Bobocei de sept-oct 2008 (257)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns alexa si mami spune:

Roxi e mortal David iar Tina e o domnisoara foooarte frumoasa. aveti grija la pusca aia, tineti-o aproape
Pio LMA sotului si petrecere frumoasa!!!
fii'mea e racita, maine si poimaine nu mai merge la gradi:( am fost cu ea la dr ca ma ingrijorasem ca se tot plangea de dureri de cap. sper sa stea virusii departe de Cipri

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns 300 spune:

Babytza, la multi ani Tinei! Ce telefon i-ai luat?

Piolica, la multi ani domnului sot!

Ramona, de Anda Teodora din 10.10.2008
b de la bebe, blog...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gaia.nevia spune:

Tina! Tina! Valentina!
*mai sunt cateva ore si e ziua ei pe bune

Muuh!


chiar asa, ce tel a primit Tina?

Gaia, mumã pentru voi:
Bebeloi si Bebedoi , poveste despre inceputuri

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tzitziri spune:

Azi e Sf Valentin?
Atunci o uram azi pe Tina de nume

Ramo, acum am vazut ca au disparut alea de autentificare.M-am lasat furata de peisaj.Se mai pot totusi edita postarile din tabloul de bord....Daca deranjeaza si era mai bine inainte il aduc la starea initiala.
Ma uit daca ma pricep cum se scot alea cu Home etc....daca e simplu....


Oana,mamica implinita de David Paul (17.09.2008)



Computers are useless. They can only give you answers. -Pablo Picasso

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kllemi spune:

...recunosc ca nu am citit nimic din urma...am avut multa treaba si nici net nu am avut ......sa va povestesc am fost sa imi fac eco endovaginala...toate bune si frumoase, imi spune ca se vede un ovar mai inflamat si deaia ma doare probabil, dar nici o sarcina nu este exclusa fiind atat de putin timp de la contactul sexual....sa mai asteptam...ok...ma duc la alta dr. sa vada eco.....zice: mda e cam in ceata eco asta, ca undeva in parametri pe care ia scris acolo, rezulta ca as fi insarcinata ...dupa ce ma controleaza si ea zice: mai dar s-ar putea sa nu fie sarcina, hai sa mai asteptam ......sunt total in ceata si asteptarea asta ma omoara ...nu cred ca o sa mai astept si ma duc direct sa i-au un test de sarcina ca sa ma conving ...si nu imi revin deloc din starea asta tampita pe care nu o pot descrie ....problema este ca nu am nici un simtom de sarcina, oare sa nu mai fie ca prima data???

babytza vai cat de frumosi sunt amandoi sa te bucuri de ei multi, multi, multi ani si TINA, VALENTINA

fericita de AMALIA-ANDREEA (12.10.2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns laureta spune:

babytza e curajos piticu se vede ca a mai cazut de pe cal. Printesa a crescut e si ziua ei miine( si Biancu il serbeaza pe tati tot miine)

kllemi a cata zi esti de la primi zi de ciclu? Tinem pumni sa fie bine

andy cum te mai simti?



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Muuh spune:

babymom sa va traiasca noul membru.

Eu am un off legat de asta cu cainele: dupa mine un caine in casa face cat un copil. Eu am doi catei, talie mare si talie mica si imi par amandoi ca membrii cu drepturi egale in familie. Ba trebuie sa va zic ca uneori sunt "mai egali" decat altii. De exemplu la zapezile astea pentru copii nu a trebuit sa lopatez prin curte, pentru cele doua potaite in schimb da. Ca ala mic e un domn care nu merge prin zapada ca asa e el de vita nobila si nu ar putea sa se umileasca si sa calce pe zapada rece iar ala mare e o baba friguroasa care a devenit cucoana. In fine, imi ia foarte mult timp sa ii ingrjesc, avem bataie de cap in concedii cum si cu cine ii lasam, cine ii hraneste. Trebuie tunsi, vaccinati, pieptanati, plimbati si ganditi-va ca eu stau la curte. Nu zic, sunt haiosi, simpatici si imi sunt tare dragi dar pare mai usor decat este in realitate sa ii ingrijesti.

Multumesc pentru lista si pentru blog, foarte buna ideea.
Ingrijire si frumusete: am o crema profesionala Juliette Armand cu acizi de fructe. Imi face tenul luminos dar contine cam multe chimicale, dupa ce o termin ma voi orienta catre ceva mai curatel, sa vedem ce o sa gasesc sa nu ma indoaie la buzunar. De doua ori pe an merg la un tratament cosmetic.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns piolica spune:

Citat:
citat din mesajul lui tzitziri

Am reusit sa pun nou template pe blog.Sper sa va placa


Oana,mamica implinita de David Paul (17.09.2008)



Computers are useless. They can only give you answers. -Pablo Picasso


e super!!!!!:)

Piolica si Lizuca (12.09.2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kllemi spune:

laureta pai nu stiu sa-ti spun a cata zi este sti..neuronu'...dar prima zi de ciclu a fost pe 15 ianuarie

fericita de AMALIA-ANDREEA (12.10.2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns piolica spune:

saru'mina pt urari!
am mincat super bine, sintem ghiftuiti ca niste curcani, crevetii aia thai au fost mortali, ne-am lins degetele, iar tiramisu a fost vedeta in seara asta (pe linga sot). Elsa s-a indopat si ea cu tiramisu, lua si cu lingurita si cu mainile, ii era teama sa nu-i luam portia din fata, plus ca lua cu lingurita si de la noi.

La multi ani Valentina. babytza, am vazut filmuletul, ai doi copii tare frumosi! sa-ti traiasca!

ramo, vrei sa scoatem tagurile de home, contact, anunturi de pe blog? ca ma pot uita eu daca asta vreti.



Piolica si Lizuca (12.09.2008)

Mergi la inceput