumim pt cafea cris,sa stii ka,chiar am nevoie,sunt zoooomby rau,sa intors fimea pe 70 de parti,a inceput sa tipe de numai putea,nu stiu daca a visat sau o durea ceva,cred ca era plans de durere si cu toate acestea mai imi lipsea ceva...ce credeti voi???!!!sfoooraitul lui barbatimi-ooooooooooo,frate tractorul nu e nimik pe langa el
cuscra,nu cumva astia mici sau vb sa ne terorizeze?!
noi suntem bn in privinta febrei,dar vad ca ia iesit ceva iritatie pe burtika,o fi pojar,nu stiu,iar treb sa bag o cursa la doctor
fetele

reby,printesa lui mami

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Serialbastre spune:

Citat:
citat din mesajul lui eumada
vreau si eu sa mearga eva..................mai repede..deocamdata sta bine in fund fara sa se sprijine....mai pica ea si atunci se uita tare uimita...ce si cum.....


Eu as mai vrea sa stea locului.

Andreea si Cezara - Ilinca (2.06.2009)

Blogul Cezarei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Serialbastre spune:

Citat:
citat din mesajul lui cris_82
andreea ma bucur ca ai scapat de stres,dar stii ca trebuie sa ne tii la curent si sa ne spuice nota ai luat


Am aflat de un 8, mai am un 10 si un 9; mai asteptam o nota, dar asta o sa fie macar 9.
De acum trebuie sa ma apuc de dizertatie.

Andreea si Cezara - Ilinca (2.06.2009)

Blogul Cezarei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns reby-iry spune:

serailbasre,felicit pt notele mari obtinute la examen

reby,printesa lui mami

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns emanouela spune:

cuscro piticii ca piticii, s-or fi inteles....da barbatii ce-au cu noi?????????????????? ca si al meu sforaie de ma nauceste de cap....cand hop adoarme ficiormiu si pun si eu capul....incepe el...ii mai trag cate un sut si ce credeti ca-mi zice???? "nu mai are voie omul sa faca ce vrea in casa lui".... eu zic sa deschidem un subiect....cum sa ne lecuim barbatii de sforait....am incercat plasturii aia de nas....nik...deci alte leacuri fetelorrrrr....fie-va milaaaaa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Simina1980 spune:

Neata!Cris multam de cafea-chiar aveam nevoie cu vremea asta-ma si mir ca am nimerit sa ajung la munca.Piticul meu s-a trezit azi noapte din ora in ora-maraie,ii dau putin ceai si adorme la loc insa nu pricep de ce e asa marait-sa fie de la dinti?
Ieri am iesit si noi-am fost in vizita la soacra-mea,apoi la mama si la sora mea-am facut un gratar iar seara acasa cu nasii piticului-am vrut sa iesim insa ne-a fost teama ca va fi aglomerat si plin de pusti fitosi peste tot asa ca am ramas acasa si ne-am tratat cu suc,bere,popcorn,rulada si gogosi.
toate buburuzele si mamicile lor!
O saptamana frumoasa!


Mamica de Razvan-Alexandru(24.08.2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anna-mama spune:

Neata, dragele mele,

La multi ani, Serban Alexandru! Sa cresti mare si sanatos!

Vad ca ati aparut la apel, v-a fost frica de amenintarile lui Cris ca striga catalogul?

Andreea, felicitari pt finalizarea cu f bine a sesiunii!
Iry, ma bubur ca Reby nu mai are febra, pff, dar dupa semne se pare ca e un pojarel. Fugi la doctor, sa ne spui ce ai facut! Sper sa nu o chinuie bubitele
Ioana, draga mea, ce ma bucur ca ne-ai mai scris
Iti inteleg frustrarea cu cadoul, dar il inteleg si pe el, daca ti-a luat mereu si tu nu i-ai aratat ca apreciezi. Eu zic sa treci peste si sa repeti gestul frumos de a-i face cadouri Dar nu inteleg de ce nu ati fost impreuna la ziua surorii tale?
pe frumoasa si cumintica Stefi, ne e dor de nazbatiile ei si de gurita ei vorbareata
Mada, vazut poze cu dulceata mica si frumoasa Din ce era tortul?
Alice, am vazut si filmuletul 2, Doamne cata energie are scumpetea
Cris, mortala pusca soatei abia astept sa o vad in filmulet
Picky, obosita? offf, un dulce pt tine si Stefi

Noi ieri nu am petrecut ziua indragostitilor, doar le-am dat masinutele care au fost un succes . Am iesit la plimbare cu tricicleta f tare , apoi am fost de ne-am luat un acvariu nou mai mare. Seara a mesterit soata la el, iar eu am stat cu piticul si cu sor-mea. Din pacate ea azi si maine alearga dupa acte, asa ca nu prea are timp de stat cu noi, iar miercuri pleaca. Vestea buna e ca se marita cum le ies actele, si ghici cine o sa fie nasi noi Apoi, seara ne-am uitat la o prostie de film si somn de voie...

Am implinit 1 anisor!

Mergi la inceput