Ghiocei de Martie-Aprilie-09-144-Cu Alma in suflet

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns novus spune:

Merg si eu la langa Alexandra !!!!

Mami lui www.flickr.com/photos/31088780@N05/" target="_blank">Alexandra (03.03.09)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns PetraTudor spune:

Citat:
citat din mesajul lui novus

Citat:
citat din mesajul lui PetraTudor

Novus! Multumesc pentru PMs, acum am intrat in contul meu, vreau sa-mi fac o semnatura chic si ... le-am vazut! Numarul mi l-am schimbat, am sa-l trec pe contul comun. Dar ce spui tu acolo de Grecia? Cand, cum, unde, da-mi detalii te rog, suna bine!



Eram precisa !!!

Deeeeci:

Intalneala Halkidiki

18-28 iunie 2010 10 zile , hotel de 4* , regim de masa:All Inclusive

884 eur/familie

http://www.aristoteles.gr/


Pana acum suntem: noi, Denisamada, Anca Nicolae, InaPreda si sigur mai vin intariri



Mami lui www.flickr.com/photos/31088780@N05/" target="_blank">Alexandra (03.03.09)




Count us in! Am vorbit cu pletosul meu si venim! 100%

Cand dam banutii?

Ne place de tine!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns inapreda spune:

Am tot vrut sa te intreb si am uitat: plaja e cu nisip sau cu pietre?
Mi se pare un "detaliu" important pentru bebelushii nostri (ce, atunci, vor fi deja iesiti din bebelushie! )

Citat:
citat din mesajul lui novus



Citat:
citat din mesajul lui PetraTudor

Novus! Multumesc pentru PMs, acum am intrat in contul meu, vreau sa-mi fac o semnatura chic si ... le-am vazut! Numarul mi l-am schimbat, am sa-l trec pe contul comun. Dar ce spui tu acolo de Grecia? Cand, cum, unde, da-mi detalii te rog, suna bine!



Eram precisa !!!

Deeeeci:

Intalneala Halkidiki

18-28 iunie 2010 10 zile , hotel de 4* , regim de masa:All Inclusive

884 eur/familie

http://www.aristoteles.gr/


Pana acum suntem: noi, Denisamada, Anca Nicolae, InaPreda si sigur mai vin intariri



Mami lui www.flickr.com/photos/31088780@N05/" target="_blank">Alexandra (03.03.09)






Gina lu' Ian (23 martie 2009)
Ian, Impecabilu' lu' tata :-)


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns inapreda spune:

Noapte buna, merg si eu in pat, poate prind un film



Gina lu' Ian (23 martie 2009)
Ian, Impecabilu' lu' tata :-)


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olishka spune:

Aha....am inteles cum sta treaba si cu "pa". Dar eu nu cred ca a uitat, dar pur si simplu il vad ca nu are chef sa faca. In rest face cam tot ce l-am invatat.

Olga, mamica lui David iepurasul

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olishka spune:

Citat:
citat din mesajul lui PetraTudor

Citat:
citat din mesajul lui novus

Citat:
citat din mesajul lui PetraTudor

Novus! Multumesc pentru PMs, acum am intrat in contul meu, vreau sa-mi fac o semnatura chic si ... le-am vazut! Numarul mi l-am schimbat, am sa-l trec pe contul comun. Dar ce spui tu acolo de Grecia? Cand, cum, unde, da-mi detalii te rog, suna bine!



Eram precisa !!!

Deeeeci:

Intalneala Halkidiki

18-28 iunie 2010 10 zile , hotel de 4* , regim de masa:All Inclusive

884 eur/familie

http://www.aristoteles.gr/


Pana acum suntem: noi, Denisamada, Anca Nicolae, InaPreda si sigur mai vin intariri



Mami lui www.flickr.com/photos/31088780@N05/" target="_blank">Alexandra (03.03.09)




Count us in! Am vorbit cu pletosul meu si venim! 100%

Cand dam banutii?

Ne place de tine!

Bogdan (09.03.2009)




Woooow, ce hotarati sunteti

Olga, mamica lui David iepurasul

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nicky09 spune:

Bine ai revenit, Petra si bine ca ai revenit! Trebuia sa reintregesti lantul, ca altfel....ne puneai pe ganduri.

Noapte buna, fetelor...apropos de film, am reusit si eu prima oara "dupa ani si ani" sa vad un film de la cap la coada, nu l-am vazut cu ochelari, dar e bine si asa, e vorba despre Avatar... A dormit Nicho sambata dimineata si am ramas in pat, sotul a profitat si l-am vazut.

Mina si ... fluturas...Nicholas (10.04.09)
Eu...in lumea asta ciudata
"In steaua ta sa crezi chiar daca cerul este innorat!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olishka spune:

Faina gasca va strangeti voi acolo. Sa vad cum il conving si eu pe cheliosul meu sa venim

Olga, mamica lui David iepurasul

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olishka spune:

Citat:
citat din mesajul lui novus

Citat:
citat din mesajul lui PetraTudor

Novus! Multumesc pentru PMs, acum am intrat in contul meu, vreau sa-mi fac o semnatura chic si ... le-am vazut! Numarul mi l-am schimbat, am sa-l trec pe contul comun. Dar ce spui tu acolo de Grecia? Cand, cum, unde, da-mi detalii te rog, suna bine!



Eram precisa !!!

Deeeeci:

Intalneala Halkidiki

18-28 iunie 2010 10 zile , hotel de 4* , regim de masa:All Inclusive

884 eur/familie

http://www.aristoteles.gr/


Pana acum suntem: noi, Denisamada, Anca Nicolae, InaPreda si sigur mai vin intariri



Mami lui www.flickr.com/photos/31088780@N05/" target="_blank">Alexandra (03.03.09)




Parca si Ela zicea ca vine, nu?

Olga, mamica lui David iepurasul

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nicky09 spune:

Inainte sa merg si eu la nani, as vrea sa va intreb...pe cele care alaptati si aveti "dintosi", ca subiect de aplicare, sunteti des gustate si probate? Pe mine, Nicho ma musca in mod regulat, o data mi-a dat si sangele, am tipat atunci la el(gest total incontrolabil din partea mea), iar el a pus boticul, dadea sa planga, mie imi era mila de el si i-a trecut ca i-am zambit dupa aia, dar ma durea asa de tare...dupa care a continuat sa ma muste si inca o mai face...ce ma fac cand ii vor iesi si incisivii superiori?

GATA....NOAPTE BUNA BEBICI, UN PUPIC MAMICI, SOMN USOR TATITCI...SI UN WEEKEND CAT MAI PLACUT!






Mina si ... fluturas...Nicholas (10.04.09)
Eu...in lumea asta ciudata
"In steaua ta sa crezi chiar daca cerul este innorat!"

Mergi la inceput