Bobocei de sept-oct 2008 (257)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns babymom75 spune:

Nikolici-Plici, pe unde esti?? N-am mai auzit nimic de voi de ceva vreme!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns babytza spune:

Pentru cele care nu pot vedea pe shuterfly, am pus si aici niste poze mai recente

Babytza si puiiValentina David

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nocom spune:

NEATA,

si pentru somnoroase!!!

SA AVEM O ZI MINUNATA!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nocom spune:

LA MULTI ANI FERICITI MIRUNA!!!!
SA FII SANATOASA, FERICITA SI NOROCOASA!!!!


LA MULTI ANI VALENTINA!!!!
SA AI O VIATA FRUMOASA, O PETRECERE MINUNATA SI SA PRIMESTI MULTE CADOURI!!






Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns babytza spune:

Neata

Nocom multumim de cafea O savurez chiar acum

Ne-am trezit la 8.30 Coooool A dus tati fata la scoala cu bombonele si suc si noi am mai dormit

Azi fac cinste, fata mea e domnisoara mare Cred ca ne luam doua pusti - la cum se uitau baietii dupa fete la derdelus, avem nevoie de mai mult decat una
Parca vad ca ma impusc cu toti
La masa doamnelor Sa aveti pofta

Babytza si puiiValentina David

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gaia.nevia spune:

neatza! ? (niciodata nu-i destula...)

Teo azi dimineata la masa. "dai drumul la TV?"
da, ce vrei sa vezi, Bolt sau Alba ca Zapada?

"Lady GAGA!!!"

Gaia, mumã pentru voi:
Bebeloi si Bebedoi , poveste despre inceputuri

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andy.p spune:

Buna dimineata.

Nocommultumim de cafea

Babytza multumim de tratatie...cred si eu ca se uitau baietii dupa ea la cat e de frumoasa

Ada deci si la voi merge Lady Gaga?

Noi am dormit relativ bine..da'cred ca deja m-am obisnuit asa

Laura , Alexia (14.09.2008)
Andrei(07.04.2002)

"Oamenii mari nu pricep niciodata nimic si este obositor pentru copii sa le dea intruna explicatii"
(Micul Print)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tzitziri spune:

Si la noi merge Lady GAGA.

Tina!Sa ai o zi frumoasa, sa fii sanatoasa si sa ai multe succese scolare si nu numai si de acum inainte!

Miruna!Multa sanatate si numai de impliniri si lucruri frumoase sa ai parte!


Vio, ma gandeam ca am putea lasa alea acolo.'Home' pana la urma chiar redirectioneaza bine la prima pagina si ma gandeam ca poate putem pune ceva si la contacte...acum ma gandeam la numarul de la cabinetul dr Culcer (desi a cam trecut vremea alaptarii) sau numarul Dianei cu slingurile....cred ca putem gasi in timp ceva util de pus acolo.

Klemmi, nu stiu ce sa zic...totusi cred ca poate fi bine daca nu a zis nimeni din start ca e ceva rau.Poate e doar o inflamare trecatoare....Sau poate sarcina prea mica..acum sa fie cum iti doresti!

Azi naste prietena mea de care va ziceam acum cateva luni ca a pierdut 3 sarcini si va ceream sfatul.Dupa un cerclaj facut pe la 20 de saptamani si dupa ce a stat acasa in pat de pe la 24, uite ca acum a ajuns la declansare de nastere ca fetita nu dadea nici un semn ca vrea sa vina.Desi s-ar fi facut 40 de saptamani luni.O poveste trista la inceput care se va termina cu bine!

Ramo, ma bucur ca ai pus articolele alea.Nu le salvasem si chiar sunt foarte utile


Oana,mamica implinita de David Paul (17.09.2008)



Computers are useless. They can only give you answers. -Pablo Picasso

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luminita2008 spune:

neatza!

babytza, ai niste copii extraordinari, sa-ti traiasca! sa fi vazut cum radeau hunii la filmulete! wow, nu-i mai puteam dezlipi de pe laptop, mai ceva ca la gummy bear. si, evident, circul de rigoare dupa ce s-au terminat filmuletele....
pentru Tina, sa fiti fericiti cu totii o mie de ani de acum inainte!

kllemi, mai ai putina rabdare, stiu ca e greu, dar... decat sa mergi la inca o eco acum si tot fara rezultat concludent sa fie, ma bine stai cumintica. sanatate multa iti doresc!

Miruna!!! Sa fii sanatoasa, fericita, iubita si tot ce-ti doresti!! Si sa nu te schimbi niciodata!!

f fain noul template de la blogul nostru!!

Luminita si voinicii Edi si Robi - 26.09.2008

"Nu te certa niciodata cu un prost. Te va aduce la nivelul lui si te va bate cu experienta!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns fce spune:

Neatza de la Iasi! La noi ploua...bine macar ca s-au terminat gerurile.

Nocom dai cumva si un ceai??? ca eu am renuntat si la cafeaua decaf ca i ieseau bubite la ciciputa

Tina - Valentina Babytza sa-ti traiasca printesa sa te bucuri de ea! Soricelul cu camasuta albastra in carouri e bestial. Mey si ce hamletei are el ci pisici

Miruna Sa fii fericita iti doresc si sa te bucuri de familie!

Mergi la inceput