Bobocei de sept-oct 2008 (257)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns angelynna82 spune:

Kllemi o mare imbratisare, sper sa fie bine

Piolica tare amuzanta Elsa

Asta seara am aspirat-o in nas...o intreb daca vrea iae ea raspunde nu...si atunci eu cui ii fac...raspunde AAAAAAA, adica Alexandra, inca ceva si ma duc la somn...o intreb cine a facut dezordine in camera....AAAAAA, se intelege deci

noapte buna bobocime si mamici, incerc sa adorm mai devreme

de Crina Alexandra www.onetruemedia.com/shared?p=6c29da1dcaea711431a9cb&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Din boboc in CRIN
Atat de mare sunt

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gaia.nevia spune:

Kllemi ... e greu sa astepti Doamne ajuta sa fie totul ok!

Gaia, mumã pentru voi:
Bebeloi si Bebedoi , poveste despre inceputuri

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andy.p spune:

Lau sunt mai bine,am luat un nurofen ca altceva n-am..am reusit sa o culc si pe Alexia si acum astept sa ma loveasca si pe mine somnulVoi dormiti?

LA MULTI ANI DE SF.VALENTIN!!

Babytza ai doi copii superbi..cred ca s-a bucurat Tina de telefon

Kllemi tin pumnii sa fie asa cum vrei tu.

Ramo tu cum esti??

Laviniaaaa hai cu poze cu catelushul



Laura , Alexia (14.09.2008)
Andrei(07.04.2002)

"Oamenii mari nu pricep niciodata nimic si este obositor pentru copii sa le dea intruna explicatii"
(Micul Print)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns babytza spune:

Laureta e chiar prima oara cand cade de pe calut , insa cred ca l-a influentat si Tina ca radea cu lacrimi ( se si aude de fapt ) si nici nu s-a lovit ca a pus manutele. A inceput sa priceapa ca nu e cazul sa planga daca nu se loveste si ne vede si pe noi ca radem de el, asa ca daca e amuzant rade si el cu noi

Descarc acum o poza , sa vedeti ce ajutor de nadejde am in casa

Kllemi mami tin pumnii sa fie totul bine Esti in ziua 26

Alina sanatate multa printesei

I-am luat Tinei Samsung Corby pe galben. E lesinata dupa el ca are touch-screen Si chiar nu se astepta ca ii spusesem ca nu avem bani sa il luam acum. Era cam dezamagita....dar l-am luat pana la urma, ca doar o fata are mama

Multumesc din suflet pentru urari

Babytza si puiiValentina David

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Muuh spune:

Nu mai am rabdare jumatate de ora asa ca ii urez de pe acum Valentinei . Si tie babytza toate cele bune pentru ea.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns babytza spune:

Gata pozele

Pai bine, daca tu nu mai ai rabdare , nici eu nu mai am

La multi ani Miruna !!!!!!!!!! Multa multa sanatate, fericire , bogatie si dragoste !!!! Sa ti se indeplineasca toate dorintele !!! O zi frumoasa iti doresc !!!!

Babytza si puiiValentina David

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns piolica spune:

ce tare e David pe post de ajutor in casa! se descurca, nu gluma! imi place de el cum reuseste sa-si coordoneze ambele maini, una pe matura, alta pe faras! Plus ca face treaba cu zimbetul pe buze! E super haios!

inca o data La multi ani Valentina! (asta de ziua ei)
La multi ani Miruna!

Piolica si Lizuca (12.09.2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andy.p spune:

Fff .tare David..si vreau sa spun ca seamana din ce in ce mai tare cu tine mamico

LA MULTI ANI TINAAA!!!SA CRESTI MARE SI SANATOASA CA FRUMOASA ESTI FOCBABYTZA ESTI O MAMICA FERICITA!

LA MULTI ANI MIRUNA!!!MULTA SANATATE SI FERICIRE ALATURI DE CEI DRAGI SI TOT CE VREI TU SA SE TI SE IMPLINEASCA!!

Laura , Alexia (14.09.2008)
Andrei(07.04.2002)

"Oamenii mari nu pricep niciodata nimic si este obositor pentru copii sa le dea intruna explicatii"
(Micul Print)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns babymom75 spune:

La Multi Ani, Miruna!!

La Multi Ani, Tina-Valentina!!



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lavida spune:

La multi ani, Tina!! Babytza, multa sanatate ii urez fetitei tale, ca frumoasa si desteapta este sa-ti aduca numai bucurii toata viata!

La multi ani, Miruna! Iti doresc multa sanatate, fericire si rabdare, sa ai grija de asa o familie numeroasa (2 copii, 2 catei...wow ) O zi frumoasa alaturi de cei dragi!

Mamica fericita de Eliza Maria (24.09.2008)

Mergi la inceput